دانلود متن کامل پایان نامه های ارشد همه رشته ها با فرمت ورد

 

پایان نامه

جستجو در سایت : کلمه کلیدی خود را وارد نمایید :

عنوان پایان نامه :انگیزه ها و عوامل موثر بر حضور تماشاچیان مسابقات کاراته در شهر تهران

پرسش نامه مورد بررسي و تحليل قرار گرفت. رفتار غير اخلاقي مربيان، عملكرد نامناسب مديران باشگاه، عملكرد نامناسب ليدرها، رفتار پرخاشگرانه گروه هاي ونداليست، قضاوت نادرست داور، هم چنين عدم رضايت از امكانات رفاهي استاديوم فوتبال و شرايط بحران هاي سياسي از عوامل موثر بر رفتار خشونت آميز به عنوان مهمترين هيجان منفي تماشاگران فوتبال شناخته شد. چند ويژگي اقتصادي، اجتماعي و جمعيتي موثر بر رفتار هيجاني شديد تماشاگران مانند سن و شغل از ديگر يافته هاي اين تحقيق مي باشد.

  • معصومي (1387) در پايان نامه خود با عنوان بررسي انگيزه ها و عوامل موثر بر حضور تماشاگران در بازي فوتبال به نتايج زير دست يافت: بيشتر تماشاگران يعني 2/47 درصد افراد در محدوده سني 19 تا 24 سال قرار داشتند. تماشاگران مجرد 28/71 درصد و تماشاگران متاهل 2/28 درصد جامعه را به خود اختصاص دادند. بيشتر افراد داراي سطح تحصيلات دبيرستان بودند كه حدود 4/38 درصد جامعه را به خود اختصاص داد، بر طبق اظهار نظر تماشاگران درصد 1 تا 3 بار در سال براي تماشاي بازيها حضور مي يافتند و 1/31 درصد بين 200 تا 350 هزار تومان درآمد ماهيانه داشتند كه بيشترين تعداد نيز در اين سطح قرار داشت.

ميانگين انگيزه ها به ترتيب از بزرگ به كوچك به ترتيب زير بدست آمد: علاقمندي به تيم با 7/4، بيشترين ميانگين را در بين انگيزه ها داشت. سپس هيجان بازي 5/4، علم به فوتبال با 3/4، پيروزي نيابتي 2/4، بازي پاياپاي 7/3، گريز 5/3، خدمات به تماشاگران 3/3، سرگرمي 3 و در نهايت، كمترين مقدار مربوط به علاقه مندي به بازيكنان با ميانگين 9/1 بود.

در بررسي رابطه بين انگيزه ها و ميزان حضور تماشاگران نتايج نشان داد كه حمايت از تيم، گريز، هيجان بازي، علم به فوتبال، بازي پاياپاي، خدمات رفاهي و سرگرم كنندگي بازي ها با ميزان حضور تماشاگران رابطه معني داري داشت، اما علاقه به بازيكن خاص و پيروزي نيابتي با ميزان حضور تماشاگران رابطه معني داري نداشت.

  • فراخانلو و نيستان (1384) در تحقيق خود تحت عنوان بررسي نگرش اقشار مختلف در خصوص حضور تماشاچيان زن در ميادين و رقابت هاي ورزشي مردان پرداختند در اين تحقيق عمده ترين دليل تماشاي مسابقات در ورزشگاه ها از نظر اقشار مختلف علاقه به ديدار مسابقات، ايجاد انگيزه در جوانان، براي ورزش كردن و كسب مقام قهرماني براي ورزشكاران بود.

ورزشي نسبت به رضايتمندي تماشاگران و اهداف آنان براي تداوم جام فوتبال مالزي است. عوامل مورد تحليل شامل انگيزش و وفاداري نسبت به ارتباط ميان مراتب ورزشي و رضايتمندي تماشاگران و اهداف آنان

روی لینک زیر کلیک نکنید برای دیدن جزییات این پایان نامه به لینک انتهای صفحه مراجعه نمایید

(فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط 50 صفحه با فرمت ورد):

انگیزه ها و عوامل موثر بر حضور تماشاچیان مسابقات کاراته در شهر تهران

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک زیر

Categories: دسته اصلی

Related Posts

دسته اصلی

لینک دوستان

سایت برون سپاری آنلاین : انجام میدم  جستجو در سایت : کلمه کلیدی خود را وارد نمایید : جستجو برای:

دسته اصلی

تشریح مسائل و موضوعات پزشکی مساله اهدای جنین

تشریح مسائل و موضوعات پزشکی مساله اهدای جنین از اهمیت فراوانی برخوردار است. از نظرات و فتاوای فقهاء اینگونه بر می آید که برخی از آنان، به خوبی با جنبه پزشکی این موضوع آشنایی ندارند Read more…

دسته اصلی

تضمینی در صفحه اول گوگل قرار گیرید- حتی بدون داشتن سایت یا وبلاگ

در این سرویس تبلیغات یک محصول از محصولات قابل فروش شما یا یک مطلب نوشته شما در صفحه اول گوگل با تیتر موردنظر نمایش داده می شود جستجو در سایت : کلمه کلیدی خود را وارد نمایید : جستجو Read more…