دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :

تآثیر هشت هفته تمرینات ویژه نظامی به همراه تمرینات مقاومتی بر عملکرد جسمانی پرسنل نیروی انتظامی

-5 پیشنهادهای منتج از تحقیق:

برای پیشرفت­های همه جانبه در فاکتورهای آمادگی جسمانی و حرکتی بهتر است تمرینات ترکیبی جایگزین تمرینات ورزشی جاری در مراکز آموزشی و محل های خدمتی پرسنل شود.

برای بهبود اندازه­های ابعاد بدنی و متناسب شدن ترکیب بدن بهتر است تمرینات ترکیبی جایگزین تمرینات ورزشی جاری در محل های خدمتی پرسنل و مراکز آموزشی شود.

پیشنهاد می­شود زمانی با هدف ارتقای سطح آمادگی جسمانی پرسنل کادر و وظیفه مستقل از ورزش صبحگاهی در بعد از ظهرها در برنامه‌ی سین آموزشی سایر یگان های خدمتی ناجا و مراکز آموزشی تدوین گردد.

6-5-پیشنهادهایی برای تحقیقات آینده

پیشنهاد می­شود تحقیقات مشابهی روی پرسنل کادر و وظیفه‌ی مراکز آموزشی و یگان های ویژه ناجا انجام شود و نتایج آن­ها با یکدیگر و با این تحقیق مقایسه شود.

پیشنهاد می­شود تحقیقات مشابهی روی پرسنل کادر و وظیفه با نمایه­ توده­ی بدنی­های و آمادگی­های یکسان و هم­چنین کنترل رژیم غذایی بر اساس کالری دریافتی روزانه و مواد غذایی مورد نیاز انجام شود و نتایج آن­ها با یکدیگر و با این تحقیق مقایسه شود.

پیشنهاد می­شود با تحقیق گسترده و جامعی روی آمادگی، ابعاد بدنی و سلامت جسمانی پرسنل کادر و وظیفه در سطح کشور انجام شود و برای متغیرهای فوق نورم­های استانداری تهیه گردد.

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود از لینک زیر

 پایان نامه با موضوع:تآثیر هشت هفته تمرینات ویژه نظامی به همراه تمرینات مقاومتی بر عملکرد جسمانی پرسنل نیروی انتظامی

Categories: دسته اصلی

Related Posts

دسته اصلی

گل فروشی اینترنتی

برای شرکت در مراسم ترحیم ضروری است آداب و رسومی را رعایت کنیم. از جمله رسوماتی که در مراسمات ترحیم مشاهده می شود، ارسال تاج گل مخصوص مراسم ختم جهت همدردی با خانواده متوفی است Read more…

دسته اصلی

آشنایی با نقاشی پاستل

مدیوم(متریال) پاستل چیست؟ پاستل از رنگدانه های پودری به هم چسبیده تشکیل شده که برای مابقی مدیوم های نقاشی هم به کار میرود. پاستل ها مدیوم های بسیار حساسی هستند که برای فیگور و چهره Read more…

دسته اصلی

طراحی سایت گردشگری

طراحی سایت گردشگری سفر در عصر حاضر به یکی از اجزای جدایی ناپذیر زندگی این روز های انسان تبدیل شده است. با پیشرفت علم و تکنولوژی و به ویژه ورود وسایل نقلیه حمل نقل مانند Read more…