دانلود متن کامل پایان نامه های ارشد همه رشته ها با فرمت ورد

 

پایان نامه

جستجو در سایت : کلمه کلیدی خود را وارد نمایید :

عنوان پایان نامه :انگیزه ها و عوامل موثر بر حضور تماشاچیان مسابقات کاراته در شهر تهران

  • ارتقاء و آموزش:

هيچ برنامه بازاريابي بدون يك برنامه ارتباطي موثر كه ارتقاء و آموزش را فراهم كند، نمي تواند موفقيتي بدست آورد. عنصر ارتقاء و آموزش سه نقش اساسي را ايفاء مي كند:

اطلاعات و راهنمايي ها مورد نياز را فراهم مي نمايد، مشتريان مورد نظر را متقاعد مي كند كه خدمت و محصول خاص از ويژگي هاي خوبي برخوردار است و مشتريان را تشويق مي نمايد در زمان هاي خاص اقداماتي را انجام دهند.

ارتباطات را مي توان از طريق افرادي چون فروشتدگان و مربيان و يا از طريق رسانه هايي چون تلويزيون، راديو، روزنامه ها، مجلات، تابلوهاي تبليغاتي، بروشورها و شبكه اينترنت ارائه نمود.

  • قيمت:

قيمت و ارزش گذاري بطور مؤثري متمايز و پيچيده است. تصميم گيري هاي مخاطبان در مورد خريد ورزش بر پايه ارزش مشاهده شده، مقايسه با ديگر پديده هاي ورزشي رقابتي، طرز تفكر دوستان در اين مورد كه چه چيزي اصل است يا بدل و ديگر عوامل، مبتني مي باشد، همچنين بازيكنان، مربيان و مسئولين بايد به قيمتي كه در آن، ورزش سودآور است توجه داشته باشند. مانند هر نوع تجارتي، ورزش هزينه در بر دارد. مخاطبان قيمت را با ارزش برابر مي دانند، بازيكنان، مربيان و مسئولان در سود حاصله سهيم خواهند بود. قيمت گذاري بايد با قيمت گذاري رويدادهاي مشابه هماهنگ باشد (حسن زاده، 1384، 26).

 

2-3-9 استراتژي بازاريابي

تمام استراتژي ها و تاكتيك هاي بازاريابي بر پايه باورهاي صريح و ضمني از رفتار مصرف كننده هستند. احتمال موفقيت تصميماتي كه بر پايه فرضيات صريح، تئوري ها و تحقيقات تأييد شده شكل گرفته اند بيش از تصميماتي است كه صرفا بر پايه الهامات و باورهاي ضمني اتخاذ مي شوند.

محرك هاي بازاريابي از محصول، قيمت، توزيع و ترويج و گسترش تشكيل مي شود. محرك هاي ديگر عبارتند از: عوامل اصلي كه در محيط خريدار وجود دارند يا رخ مي دهند. آنها عبارتند از: عوامل اقتصادي، فناوري

روی لینک زیر کلیک نکنید برای دیدن جزییات این پایان نامه به لینک انتهای صفحه مراجعه نمایید

(فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط 50 صفحه با فرمت ورد):

انگیزه ها و عوامل موثر بر حضور تماشاچیان مسابقات کاراته در شهر تهران

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک زیر

Categories: دسته اصلی

Related Posts

دسته اصلی

لینک دوستان

سایت برون سپاری آنلاین : انجام میدم  جستجو در سایت : کلمه کلیدی خود را وارد نمایید : جستجو برای:

دسته اصلی

تشریح مسائل و موضوعات پزشکی مساله اهدای جنین

تشریح مسائل و موضوعات پزشکی مساله اهدای جنین از اهمیت فراوانی برخوردار است. از نظرات و فتاوای فقهاء اینگونه بر می آید که برخی از آنان، به خوبی با جنبه پزشکی این موضوع آشنایی ندارند Read more…

دسته اصلی

تضمینی در صفحه اول گوگل قرار گیرید- حتی بدون داشتن سایت یا وبلاگ

در این سرویس تبلیغات یک محصول از محصولات قابل فروش شما یا یک مطلب نوشته شما در صفحه اول گوگل با تیتر موردنظر نمایش داده می شود جستجو در سایت : کلمه کلیدی خود را وارد نمایید : جستجو Read more…