• پرشین فریلنسر هم سایت دیگری در رابطه با فعالیت در حوزه فریلنسریست که توانسته مکانی برای دورکاری را محیا کند. این سایت به نسبت قبلی ها جدیدتر هست به همین دلیل پروژه های کمتری در آن وجود دارد. این گروه قبل از ایجاد پرشین فریلنسر با گروه ترجمه پارس بیش از 8 سال فعالیت می کرد.
 • جستجوی فريلنسر ( برون سپاري پروژه )

  در صورت تمایل، شما می توانید به پیمانکاران (فریلنسرها) از طریق مرور کردن پروفایل هایشان و درخواست هایی که برای پروژه به شما داده اند، پیشنهادات خود را تهیه کنید.

  توجه : لازم نیست که شما به پیمانکاران (فریلنسرها) درخواست پیشنهاد بدهید، شما همچنان می توانید پروژه خود را ارسال کنید، همچنان که قبلا ذکر شد.

  برای جستجوی پیمانکاران (فریلنسرها) :

  1.در صفحه اصلی، در نوار وسطی به صفحه “جستجوی فریلنسر ” رفته و جستجوی خود را شروع کنید. شما می توانید با وارد نمودن نام یک فریلنسر به دنبال فریلنسر مورد نظر بگردید.

  2.شما میتوانید نتایج جستجو را با استفاده از امکاناتی که در نوار کناری سمت راست صفحه وجود دارد فیلتر کنید.


  استخدام من ( استخدام فریلنسر )

  اگر کارفرما پیشنهاد فریلنسر را قبول و فریلنسر را برای این پروژه استخدام نماید ، اقدامات زیر رخ خواهد داد :

  • فریلنسر یک ایمیل دریافت خواهید کرد که  اطلاع رسانی می نماید که  انتخاب شده اید .
  • پروژه را می توانید بر روی محیط کاربری خود پیدا نمایید .
  • نسبت به بررسی پیشنهاد ارسال شده اقدام نمایید.
  • نسبت به پرداخت هزینه مورد نیاز جهت سپرده گذاری در صندوق امن اقدام نمایید.
  • پروژه ها را مطابق به توافقات صورت پذیرفته شده، انجام دهید.

  ارتقا عضویت ( برون سپاري پروژه ها | انجام پروژه و كسب درآمد )

  برای ارتقا عضویت خود مراحل زیر را انجام دهید:

  1. در صفحه شخصی خود گزینه “ارتقا عضویت” را کلیک کنید.
  2. طرح مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
  3. گزینه “ارتقا عضویت” را کلیک کنید.
  4. اگر لازم باشد، از موجودی فعلی شما مبلغ کسر خواهد شد و عضویت شما ارتقا پیدا می کند و در صورتیکه به اندازه کافی موجودی نداشته باشید به درگاه بانک هدایت خواهید شد.

  ارسال پروژه ( سفارش کار آنلاین )

  برای برون سپاري پروژه در کاریتو، گزینه  “ارسال پروژه” را که در نوار بالایی صفحه اصلی قرار دارد کلیک کرده و به صفحه ایجاد پروژه بروید. در ابتدا نیاز است که وارد حساب کاربری خود شوید. سپس پروژه خود را ایجاد کرده و ارسال نمایید.

  تمام فیلد های ضروری که در فرم ایجاد پروژه آمده را پر کنید :

  1.عنوان پروژه خود را وارد نمایید.

 • اپلیکیشن کن دو2.توضیحات لازم در مورد پروژه را وارد نمایید. عنوان دقیق تا جایی که ممکن است، از جمله اطلاعات خاص در مورد نیازهای پروژه، زمان درخواستی شروع و اتمام پروژه.

  3.شما قادر خواهید بود که فایلی  را که به واضح تر شدن نیازهای پروژه کمک می کند را ضمیمه نماییدو مجریان (فریلنسرها) را قادر به آماده سازی کامل پیشنهادات مربوطه  نمایید.

  4.دسته بندی و زیر مجموعه آن را انتخاب نمایید تا پروژه شما بهتر تشریح شود. و مهارتی که می خواهید مجری (فریلنسر) شما دارا باشد را تنظیم نمایید.  هنگامی که شما مهارتی را انتخاب می کنید، پروژه شما با کلمات کلیدی مرتبط برچسب زده خواهد شد. وقتی که مجریان (فریلنسرها) در جستجوی پروژه هستند آن را برای مجریان (فریلنسرهای) واجد شرایط بیشتر نمایان خواهد کرد.

  5.هزینه مورد نظر برای انجام پروژه را وارد نمایید.

  6.اگر میخواهید پروژه برون سپاري شده خود را ویژه نمایید، چک باکس ویژه را انتخاب نمایید. برای ویژه کردن یک پروژه باید عضویت خود را ارتقا داده باشید.


  دعوت از مجریان (فریلنسرها) برای انجام پروژه :

  شما به راحتی می توانید برای ارسال پیشنهادات ، درخواست های خود را برای فریلنسرها ارسال نمایید.چه از طریق نتایج جستجوی فریلنسرها  و یا از طریق دعوت از فریلنسرها برای انجام پروژه .


  قبول پروژه برون سپاري شده ( توسط فریلنسر )

  برای پذیرفتن یا قبول پروژه باید :

  1. در قسمت محیط کاربری بر روی گزینه “پذیرش ” کلیک نمایید.
  2. بر روی لینک پروژه در ایمیل ارسال شده کلیک نموده و بعد از ورود به صفحه پروژه بر روی پذیرفتن پروژه کلیک نمایید.

  دریافت وجه از سايت برون سپاري پروژه كاريتو

  برای برداشت وجه :

  1. از قسمت محیط کاربری خود وارد بخش  “موجودی من ” رفته و در صورت داشتن موجودی کافی با انتخاب ” درخواست آزادسازی موجودی ” مبلغ مورد نظر را جهت واریز به حساب خود وارد نمایید،لازم به ذکر است مبالغ درخواست شده بعد از 10 روز کاری به حساب شما واریز می گردد.

  2. برای واریز نمودن مبالغ درخواستی شما می بایست اطلاعات حساب بانکی خود را از بخش ” ویرایش اطلاعات شخصی  ” در سایت وارد نموده باشید.

  3.مبلغ مشخصی به عنوان هزینه کارمزد سایت کسر خواهد شد.

  ضمنا مبلغ درخواستی پس از 10 روز  کاری به حساب شما واریز می گردد.


  راهنمای مجریان ( فريلنسرها )

  ارسال درخواست پرداخت وجه به کارفرما

  پروژه ای که میخواهید برای آن درخواست ارسال وجه را ارسال کنید انتخاب نمایید و پس از تایید درخواست آزاد کردن وجه توسط کارفرما، در قسمت موجودی شما مبلغ آزاد شده توسط کارفرما نمایش داده خواهد شد.

 • 15 انواع برون سپاري  با توجه به معانی متعدد برون سپاري و معیارهاي مختلف اندازه گیري آن می توان انواع مختلفی را براي آن در نظر گرفت. بدین منظور با توجه به معیارهایی از قبیل سطح تصمیم گیري، حجم برون سپاري، میزان ادغام، روابط ویژه سطح کنترل اداري و نوع مالکیت، انواع برون سپاري طبق جدول زیر طبقه بندي می شود.

   

   

  ٢١ Kodak IBM

  جدول1-1 – انواع برون سپاري

  نوع برون سپاري معیار طبقه بندي
  برون سپاري راهبردي یا استراتژیک، برون سپاري تاکتیکی یا سنتی  برون سپاري کلی، برون سپاري انتخابی یا بخشی  برون سپاري، نیمه برون سپاري

  برون سپاري گروهی یا داخلی، برون سپاري غیر گروهی یا خارجی  برون سپاري عملکرد، برون سپاري منابع

  برون سپاري بخش دولتی، برون سپاري بخش خصوصی

  سطح تصمیم گیري  حجم برون سپاري  میزان ادغام  روابط ویژه

  کنترل اداري  مالکیت

   

  16 برون سپاري راهبردي 

  برون سپاري راهبردي1 عبارت است از تصمیم راهبردي یک سازمان به منظور واگذاري فعالیتی که در داخل   سازمان انجام می شود به تأمین کننده بیرونی. بنابراین برون سپاري راهبردي با راهبرد هاي بلند مدت سازمان همراستا می باشد. برون سپاري راهبردي با توجه به چشم انداز آینده، ساختار، مزیت رقابتی ،عملکرد و هزینه هاي فعلی و آینده سازمان به بررسی موضوع برون سپاري می پردازد. برون سپاري راهبردي به فعالیت هاي مرتبط با کسب و کار اصلی شرکت و فعالیت هایی که به صورا بالقوه و و بالفعل می تواند مزیت رقابتی ایجاد کرده و منجر به خلق ارزش براي سازمان شوند، اشاره می کند. از آنجا که برون سپاري راهبردي با تغییر مرزهاي سازمان مرتبط است، همانند کسب و کار و راهبرد اصلی شرکت در نظر کرفته   می شود.

  پنج جزء اصلی برون سپاري راهبردي عبارتند از:

  • ارتباط نزدیک مابین فرآیند برون سپاري و عوامل کلیدي موفقیت شرکت
  • انتقال مالکیت فعالیت هاي کسب و کاري که قبلا در داخل سازمان انجام می شد که اغلب همراه با انتقال کارمندان و دارایی هاي فیزیکی به ارائه دهنده خدمت است
  • برقراري روابط همکاري سراسري که طولانی تر و جامع تر از قرارداد هاي همکاري معمولی می باشد
  • تعهد بلند مدت مابین سازمان و ارائه دهنده خدمت. با بررسی مدت زمان بیش از 100 قرارداد اصلی مشخص شده است که مدت زمان قرارداد بلند مدت بین 6 تا 7 سال می باشد
  • تعریف قراردادي سطح خدمت ارائه شده و میزان تعهدات طرفین قرارداد

   

   

  ١ Sterategic outsourcing

  17 فرامرزسپاري 

  فرامرزسپاري1 که میان کشورهاي اروپایی و آمریکایی رایج است، عبارت است از واگذاري فرآیندهاي کسب و کار به منظور کاهش هزینه و بدون تغییر یا کاهش در کیفیت محصولات.

  برخی دلایلی که منجر به مشکل تر شدن اجراي برون سپاري فرامرزي نسبت به برون سپاري داخلی      می شوند عبارتند از:

  • تفاوت زمانی و مکانی میان سازمان دریافت کننده و واگذار کننده برون سپاري
  • هماهنگی و تلاش بیشتر جهت انتقال فناوري
  • گسترش مرز میان سازمان ها
  • کنترل بیشتر بر فعالیت هاي اجرایی
  • تفاوت فرهنگی میان سازمان ها
  • مشکلات ناشی از عدم هماهنگی میان سازمان ها

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  ١ Off shoring

  فصل دوم: مراحل و عوامل برون سپاري  2-1- روند برون سپاري

  در گذشته، برون سپاري در سازمان هایی با عملکرد ضعیف در رقابت و میزان تولید و سازمان هایی که مشکلات مالی داشته و فاقد فناوري پیشرفته بودند مورد استفاده قرار می گرفت. امروزه سازمان هاي موفق نیز از این ابزار براي تجدید ساختار سازمانی استفاده می کنند و مدیران این سازمان ها درك کرده اند که ایجاد قابلیت هاي کلیدي براي برآورده نمودن نیازهاي مشتري ضروري است و باید در این راه تلاش نمایند. به کارگیري راهبرد برون سپاري براي یک فرآیند خاص نیازمند پردازش مواردي چون توانایی نسبی انجام فرآیند، میزان رقابتی بودن فرآیند و پتانسیل فرصت طلبی در اثر برون سپاري فرآیند می باشد. پردازش هر یک از موارد مذکور تعدادي راهبرد منبع یابی براي سازمان فراهم می کند. رویکرد منبع یابی شامل تک منبعی (استفاده از یک تأمین کننده داراي فرآیند و فناوري خاص) و چند منبعی (استفاده از چند تأمین کننده و ایجاد رقابت بین آنها در ارائه خدمات بهتر) می باشد.

  در قرارداد هاي برون سپاري پیچیده که در سطح سازمان تنظیم می شود، دستیابی به سطح کلی توافق مهم است. براي موفقیت مدیران ارشد در این قراردادها، ترسیم چارچوب کلی برون سپاري مفید خواهد بود. رعایت اصول کلی قراردادها منجر به صرفه جویی در هزینه ي تراکنش ها (مانند هزینه انجام مذاکرات و توافقات قراردادي، انتخاب و ارزیابی تأمین کننده) و دستیابی به شایستگی رقابتی می شود. شکل زیر چهارچوب کلی فرآیند برون سپاري را نشان می دهد:

  تعریف سپاري کسب راهنمايو  کاربرون مزیتارزیابی  هاي خارجیتوانایی ها رقابتیو                           ارزیابی داخلیتوانایی هاي            تعیین اهداف استراتژیک

   

  –                      تعریف جایگاه شرکت

  –                      تمایز هزینه ها

  –                      تعریف فعالیت هاي اصلی و فرعی

  –                      تهیه لیست شرکت هاي شریک در آینده

  –                      تهیه لیست نواقص مزیت هاي رقابتی

  –                      ارزیابی کامل هزینه هاي فعالیت هاي داخلی  – ارزیابی ریسک هاي فعالیت هاي داخلی

  –                      جمع بندي سطوح برون سپاري

  – الگوبرداري از ساختار اجرایی برون سپاري فعالیت هاي اصلی کسب و کار رقبا  – ارزیابی عملکرد تأمین کنندگان بیرونی از نظر هزینه ها و شایستگی  – ارزیابی میزان ریسک تأمین کنندگان بیرونی

   

  –                    تعیین اوزان گزینه هاي مختلف

   

  –                    تعیین مشخصات جزئی   تأمین کنندگان

  –                    تعیین راهنما در خصوص میزان تمرکز زدایی فعالیت   هاي برون سپاري شده در قراردادها

   

  –                    استفاده از یک سیستم   گزارش دهی منظم

  شکل2-1- فرآیند کلی برون سپاري

  22 – مراحل برون سپاري فرآیند کسب و کار 

  برون سپاري موفق را می توان حاصل گذار از چهار مرحله دانست. در اولین مرحله شرکت به بررسی و نظارت فرآیندها، تجزیه و تحلیل کارایی آنها و ارزیابی آنچه باید برون سپاري شود، می پردازد. به عبارت دیگر تصمیم به برون سپاري یا تأمین داخلی یک فرآیند در این مرحله اتخاذ می شود. پس از مشخص شدن فرآیند هاي قابل برون سپاري، نوبت به انتخاب تأمین کننده اي می رسد که صلاحیت انجام آن فرآیندها را داشته باشد. لازمه تحقق این مهم مجهز شدن به ابزاري جهت ارزیابی و انتخاب تأمین کنندگان مختلف است. در گام بعدي، عقد قرارداد با تأمین کننده واجد شرایط مورد بررسی قرار می گیرد. هدف از این مرحله دستیابی سازمان به یک قرارداد برون سپاري قابل اجرا است. سرانجام، سازمان برون سپار باید بتواند بر عملکرد شرکت ارائه دهنده خدمت نظارت کرده، نتایج را ارزیابی و مسائل احتمالی پیش رو را حل و فصل نماید.

  شکل 2 -2 – مراحل اجراي برون سپاري

  23– سیکل برون سپاري 

  شکل2-3- سیکل برون سپاري

  فاز1: (طراحی): ارزیابی فرآیند جاري و فرآیند هاي آینده، توانایی براي اجراي تغییرات و ایجاد ارزش افزوده  فاز2: (طراحی و توسعه): طراحی و توسعه فرآیند برون سپاري، فاکتورهاي کلیدي موفقیت و خروجی هاي مورد انتظار

  فاز3: (اجرا): اجرا، اندازه گیري و ارزیابی نقاط بحرانی  فاز4: (بهبود): بهبود مستمر و بکارگیري فنون تضمین کیفیت

  در مراحل فوق پرسیدن سوالات اساسی در مورد رابطه برون سپاري با سازمان، برون سپاري را در وضعیت مطلوب تري قرار می دهد. حوزه هایی از این سوالات اساسی شامل موارد زیر می باشد:

  • چشم انداز آینده
  • قابلیت هاي کلیدي فعلی و آینده
  • ساختار فعلی و آینده
  • هزینه هاي فعلی و آینده
  • عملکرد فعلی و آینده
  • مزیت رقابتی فعلی و آینده

  24 – زیر ساخت ها و عوامل موثر بر برون سپاري 

  از عوامل موثر در یک برون سپاري موفق می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  وجود رابطه دو طرفه بر مبناي مشارکت میان سازمان دریافت کننده و واگذار کننده برون سپاري به طوري که یک رابطه برد-  برد میان آنها ایجاد می شود. مشارکت همراه با تحقیق و توسعه موجب دسترسی به منابع علمی جدید، نوآوري هاي علمی مستمر، خلق دانش و کاهش هزینه هاي داخلی سازمان خواهد شد.

  اطمینان از رعایت اخلاق حرفه اي و حفظ و نگهداري و امنیت اطلاعات و فناوري واگذار شده به سازمان دریافت کننده برون سپاري ضروري می باشد.

  وجود زیرساخت هاي لازم (مخصوصا زیر ساخت فناوري اطلاعات) جهت انتقال فناوري از سازمان واگذار کننده به دریافت کننده برون سپاري ضروري می باشد.

  وجود فرهنگ سازمانی برون سپاري در سازمان به طوري که مقبولیت برون سپاري در میان کارکنان سازمان جاافتاده و کارکنان منافع خود و سازمان را در اجراي برون سپاري بدانند و در این خصوص همکاري هاي لازم را انجام دهند.

  در موفقیت فرامرزسپاري، روابط سیاسی و همکاري هاي دوستانه میان دو کشور نقش اساسی دارد.

   

  25 – دلایل برون سپاري و منابع مورد نیاز 

  الف:دلیل سازمانی 

  • بهبود و افزایش تمرکز بر صلاحیت هاي بنیادي: سازمانها به برون سپاري به دید یک استراتژي تجاري می نگرند. این موضوع در مورد شرکت هاي صاحب تکنولوژي پیشرفته نظیر مایکروسافت و هیولت پاکارد ملموس تر است.
  • دستیابی به توانمندیها و امکانات در کلاس جهانی
  • افزایش انعطاف پذیري در بلند مدت: افزایش انعطاف پذیري در مواجه شدن و پاسخگویی بهتر به تغییر شرایط بازار، تقاضاي محصولات و خدمات و تکنولوژي از ملاحظات کلیدي اکثر شرکت ها به حساب می آید.
  • گام برداشتن سریع و شتاب گرفتن مزایاي مهندسی مجدد
  • افزایش بخش ها و وظایف (دگرگونی و تحول در سازمان)
  • توسعه فروش و امکانات کلیدي در گذر زمان، هنگامی که امکان فراهم کردن منابع مالی جهت چنین توسعه اي فراهم نباشد.
  • کسب فرصت ها و موقعیت هاي تجاري بیشتر و دستیابی به بازارهاي جدید به واسطه دسترسی به شبکه ي تأمین کنندگان (گستره مناسبی از قابلیت هاي گوناگون و متنوع)
  • بهبود عملکرد عملیاتی همچون کیفیت بالاتر، افزایش بهره وري، زمان پیشبرد کوتاه تر، استفاده ي بهتر تجهیزات، افزایش خروجی ها و سود بیشتر.
  • دسترسی مناسب به بهترین تجربیات و کسب مهارت هاي جدید
  • افزایش و شتاب بخشیدن به توسعه از طریق بهره برداري و نفوذ در سیستم ها، فرآیندها و توانمندي توسعه یافته ي تأمین کننده 11-  دسترسی به خدمات جدید
  • بهبود مدیریت و کنترل
  • بهبود مدیریت ریسک
  • تحصیل و کسب ایده هاي نوآورانه
  • کسب وجهه ي تجاري مناسب به واسطه ي همکاري با پیمانکاران پیشرو ب:دلایل مربوط به امور مالی و هزینه ها 

  1-  کاهش هزینه ها و قیمت تمام شده ي محصولات به واسطه دستیابی به تأمین کننده با عملکرد و ساختار هزینه هاي پایین تر  2-   ایجاد نقدینگی

  3-   تغییر هزینه هاي ثابت به متغیرها  ج:دلایل مرتبط با نیروي انسانی 

  • بهره مندي از خبرگی نیروي انسانی متعلق به پیمانکاران
  • متمرکز کردن توان و تعهد افراد بر فعالیت هاي محوري
  • حل مشکل (مثل مشکل پرسنلی و …)

  26– سطوح برون سپاري 

  در یک تقسیم بندي می توان برون سپاري را در دو حوزه ي ̎ محصولات̎ (ساخت و تولید) و ̎  ̎خدمات (امور پشتیبانی) مورد بررسی قرار داد. در حوزه ساخت و تولید امور تدوین تکنولوژي، ساخت قطعات، اجزاء و زیر مجموعه ها می توانند براي تولید به یک تأمین کننده واگذار گردند. برون سپاري می تواند در اموري مانند زیر انجام شود:

  • خدمات پشتیبانی، نگهبانی و امنیت ،سرایداري، خدمات غذا و …
  • خدمات و سرویس هاي اطلاعاتی
  • برنامه ریزي و کنترل پروژه
  • تدارکات
  • امور حقوقی کارکنان (لیست حقوق)
  • امور نیروي کار موقت
  • انبارداري و مدیریت موجودي
  • خدمات مسافرتی
  • خدمات رضایت مشتري

  اما از نظر دیگر برون سپاري را می توان به سطوح زیر تفکیک کرد:

  • فردي (نظیر واگذاري وظایف یک حسابدار یا تراشکار)
  • وظیفه اي (نظیر واگذاري وظایف بخش حسابداري یا تراشکاري)
  • فرآیند (نظیر واگذاري وظایف کل فرآیند تولید یک قطعه یا …)

  در تقسیم بندي دیگر برون سپاري را می توان را می توان به دو سطح عملیاتی و استراتژیک تقسیم کرد.

  برون سپاري استراتژیک زمانی است که با استراتژي هاي بلند مدت سازمان همسو بوده و بر آن سازمان تنظیم گردد. برون سپاري ممکن است کوتاه مدت باشد، ممکن است برخی برون سپاري ها مانند برون سپاري قطعات و نیز فعالیت هاي وظیفه اي و فردي بسیار کوتاه مدت حدود شش ماه باشند اما عموما برون سپاري فرآیندها زمان طولانی تري دارد.

  27– عوامل درون سازمانی موثر بر برون سپاري 

    

  • افزایش انعطاف پذیري سازمان در مقابل تغییرات محیطی: بهبود انعطاف پذیري در خصوص وضعیت هایی

  مطرح می شود که حجم برخی فعالیت ها در زمان هاي پیش بینی ناپذیر افزایش می یابد و کارکنان شرکت قادر به انجام به موقع و کارامد آن نیستند. هنگامی که حجم فعالیتی در زمان هاي مختلف سال نوسان دارد ،ممکن است حذف هزینه هاي ثابت مرتبط با کارکنان فعلی شرکت و انتقال فعالیت مزبور بر اشخاص خارج از سازمان که در قبال کار انجام شده حق الزحمه دریافت می کنند، مناسب باشد. این تصمیم موجب      می شود که هزینه هاي ثابت به هزینه هاي متغیر تبدیل شود.

  • کاهش هزینه هاي درون سازمانی: شرکت ها ممکن است به دلایل مختلف نظیر نا مناسب بودن وضعیت مالی یا افزایش سود آوري، بر صرفه جویی هزینه ها تأکید کنند. اگرچه کاهش هزینه ها از طریق واگذاري بخشی از فعالیت ها امکان پذیر است، اما در تمامی وضعیت ها به نتیجه درخور ملاحظه اي منجر نمی شود.

  موسسات تخصصی نظیر مراکز پردازش اطلاعات، معمولا کارهاي چندین شرکت را به طور متمرکز انجام   می دهند. این موسسات به دلیل تخصصی بودن و متمرکز بودن فعالیت ها در یک رشته خاص، هزینه بسیار پایین دارند و فعالیت هاي شرکت را با هزینه کمتري انجام می دهند.

  • بهبود خلاقیت: مدیریت می تواند یک بازسازي سازمانی کامل بر روي شرکت را اعلام کند و برون سپاري را مورد استفاده قرار دهد تا یک علامت تعجب بر روي قطعیت خودش قرار داده و به طور واقعی وضعیت جاري را تغییر دهد. با انجام دادن یک چنین اقدام قابل ملاحظه اي در آغاز بازسازي سازمانی، کارکنان خواهند دانست مدیریت درباره این تغییرات قاطعیت دارد و بسیار احتمال دارد که کارکنان در رسیدن به یک ساختار جدید در سازمان کمک رسانی کنند.
  • ارتقاء کیفیت ستاده قابل عرضه به مشتري: یک شرکت می تواند از راهبرد واگذاري بخشی از فعالیت هاي خودش به سایر موسسات به عنوان ابزار بازاریابی استفاده کند. بدین ترتیب شرکت منابع تأمین کننده کالا و خدمات مورد نیاز را به مشتریان بالقوه خود معرفی و به طور ضمنی اعلام می کند که چون بخشی از فعالیت هاي شرکت توسط برخی شرکت هاي معتبر انجام می شود، مشتریان می توانند نسبت به کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده اطمینان نمایند.

   

   

Related Posts

دسته اصلی

ارائه شیرهای هیدرولیک و پنوماتیکی با بهترین کیفیت

هیدرولیک و پنوماتیک حامد با بیش از یک دهه تجربه در زمینه شیرهای هیدرولیک و پنوماتیکی ابزار دقیق و پروفشنال های صنعتی ، اتصالات هیدرولیکی ، پنوماتیکی استنلس استیل ، شیلنگ های فشار قوی تا  PSI Read more…

دسته اصلی

رشته حقوق :پایان نامه های متن کامل فرمت ورد

پایان نامه تملیک تدریجی در فقه وحقوق ایران پایان نامه با عنوان بررسی جرم جعل اسناد سجلی و تاثیر آن در ارتکاب جرایم علیه اموال و مالکیت کار تحقیقی رشته حقوق (وکالت) با عنوان مسئولیت Read more…

دسته اصلی

پایان نامه های ارشد- قسمت 35

کنندگانپایان نامه تدوین راهکارهای بهبود ارتباطات بین سازمانی با تمرکز بر فناوری اطلاعاتحجم معاملات سهام و تغییر قیمت سهامدر بورس تهرانارزیابی اثرات جایگاه و مقبولیت برتر واحدهای تجاری در بازار بر روی مشتریان حقیقی و Read more…