دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :  ارتباط بین اخلاق مدیریتی و سلامت سازمانی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان

 مي‌كنيم و بسياري از اوقات فراغت خود رادر  سازمانها مي‌گذرانيم و حتي به هنگام كفن و دفن توسط سازماني اجازه تدفين صادر مي‌گردد و بالاخره باز هم به دست افراد سازمان مربوط به خاك سپرده مي شويم (پرهيزگار، 1382: 103).

از ديدگاه كيت ديويس[1] زماني سازمان سالم است كه كاركنان احساس كنند كاري سودمند به جاي مي‌آورند و به احساس رشد و پرورش شخصي دست مي‌يابند. آنان بيشتر كاري شوق انگيز را كه خشنودي دروني فراهم مي‌آورد، دوست دارند و مي‌پذيرند. بسياري از كاركنان مسئوليت و فرصت پيشرفت و كاميابي شغلي را جستجو مي‌كنند. آنان مي‌خواهند كه به سخنانشان گوش داده شود و با آنان چنان رفتار شود كه گويي هر يك داراي ارزش وجودي فردي هستند آنها مي‌خواهند كه اطمينان يابند سازمان به راستي براي نيازها و دشواريهاي آنان دلسوزي مي‌كند (ديويس و نيواستورم[2]، 1380: 81)

كاملاً دوستانه و حمايت­گر با كارمندان خود دارد و در برنامه­هاي خود داراي يگانگي است. كارمندان نيز تمايل بيشتري براي ماندن و كاركردن در سازمان دارند و به طور مؤثرتري  كارها را انجام مي دهند. «مايلز» معتقد است سلامت سازماني به دوام و بقاي سازمان در محيط خود و سازگاري با آن و ارتقاء و گسترش توانايي خود براي سازش بيشتر با آن بستگي دارد. «هرزبرگ» عواملي  چون طرز تلقي و برداشت كاركنان، شيوه اداره امور، خط مشي­هاي سازمان، ماهيت و ميزان سرپرستي، امنيت كاري، شرايط كاري، مقام و منزلت، سطح حقوق و دستمزد، استقرار روابط دوجانبه، سرپرستان ،همكاران و مرئوسان و زندگي شخصي كاركنان را براي تأمين و حفظ سلامت سازمان لازم دانسته است (شریعتمداری، 1388).

[1]  Kiet davies

[2]  Davis and Nyvastvrm

 
 

 دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه

 ( فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط 50 صفحه  با فرمت ورد ) :

پایان نامه ارتباط بین اخلاق مدیریتی و سلامت سازمانی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه

 ( فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط 50 صفحه  با    فرمتPDF ) :

پایان نامه ارتباط بین اخلاق مدیریتی و سلامت سازمانی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان

 برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود از لینک زیر

پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت : ارتباط بین اخلاق مدیریتی و سلامت سازمانی شرکت توزیع نیروی برق

دسته‌ها: دسته اصلی