دانلود پایان نامه

محتوای داغ و تازه تولید کنید

در آموزش قبلی روی کیفیت محتوا بحث کردیم و نشان دادیم که کیفیت محتوا با توجه به تغییراتی که در الگوریتم گوگل به وجود آمده، چه اندازه مهم است. در ادامه آموزش گذشته می خواهیم در مورد داغی و تازگی و جدید بودن یک محتوا صحبت کنیم.

چگونگی انتشار صفحات وبسایت شما برای گوگل مهم است. گوگل با بررسی مواردی که در ادامه ذکر میشود نوشته شما را از نظر تازگی مورد ارزیابی قرار میدهد:

1-اتفاقات و رخدادهای روز دنیا: موضوعاتی که برای بار اول بخواهد در اینترنت منتشر شود. مثل اخبار و حواشی هنرمندان و ورزشکاران

2-اتفاقاتی که پی در پی رخ میدهند: یک سری اتفاقات و رویدادها هستند که بصورت پی در پی رخ میدهند. مانند انتخابات (ریاست جمهوری، مجلس .. ) و یا مانند بازی های المپیک و جام جهانی و … . مسلما فردی که در سال 1396 قرار دارند می خواهد در مورد انتخابات سال 96 بداند نه گذشته. و بعضا هم گذشته.

3-آپدیت مستمر: هنگامی که موضوعی پیوسته در حال تغییر باشد نیاز است تا شما نیز دائما نوشته خود را به روز رسانی کنید تا در انتها صفحه جست و جو قرار نگیرید. اتفاقات زیادی در اطراف نا وجود دارند که پیوسته در حال تغییر هستند. مثل ورژن های مختلف از نرم افزار ها و سیستم عامل ها. بازی ها. مدل های گوشی  و … .

تیم ما به تازگی به یافته های جدید و جالبی دست یافته که آیا محتوای به روز و داغ جز فاکتورهای رتبه بندی گوگل هست یا خیر و گوگل این کار را با چه جزییات و ساز و کاری بررسی میکند:

مقایسه تاریخ انتشار مطلب شما و مقایسه تاریخ آن با صفحات رقیبان شما

در ابتدای انتشار صفحه مطلب شما داغ است ولی با گذشت زمان از ارزش آن کاسته می شود. پس مطالب خود را همیشه به روز کنید.

محتوایی که به صورت مداوم و به طرق مختلف به روز رسانی میشوند به مراتب از محتوای جدید ساکن در نزد گوگل از ارج و احترام بالاتری برخوردار است!

سعی کنید اکثرا محتوای اصلی صفحه خود را تغییر دهید تا جاهای دیگر آن.

تغییرات در بخش اصلی نوشته ها به مراتب مهم تر از تغییر در جاهای مختلف مثل جاوااسکریپت، نقشه، دیدگاه ها و … هستند.

اینکه محتوا اغلب پس از گذشت چه مدت زمان دچار تغییر و به روز رسانی میشوند.

مسلما مطلبی که به شکل پی در پی و مستمر در حال تغییر است از امتیاز بالاتری نسبت به محتوایی که گاها تغییر میکند برخوردار است.

صفحات جدید بسازید

سایت هایی که همیشه در حال ساخت صفحات جدید هستند به مراتب امتیاز بالاتری در مقابسه با بقیه سایت ها دارند.

یکی از معیار های داغی یک محتوا و صفحه، نرخ رشد لینک آن است.

شما می توانید مجموعه کامل این آموزش را از اینجا دانلود کنید