دانلود پایان نامه

بهبودهای سفارشی‌ساز عمده، بررسی خطای کد، و بیشتر! ?

به جریان‌کاری سفارشی‌سازی بهبودیافته با پیش‌نویس کردن طراحی، قفل کردن، زمانبندی کردی، و پیش‌نمایش پیوندها، خوش آمدید. علاوه براین، برجسته‌کردن گرامر کد و بررسی خطا باعث می‌شود که یک تجربه آسان و صحیح برای ساخت سایت ایجاد شود. در نهایت، اگر همه چیز عالی نبود، ما یک ابزارک گالری جدید عالی و پیشرفت در مرور و تعویض پوسته را داشته‌ایم.

محیط شخصی سازی بهبود یافته است

پیش‌طراحی و زمانبندی سفارشی‌سازی‌های طرح سایت

بله، آن را درست می‌خوانید. درست مانند اینکه شما می‌توانید نوشته‌ها را پیش‌نویس و تجدید نظر کنید و آنها را در تاریخ و زمان انتخابی‌تان برای قرارگیری در سایت، زمانبندی کنید، اکنون می‌توانید با طرح سایت خود و زمانبندی تغییرات طراحی، جادو کنید.

همکاری با پیوندهای پیش‌نمایش طراحی

نیاز به دریافت بازخورد در مورد تغییرات طراحی سایت پیشنهادشده دارید؟ وردپرس 4.9 به شما یک پیوند پیش‌نمایش می‌دهد که می‌توانید به تیم و مشتریان‌تان ارسال کنید تا بتوانید بازخورد دریافت کنید و قبل از زمانبندی تغییرات برای اعمال در سایت، آنها را ادغام کنید. می‌توانیم بگیم همکاری++؟

قفل کردن طراحی برای محافظت از تغییرات شما

تا به حال با یک سناریو مواجه شده‌اید که دو طراح در یک پروژه قرار می‌گیرند و طراح A تغییرات زیبای طراح B را رونویسی می‌کند؟ ویژگی قفل طراحی وردپرس 4.9 (همانند قفل کردن نوشته) طراحی پیش‌نویس‌تان را محافظت می‌کند بنابراین هیچ کس نمی‌تواند در آن تغییر ایجاد کند یا تمام کار سخت شما را حذف کند.

یک درخواست برای حفاظت از کار شما

قبل از اینکه طرح پیش‌نویس جدید خود را ذخیره نمایید، از میز خود، دوری کردید؟ نترسید، هنگامی که بازگردید، وردپرس ۴.۹ با احترام از شما پرسش می‌کند که آیا مایل به ذخیره تغییرات ذخیره نشده می‌باشید یا خیر.

بهبود کدنویسی

برجسته‌کردن (رنگی‌کردن) گرامر و بررسی خطا؟ بله، لطفا!

شما یک مشکل نمایش دارید اما نمیتوان دقیقاً مشخص کرد که چه چیزی در CSS‌ی که با علاقه نوشتید، اشتباه است. با برجسته‌نمایی گرامر و بررسی خطا برای ویرایش CSS و ابزارک HTML سفارشی معرفی شده در وردپرس 4.8.1، شما به سرعت خطاهای کد را دقیق مشخص خواهید کرد. به طور عملی تضمین شده است که به شما کمک می‌کند تا ساده‌تر کد خود را پیمایش نمایید و به سرعت خطاهای کد را برطرف نمایید.

جعبه شن (Sandbox) برای ایمنی

صفحه سفید وحشتناک. هنگامی که بر روی کد قالب‌ها و افزونه‌ها کار می‌کنید، از آن اجتناب خواهید کرد، زیرا وردپرس ۴.۹، در مورد ذخیره یک خطا به شما هشدار خواهد داد. در شب بهتر خواهید خوابید.

هشدار: خطر بالقوه در پیش رو است!

هنگامی که شما پوسته‌ها و افزونه‌ها را به صورت مستقیم ویرایش می‌کنید، وردپرس ۴.۹، با احترام، به شما هشدار می‌دهد که این تمرین خطرناکی است. توصیه می‌کند که شما از فایل‌هایتان قبل از ذخیره، پشتیبان تهیه نمایید، بنابراین آنها توسط بروزرسانی بعدی، رونویسی نمی‌شوند. مسیر امن را دنبال کنید: آینده شما از شما سپاسگذار خواهد بود. گروه و مشتریان شما سپاسگذار خواهند بود.

بروزرسانی بیشتر برای ابزارک‌ها

ابزارک گالری جدید

یک افزایش بهبود در تغییرات رسانه در وردپرس 4.8 اضافه شده است، می‌توانید هم‌اکنون یک گالری از طریق ابزارک اضافه نمایید. بله!

دکمه را فشار دهید، افزودن چندرسانه

می‌خواهید رسانه را به ابزارک متن خود اضافه نمایید؟ با دکمه «افزودن رسانه» ساده اما مفید ما، تصاویر، ویدئو، و صداها را به صورت مستقیم درداخل ابزارک، در امتداد متن‌تان، قرار دهید.

ارتقاء وب سایت

قابلیت تعویض قالب قابل اعتماد تر

هنگامی که شما پوسته‌ها را تعویض می‌کنید، گاهی اوقات ابزارک‌ها فکر می‌کنند که می‌توانند به مکان دیگری منتقل شوند. بهبودها در وردپرس ۴.۹، مکان‌گذاری ابزارک‌ها و منوهای مداوم‌تری را در هنگامی که تصمیم می‌گیرید که زمان پوسته جدید فرا رسیده است، ارائه می‌کنند.

دستورالعمل‌های بهتر فهرست = سردرگمی کمتر

آیا شما با مراحل ایجاد یک منوی جدید، سردرگم شده‌اید؟ شاید دیگر نه! ما تجربه کاربری برای فرآیند ایجاد منوی راحت هموار کردیم. نسخه بروزرسانی‌شده جدید، شما را راهنمایی خواهد کرد.

کمک به ? گوتنبرگ

وردپرس در حال کار بر روی یک راه جدید برای ایجاد و کنترل محتوای شما است و ما علاقه به داشتن کمک شما هستیم. تمایل دارید تا یک بررسی کننده اولیه باشید یا درگیر پروژه گوتنبرگ شوید؟ در گیت‌هاب همکاری کنید.


خوشحالی توسعه دهندگان ?

توسعه شخصی سازی JS API

ما بهبودهای متعددی را در API جاوااسکریپت سفارشی‌سازی در وردپرس 4.9 ایجاد کرده ایم، بسیاری از نقاط ضعف را از بین می‌بریم و آن را به سادگی کار با API PHP می‌سازیم. همچنین الگوهای کنترل پایه جدید، یک کنترل تاریخ/زمان، و اعلانهای بخش/پانل/سراسری نیز برخی از آنها هستند. لیست کامل را بررسی نمایید.

CodeMirror برای استفاده در پوسته و افزونه شما آماده است

ما یک کتابخانه ویرایش کد جدید، CodeMirror، برای استفاده در هسته، معرفی کرده ایم. از آن برای بهبود هرگونه تجربه نوشتن یا ویرایش کد در افزونه‌های خود استفاده نمایید، مانند ورودی‌های شامل کردن CSS یا جاوا اسکریپت.

MediaElement.js بروز رسانی شده به نسخه 4.2.6

وردپرس 4.9 شامل بروزرسانی هایی در MediaElemet.js است، که نیازمندی به جی کوئری در آن حذف شده است، قابلیت دسترسی آن توسعه داده شده، رابط کاربری مدرن تر شده و برخی باگ‌ها رفع شده اند.

توسعه نقش‌ها و سطوح دسترسی

قابلیت‌های جدیدی معرفی شده‌اند که شما را قادر می‌سازد پرونده‌های ترجمه افزونه‌ها را مدیریت کنید. به علاوه، فرایند تغییر سایت در وردپرس حالت شبکه، به خوبی بروزرسانی شده و بروزرسانی برای نقش‌ها و سطوح دسترسی به روشی خوب و امن اضافه شده است.

دسته‌ها: دسته اصلی