دانلود پایان نامه

 توافق نامه سازمان هوایی ونکور و کمیسیون گردشگری کانادا، نقش گردشگری رو در اقتصاد کانادا تقویت می کنه.

سازمان هوایی ونکور (YVR) با کمیسیون گردشگری کانادا توافق نامه همکاری طراحی کردن. هدف اون ها تقویت روابط بین این دو سازمان، اولویت های هدف دار در پیشرفت خدمات هوایی، گردشگری و فرصت های تجاری در سراسر کاناداه.

آقای Honourable Bardish Chagger مسول تجارت های کوچیک، گردشگری و نماینده دولت در خونه مردم عادی گفت:

این یه خبر عالی واسه گردشگران کاناداییه. امسال بهترین سال واسه گردشگری کاناداه؛ این توافق نامه باعث می شه گردشگران بیشتری از تموم نقاط جهان به کشور ما، کانادا بیان و از تموم جاذبه های زیبای این کشور لذت ببرن و کانادا به معروفیت جهانی در این مورد دست می یابد. این توافق یه پایه و اساسه. امسال، سالی قوی واسه صنعت ما و شرکا می شه؛ ما در سال ۲۰۱۸ جشن سال گردشگری کانادا-چین رو برگزار می کنیم.

هدف این توافق بهبود رویکردهای YVR و کمیسیون گردشگری کانادا، جهت افزایش رشد گردشگری و به بیشترین حد رسوندن بهره وری منابعه. این باعث می شه هر دو سازمان تشویق شن تا مهارت ها، هوش تجاری و اطلاعات خود رو واسه ساپورت از یکدیگر و رسیدن به اهداف مربوطه، به اشتراک بذارن. اون ها هم اینکه توافق کردن که برنامه های بازاریابی خود رو در کشورای علاقه مند مثل: چین، واسه ساپورت از گردشگری و رشد کلیدی شرکت های هواپیمایی، طی یه توافق دوطرفه پیاده سازی کنن.

David F. Goldstein، مدیر عامل کمیسیون گردشگری کانادا، گفت:

از اونجایی که ۲۵ درصد مسافران جهانی به کانادا می آیند، YVR یه شریک مهم واسه صنعت گردشگری کاناداه و ما در تلاش هستیم تا این مشارکت رو گسترش بدیم. تحت این توافق مهم، ما برنامه های بازاریابی خود رو هماهنگ می کنیم و تحقیقات و اطلاعات خود رو واسه ایجاد یه مزیت رقابتی به اشتراک می گذاریم.

در سال ۲۰۱۶ شرکت هواپیمایی ونکور با تعدادی از شرکای گردشگری مثل کمیسیون گردشگری کانادا همکاری کرد. هدف اون ایجاد یه تیم ساپورت و ساپورت از شرکای هواپیمایی جدید و همکاری های موجود بود، این توافق جدید برآن اضافه می شه و باعث بهتر شدن تجارت YVR می شه؛ هم اینکه ایجاد پروازای جدید، ایجاد مشاغل جدید، کمک به تولید ناخالص داخلی و مشکلات ها، باعث تقویت اقتصاد کانادا می شه.

Craig Richmond، مدیر عامل شکرت هواپیمایی ونکور، گفت :

ما از این توافق با کمیسیون گردشگری کانادا بسیار خوشحال هستیم، چراکه نه فقط باعث گسترش اولویت های ما در بازارهای هدف می شه، بلکه واسه شرکای هواپیمایی ما هم بسیار به درد بخور هستش. این اولین نوع مثل این توافق نامه ها در کاناداه که باعث می شه اهداف شرکت هواپیمایی ما رو تقویت کنه. این توافق باعث می شه ما بتونیم با کمک شرکای خود مسیرهای جدیدی رو راه اندازی کنیم و YVR رو به یه مرکز جهانی واسه ساپورت از اقتصاد بریتیش کلمبیا و کانادا تبدیل کنیم.

 

دسته‌ها: No category

0 Comments

No Comment.