دانلود پایان نامه

صنعت گردشگری هند به سرعت در حال توسعه س و فقط طی ۴ سال گذشته تونسته ۱۴٫۶۲ میلیون فرصت شغلی در این کشور بسازه.

مقاله های در رابطه

  • حقایقی باحال در مورد هند
  • راهنمای سفر به هند

طبق برآوردها، طی ۴ سال گذشته صنعت گردشگری باعث ایجاد بیشتر از ۱۴٫۶۲ میلیون فرصت شغلی در کشور هند شده. گردشگری در هند به سرعت در حال پیشرفته و طبق توضیحات وزیر گردشگری هند، گردشگری باعث ایجاد شغل واسه افراد جویای کار ماهر و غیرحرفه ای شده و در نتیجه همه بخش های جور واجور جامعه به دنبال جذب کارمند هستن.

هند

این وزیر گردشگری می گوید:

واسه اینکه کشورای خارجی، هند رو به عنوان یه مقصد گردشگری تایید کنن، این وزارتخانه چندین نمایش فوق العاده از جاده های هند در آمریکا، اروپا، چین و کشورای اسکاندیناوی داشته. تا الان ویدئوهای معرکه ی ۶۰ ثانیه ای با ۳ موضوع اصلی منتشر شده و با عکس العمل های زیادی در شبکه های اجتماعی روبه رو شده. با در نظر گرفتن صرف هزینه یه میلیارد روپیه ای وزارت گردشگری و ۲٫۵ میلیارد روپیه ای وزارت حمل و نقل در بخش گردشگری کروز، هدف اصلی ما همین بخشه. بنادر کروز در بمبئی در حال پیشرفت هستن و شامل یه مجموعه تفریحی، بارانداز کروز در گوا، کوچین، چنای و ویساکاپاتنام می شن.

هند

الان، وزارت گردشگری به دنبال یه سری فعالیت های تبلیغاتیه تا مناطق نامعلوم ایالت های شمال شرقی هند مثل بزرگ ترین شبکه غارهای آسیا در مگالایا (Meghalaya) رو به گردشگران معرفی کنه.

 

دسته‌ها: No category

0 Comments

No Comment.