دانلود پایان نامه

بعضی وقتا اتفاقات و ایده های عجیبی رو در دنیا تماشاگر هستیم که بعضی از اون ها بسیار باحال و حیرت انگیز هستن. در این مقاله شما رو با ایده ابتدایی هتلی پایین آب آشنا می کنیم که تجربه استراحت در کنار ماهی ها و اقامت در دنیای حیرت انگیز پایین آب رو واسه مسافرانش به ارمغان می بیاره. همراه سایت ما باشین تا بیشتر با این هتل آشنا شیم.

 این هتل دارای ۱۲ اتاق بوده و حدود ۲۸ فوت (۸.۵ متر) پایین آب قرار داره. هتل پایین آب در کنار سرویس دهی لوکس، امکان دید پانورامایی به طبیعت پایین دریا و زندگی مرجان ها رو هم واسه افراد جفت و جور می کنه. انتظار می رود که این پروژه بلندپروازانه هزینه ای ۱۳ میلیون یورویی داشته باشه. طراحان این پروژه جای هایی رو در مصر، مالزی، باهاماس و هاوایی واسه موقعیت احتمالی این هتل پیشنهاد کرده ان.

انتظار می رود که به زودی گردشگران پایین اقیانوس امکان اقامت در هتلی لوکس رو داشته باشن و در کمال آرامش به مطالعه کتاب و مشاهده زندگی ماهی ها بدن. ایده ابتدایی این هتل زیرآبی به وسیله نهاد پتنت های آمریکا تصویب شده و دارای علامت تجاریه که براین پایه اولین هتل زیرآبی جهان هستش. از دیدگاه بعضی از طراحان، بهترین جای واسه ساخت این هتل، مصر، مالزی، هاوایی یا باهاما هستن. این هتل در آب های اقیانوسی و در فاصله ۲۸ فوت (۸.۵ متر) از سطح آب ساخته خواهدشد و منظره ای پانورامایی از دریا رو در اختیار گردشگران قرار میده. همون طور که گفته شد فعلا معلوم نیس که هتل نامبرده در کجا ساخته می شه اما چندین کشور از دیدگاه طراحان، پتانسیل این کار رو دارن.

هتل زیرآبی

Tone Webb، فردی که در طراحی این هتل نقش داشته، می گوید:

این طرح به عنوان بهبود گردشگری داخلی ایجاد شده است و صنعت هم الان امکان انجام این کار رو داره و می تونه هتلی داخل اقیانوس بسازه. البته پشت این موضوع اقدامی بشردوستانه هم قرار گرفته. بدین صورت که مرجان های دریایی در خطر هستن و این کار باعث بهتر شدن این صخره ها می شه.

این هتل دارای ۱۲ اتاق هستش که تموم اون ها پایین آب قرار دارن اما گردشگران واسه دسترسی به اون ها باید از راه آسانسور های مخصوص وارد عمل شن.

ما یه جای بین المللی رو واسه تست این پروژه انتخاب می کنیم و وقتی که مجوز صادر شد، اقدامات زیادی در این بخش انجام می شه. این فرصتی مناسب واسه صنعت گردشگری به حساب می آید و روش ورود آدما به این هتل هم از راه آسانسور هستش. ما در حال پیشرفت، مدیریت و حفاظت از هتل های مدرن و حیرت انگیز در جهان هستیم.

هتل زیرآبی

در نگاه فنی، این هتل ساختاری مثل به کشتی داره. چون میتونه تا از راه تکنولوژی نیروی الکترومکانیکی تغییر بفرسته و این به اون معناست در که شرایط طوفانی این هتل امکان جابه جایی و مواظبت از میهمانان رو داره. هر اتاق این هتل ۳ میلیون دلار قیمت داره (۱.۹۸ میلیون یورو) و قیمت کل اون هم ۲۰ میلیون دلار (بیشتر از ۱۳ میلیون یورو) هستش.

هتل زیرآبی

همون طور که در این مقاله مطالعه کردین، روزانه ایده های بسیار حیرت انگیزی ارایه می شن که با تحقق اون ها، آینده شکلی بسیار متفاوت پیدا می کنه. نظر شما در این مورد چیه و چه تصوری از آینده دارین؟ نظرات خود رو با ما و کاربران سایت ما از راه بخش دیدگاه ها در میان بذارین.

منبع:dailymail

دسته‌ها: No category

0 Comments

No Comment.