دانلود پایان نامه

کاربران گوشی های هوشمند، به طور یقین، از ابتکار جدیدی که اتحاد ایرویز معرفی کرده، خوشحال می شن.

مقاله های در رابطه:

  • هواپیمایی اتحاد؛ معرفی ایرلاینای ایران و جهان
  • فرودگاه بین المللی ابوظبی؛ امارات

اتحاد ایرویز، شرکت هواپیمایی ملی امارات متحده ی عربی، با به کار گیری اپلیکیشن موبایلی محبوب واتس اپ، آمادگی دیجیتالی نوآورانه ای واسه مشتریان پرمیوم خود اندیشیدهه تا بتونن وقتی که در فرودگاه بین المللی ابوظبی هستن، با نمایندگان سرویس مشتری صحبت کنن و خبره های جدید درباره ی پروازها رو به شکل لحظه ای دریافت کنن.

اطلاعاتی مثل تاخیرهای احتمالی، مسائل مربوط به پرواز یا تغییرات در گیت رو می توان به سرعت و خیلی راحت، با به کار گیری برنامه های دیجیتالی که این شرکت هواپیمایی در نظر داره در آینده طراحی کنه، گرفت. این کار با هدف دریافت پیام های مهم به وسیله کاربران انجام شده و فقط با انتخاب گزینه ی «WhatsApp» در صفحه ی تأیید رزرو بلیط در سایت اتحاد ایرویز قابل دسترسی هستش.

رابین کامارک، مدیر اجرایی بخش تجاری اتحاد ایرویز، گفت:

راه حل جدید تجاری بر اساس واتس اپ، با بهره بردن از جدیدترین فناوری ها، امکان تماس فوری مهمانان خاص ی ما رو با این شرکت هواپیمایی جفت و جور می کنه.

مسافران هوایی در سرتاسر جهان از واتس اپ در زندگی روزمره ی خود به کار گیری می کنن و پس، اون یه کانال ایده آل واسه ایجاد رابطه مسافران با شرکت های هواپیمایی و دریافت آخرین اطلاعات درباره ی سفرهای هوایی اون هاس.

کانال ارتباطی جدید، یه راه ارتباطی جدید علاوه بر حساب های توییتر و فیس بوکه که به شکل لحظه ای مشغول آگاهی رسانی هستن.

بقیه تحولات نوآورانه در صنعت هوانوردی شامل معرفی روبات ها در فرودگاه هاندا، توکیو، می شه. هفت روبات در دسامبر ۲۰۱۷ رونمایی شدن که وظیفه ی اون ها، کمک رسانی به بازدیدکنندگان در المپیک ۲۰۲۰ه. ایر نیوزیلند هم پیشگام ابتکار جدیدی شده که با هدف ارائه ی خدمات ترجمه ی فوری با به کار گیری هدفون های مجهز به بلوتوث طراحی شده. این شرکت هواپیمایی که عزمشو جزم کرده تبدیل به یه «هواپیمایی دیجیتال» بشه، با به کار گیری گوشی های «پیکسل بادز» گوگل تلاش کرده که تسهیلات لازم واسه ترجمه ی زنده به ۴۰ زبون در گوشی های همراه گوگل پیکسل رو جفت و جور کنه. حالا که گزارش هایی مبنی بر پیشرفت ی بیشتر این توانایی در فرودگاه ها به گوش می رسد، مسافرایی که به سختی تلاش می کنن تا از زبون های محلی سردربیاورند، به زودی تماشاگر بهبود خیره کننده تجربه ی پرواز خود هستن.

دسته‌ها: No category

0 Comments

No Comment.