دانلود پایان نامه

نماینده ایران در نشست کارشناسان ارشد گردشگری کشورای ACD که واسه شرکت در اولین اجلاس وزرای گردشگری مجمع گفت وگوی همکاری آسیا به تبریز اومده ان، از سرمایه گذاران کشورای عضو واسه ورود به بازار گردشگری ایران دعوت به عمل بیاره.

ایران از کشورای مجمع گفت وگوی همکاری آسیا (ACD) دعوت کرد در اجلاس بین المللی سرمایه گذاری و هتل سازی که دوم و سوم اکتبر سال جاری تو تهران برگزار می شه، شرکت کنن.

جفت و جور سند پیشرفت همکاری های گردشگری با همکاری کارشناسان ارشد جهت ارائه در نشست وزرای گردشگری، می تونه نقشه راهی واسه گسترش همکاری ها و هم ارتقای روابط گردشگری کشورای آسیایی باشه. در ادامه این نشست که معاون گردشگری ایران ریاست اون رو رو دوش داشت، نمایندگانی از ۱۹ کشور عضو ACD نظرات و پیشنهاد های خود رو ارائه کردن.

نماینده پاکستان با اشاره به اینکه کشورای آسیایی شبکه ای منظم واسه گردشگری ندارن، پیشنهاد کرد در هر کشور سه مقصد کمتر شناخته شده واسه گردشگران معرفی و واسه پیشرفت زیرساخت های گردشگری اون ها تلاش شه. نماینده ترکیه هم با تأکید بر اینکه کشورای عضو باید از راه افزایش کیفیت خدمات، گردشگران بیشتری رو جذب کنن، گفت که پس ترکیه می تونه تجربه هاش رو در اختیار کشورای عضو بذاره. علاوه بر این ها ما آمادگی داریم در مورد راه اندازی خطوط هوایی داخلی کشورها با اون ها همکاری و کیفیت خدمات اون ها رو بهتر کنیم. نماینده ترکیه در ادامه از اعضا خواست از راه دبیرخانه اجلاس و بر مبنای یه قرارداد مشخص با یکدیگر در رابطه باشن.

برگزاری دومین اجلاس وزرای گردشگری ACD در کامبوج، توجه به ظرفیت های گردشگری مذهبی و تمرکز واسه پیشرفت مشترکات مذهبی، توجه خاص به میراث مشترک فرهنگی در بیانیه پایانی اجلاس در کنار پرداختن به گردشگری و طبیعت گردی، تشکیل شبکه مشترک گردشگری بین اعضا، انتخاب هرساله یه شهر از یکی از کشورای عضو و تلاش همه اعضا واسه ارتقای صنعت گردشگری اون، ایجاد یه شبکه مجازی با مرکزیت ایران واسه به اشتراک گذاردن تجارب و جاذبه های گردشگری کشورای عضو ACD و فعالیت اون در مورد آموزش مثل پیشنهاد های مطرح شده از طرف نمایندگان حاضر در این نشست بود.

به گفته معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی کشور اجلاس وزرای گردشگری کشورای ACD، روز گذشته در سطح کارشناسان ارشد و نمایندگان ۱۳ کشور در تبریز شروع شد و از مهم ترین موضوعات و محورهایی که کارشناسان در این اجلاس در مورد اون رد و بدل کردن نظر کردن، موضوع روادید و ارائه تسهیلات در این مورد بود. امروز هم این اجلاس در تبریز در سطح وزرا ادامه پیدا می کنه و در آخر، فردا تور آشناسازی واسه حاضران برگزار می شه.

Categories: No category

0 Comments

No Comment.

Related Posts

No category

پایان نامه درباره بیژن نجدی، آشنایی زدایی، آداب و رسوم، داستان کوتاه

دانشکده ادبیات و علوم انسانی پایاننامه‌ ارشد زبان و ادبیات فارسی مقایسه و بررسی محورهای زبان و اندیشه در آثار منیرو روانی پور و بیژن نجدی استاد راهنما: دکتر سید کاظم موسوی استاد مشاور: دکتر Read more…

No category

منابع تحقیق درمورد اختلال بدشکلی بدن، دانشجویان، دانشجویان دختر، وسواس فکری

کلی بدن ۶۵عنوان صفحه ۲-۱-۱۳- ارتباط جراحی ترمیمی با اختلال بدشکلی بدن ۶۸ ۲-۲- سبب شناسی ۷۲ ۲-۲-۱- راه اندازها ۷۲ ۲-۲-۲- عوامل خطرزای زیستی- ژنتیکی ۷۳ ۲-۲-۳- عوامل خطرزای روانشناختی ۷۹ ۲-۲-۴- عوامل خطرزای Read more…

No category

ایران اولین برند غذای حلال بین‌المللی رو روونه بازار می‌کنه

به گفته مقامات رسمی، ایران طی چند ماه آینده اولین برند بین المللی غذای حلال خود رو روونه بازار می کنه که هدف اون پوشش بازار منطقه ای با جمعیتی حدود ۴۰۰ میلیون نفره. واسه Read more…