دانلود پایان نامه

به گفته مقامات رسمی، ایران طی چند ماه آینده اولین برند بین المللی غذای حلال خود رو روونه بازار می کنه که هدف اون پوشش بازار منطقه ای با جمعیتی حدود ۴۰۰ میلیون نفره. واسه کسب آگاهی بیشتر با سایت ما همراه شید!

بنا به گفته محسن جلال پور، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی، ایران گواهینامه اولین برند تجاری بین المللی غذای حلال خود رو دریافت کرده. ایشون هم اینکه اعلام کرد بازارهای منطقه ای و حتی اروپا شدیدا از غذاهای حلال تولید شده در کشورای اسلامی استقبال می کنن و به خاطر این، ایران هم تصمیم به ارایه برند خود به این بازار پر رونق طی چند ماه آینده داره. Iran to launch intl. halal food brand soon ایشون با تاکید بر اینکه ایران دارای پتانسیل بالایی در تولید صنایع غذاییه و می تونه مواد غذایی لازم همسایگان خود رو تامین کنه، گفت:

همسایگان شمالی ایران به دلیل برودت دمای هوا در بیشتر سال و هم همسایگان جنوبی به دلیل گرمای زیادتر از اندازه هوا قادر به تولید اجناس کشاورزی و غذایی نیستن. از این رو، بازار مناسبی واسه عرضه اجناس صنایع غذایی ایرونی واسه تامین و بر طرف کردن نیاز بازار منطقه ای فراهمه. رئیس اتاق بازرگانی در ادامه صحبت های خود به ظرفیت تولید میوه در بخش کشاورزی و توانایی کسب جایگاه اول در تولید کنسانتره های طبیعی اشاره کرد.

در شریعت اسلامی، کلمه حلال به معنی انجام کلیه امور طبق قوانین دینیه و کلیه امور مثل جفت و جور مواد غذایی، دادو ستد و امور مالی، گردشگری و … رو در بر می گیرد. Iran to launch intl. halal food brand soon ارزش صنعت جهانی غذای حلال در حدود ۲ تریلیون دلار محاسبه شده که علاوه بر اون بازاری به ارزش ۱ تریلیون دلار هم در حال توسعه س. با در نظر گرفتن رشد جمعیت مسلمونا در کشورای غیر اسلامی و افزایش درخواست واسه غذاهای حلال، رقابت شدیدی در بین بعضی از کشورها واسه قبضه این بازار پردرآمد در گرفته. این وسط کشورای مسلمون مثل مالزی، اندونزی، برونئی، ترکیه و پاکستان اجناس غذایی خود رو به کشورای تقاضا کننده غیر اسلامی مثل ژاپن، نیوزلند و انگلستان صادر می کنن. هم اینکه بنا به گفته مقامات رسمی،  ایران در نظر داره تا صنعت گردشگری حلال خود رو هم پیشرفت داده و به پایگاهی واسه جذب هرساله در حدود ۱۵ میلیون گردشگر مسلمون تبدیل شه. جفت و جور شده در سایت ما

دسته‌ها: No category

0 Comments

No Comment.