دانلود پایان نامه

شرکت های هواپیمایی ایرفرانس و ایبریا، روز شنبه اعلام کردن که به دلیل شرایط پرتنش مربوط به انتخابات جنجال برانگیز مجلس موسسان در ونزوئلا، پروازهای این دو شرکت به کاراکاس از روز یکشنبه تا سه شنبه به حال تعلیق در می آید.

دو شرکت هواپیمایی ایرفرانس و ایبریا، پروازهای خود به مقصد ونزوئلا رو به دلیل جو پرتنش این کشور، به حالت عقب درآوردند. این در حالیه که شرکت هواپیمایی کلمبیایی «اویانکا» هم فعالیت خود رو در ونزوئلا متوقف کرده. شرکت هواپیمایی «دلتا ایرلاینز» به نوبه خود اعلام کرده که وسطای ماه سپتامبر به پروازهای هفتگی این شرکت بین آتلانتا و پایتخت ونزوئلا پایان میده.

چندین شرکت هواپیمایی مثل شرکت هواپیمایی آمریکایی یونایتد، ایر کانادا و لوفتهانزا هم قبل از این به دلیل خشونت ها در ونزوئلا از تعلیق پروازهای خود به این کشور خبر داده بودن. از شروع جنبش اعتراضی در این کشور در تاریخ یکم اوت، در درگیری ها بین تظاهرکنندگان و نیروهای نظامی بیشتر از ۱۱۰ نفر کشته شده ان.

ایرفرانس طی بیانیه ای اعلام کرد:

به دلیل شرایط ونزوئلا، ایر فرانس از روز یکشنبه ۳۰ ژوئیه ۲۰۱۷ تا سه شنبه یکم اوت پروازهای خود رو به مقصد کاراکاس به حال تعلیق درمی بیاره. اقدامات تجاری خاص ای به مشتری هامون که کاراکاس، مبدا یا مقصد اونا در روزای آینده س، پیشنهاد می شه.

شرکت کلمبیایی اویانکا که اعلام کرده بود از تاریخ ۱۶ اوت دیگه خدمات پروازی در ونزوئلا ارائه نمیکنه، روز پنجشنبه در آخر همه پروازهای خود رو به کشور همسایه اش فورا به حال تعلیق دربیاره. این شرکت « مسائل امنیتی و عملیاتی در چند ساعت گذشته » رو واسه این اقدام خود مطرح کرد.

مردم ونزوئلا روز یکشنبه باید واسه انتخاب مجلس موسسان به پای صندوق های رأی برن. هدف از تشکیل این مجلس موسسان جفت و جور یه قانون اساسی جدید و کنار گذاشتن مجلس نمایندگان کنونیه که جناح مخالف الان در اون اکثریت رو در دست داره.

هم اینکه علاوه بر خطرات مربوط به شرایط سیاسی در ونزوئلا، اختلافات مالی بین شرکت های هواپیمایی و مقامات این کشور در رابطه با اندازه ارز هست.

به گفته انجمن حمل و نقل هوایی بین المللی، کاراکاس بیشتر از سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون دلار به شرکت های هواپیمایی بدهکاره.

دسته‌ها: No category

0 Comments

No Comment.