دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه : بررسی جامعه شناختی عوامل مؤثر بر اصلاح بدن در بین زنان 20 تا 44 ساله شهر تهران

  درصد 44 4/10 4/9 3/13 12 9/10 100
یافته¬ها نشان داد که، 8/25 درصد از پاسخگویان در حد کم6/33 درصد در حد متوسط و 6/40 درصد در حد زیادی بیان کرده¬اند که از طریق رژیم غذایی به کنترل وزن خود می-پردازند.
یافته¬ها گویای این مطلب است که، 1/28 درصد از پاسخگویان در حد کم، 3/26 درصد در حد متوسط و 6/45 درصد در حد زیادی اظهار داشته‌اند که از طریق ورزش‌های هوازی نظیر )پیاده¬روی( به کنترل وزن خود می¬پردازند.
یافته¬ها نشان داد که، 5/61 درصد از پاسخگویان در حد کم، 3/14 درصد در حد متوسط و 2/24 درصد در حد زیادی بیان کرده¬اند که از طریق دستگاه‌های بدنسازی به کنترل وزن خود می¬پردازند.
یافته¬ها مبین این مطلب است که، 69 درصد از پاسخگویان در حد کم، 9/15 درصد در حد متوسط و 1/15 درصد در حد زیادی اظهار داشته‌اند که از طریق سونا به کنترل وزن خود می-پردازند.
یافته¬ها نشان داد که، 1/78 درصد از پاسخگویان در حد کم، 9/10 درصد در حد متوسط و 11 درصد در حد زیادی اظهار داشته‌اند که از طریق طب سوزنی به کنترل وزن خود می-پردازند.
یافته¬ها نشان داد که، 5/75 درصد از پاسخگویان در حد کم، 3/8 درصد در حد متوسط و 1/16 درصد در حد زیادی بیان کرده-اند که از طریق جراحی و برداشتن چربی‌ها نظیر )لیپوساکشن و لیپولیزر( به کنترل وزن خود می¬پردازند.
یافته¬ها مبین این مطلب است که، 3/70 درصد از پاسخگویان در حد کم، 5/11 درصد در حد متوسط و 2/18 درصد در حد زیادی اظهار داشته‌اند که از طریق مصرف دارو به کنترل وزن خود می پردازند.
یافته¬ها نشان داد که، 6/70 درصد از پاسخگویان در حد کم، 8/12 درصد در حد متوسط و7/16 درصد در حد زیادی اظهار داشته‌اند که از جراحی برای زیباتر شدن بدنشان نظیر )گذاشتن پروتز، برداشتن پهلو و ران( استفاده می‌کنند.
یافته¬ها گویای این مطلب است که، 9/60 درصد از پاسخگویان در حد کم، 7/16 درصد در حد متوسط و 4/22 درصد در حد زیادی اظهار داشته‌اند که از لیزر جهت رفع زوائد پوستی نظیر )خال، لکه‌های پوستی وچین و چروک( استفاده می‌کنند.
یافته¬ها نشان داد که، 7/47 درصد از پاسخگویان در حد کم، 2/24 درصد در حد متوسط و 1/28 درصد در حد زیادی بیان کرده¬اند که از خدمات دندانپزشکی که صرفاً جهت زیبایی انجام می‌شود استفاده می‌کنند.
 

 دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه

 ( فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط 50 صفحه  با فرمت ورد ) :

بررسی جامعه شناختی عوامل مؤثر بر اصلاح بدن در بین زنان 20 تا 44 ساله شهر تهران

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه

 ( فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط 50 صفحه  با    فرمتPDF ) :

بررسی جامعه شناختی عوامل مؤثر بر اصلاح بدن در بین زنان 20 تا 44 ساله شهر تهران

 برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود از لینک زیر

دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد بررسی جامعه شناختی عوامل مؤثر بر اصلاح بدن در بین زنان 20 تا 44 ساله شهر تهران در سال 91

Related Posts

دسته اصلی

اجاره خوردرو-ماشین عروس-اجاره اتوبوس دربستی-اجاره ون- تاکسی فرودگاه

اجاره بنز s500 اجاره بنز اس 500 اجاره خودرو تشریفاتی ,اجاره خودرو شیک , مدل بالا , vip ,اجاره روزانه با راننده ,اجاره روزانه بدون راننده ,ماشین عروس با راننده ,ماشین عروس بدون راننده ویژه Read more…

دسته اصلی

چارتر لحظه آخری

بلیط لحظه آخری به شرایطی می گن که آژانسای مسافرتی زمان قانونی توان پرکردن ظرفیت هواپیما رو نداشته و به دنبال جبران اون با به کار گیری بلیطای ارزون تر هستن. این بلیطا واسه کسائی Read more…

دسته اصلی

پیچ و رولپلاک با طناب

آیا می دانید تا به امروز استفاده از پیچ و رولپلاک با طناب برای محکم کردن سنگ نما از بهترین روش های محکم سازی به شمار می آید؟ تعجب نکنید! استفاده از پیچ و رولپلاک Read more…