دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :

 بررسی حقوقی جرم جعل مادی  در قانون مجازات 1392

وضعيت فعلي گواهينامه

از نظر فيزيكي مي‌توان پارامترهاي زير را براي گواهينامه در نظر گرفت كه رنگ ، اندازه ، جنس، چاپ اطلاعات از آن جمله اند .

از نظر رنگ ، گواهينامه هاي فعلي داراي پنج رنگ مي‌باشند كه در قسمت انواع گواهينامه ، رنگ مربوط به هر نوع ذكر شد .

جنس گواهينامه هاي فعلي از نوع مقواي معمولي مي‌باشد كه طبعاً داراي كيفيت بالايي نخواهد بود . هرچند آن را با پوشش پلاستيكي مقاوم مي‌سازند ، ولي ضريب ايمني چنداني براي گواهينامه نمي‌توان قائل شد .

چاپ نوشته هاي گواهينامه نيز از ابتدايي ترين نوع چاپ است و اطلاعات فردي بصورت دست نويس بوده و پيامدهاي مختلفي مانند ناخوانا بودن ، بدخط بودن ، يكسان نبودن گواهينامه ها ، امكان دستكاري و جعل را به همراه دارد .

اطلاعات موجود در گواهينامه به دو دسته تقسيم مي‌شوند :

اول : اطلاعات شناسنامه اي يا روي كارت گواهينامه

دوم : اطلاعات ويژه شامل گروه خون ، اثر انگشت ، قد ، رنگ ، چشم و مشخصات ويژه ديگر كه در اداره راهنمايي و رانندگي ذخيره مي‌گردد تا در موارد لزوم مورد بهره برداري قرار گيرد .

مدت اعتبار گواهينامه هاي فعلي 10 سال مي‌باشد كه بعد از طي زمان فوق ، گواهينامه شخص بي اعتبار شده و فرد بايد براي تمديد گواهينامه از مراجع ذيصلاح اقدام نمايد .

3 ) كارت پايان خدمت

وجود ارتش دركليه ممالك دنيا انكار ناپذير است و براي ايجاد بنيه دفاعي كشور لازم و ضروري است . برخي از دولت ها متكي به ابزار و پرسنل كادر و بعضي ديگر علاوه بر آن متكي به خدمت اجباري افراد ذكور و حتي اناث مي‌باشند تا بتوانند ماموريت هاي دفاعي خود را به انجام برسانند .

در كشورهايي كه خدمت اجباري براي تامين نيروي دفاعي مورد نياز ، اجرا مي‌شود ، قواعد و قوانيني وضع گرديده كه بر اساس آن افراد مشمول قانون بايستي در مقطع سني معين ، مدت زمان مشخصي را به عنوان خدمت ضرورت انجام دهند و كساني كه خدمت وظيفه را به اتمام مي‌رسانند براي استفاده از مزايا و امتيازات اجتماعي آن كارت پايان خدمت دريافت مي‌كنند .

كشور ما ايران ، از جمله ممالكي است كه در آن خدمت ضرورت سربازي براي افراد ذكور پيش بيني شده است و كارت پايان خدمت براي كليه كساني كه خدمت سربازي را انجام داده اند ، ارائه مي‌گردد و اين مدرك علاوه بر آنكه تعيين كننده وضعيت سربازي شخص مي‌باشد ، در عرف جامعه به عنوان يكي از مدارك شناسايي معتبر مورد استفاده قرار مي‌گيرد كه لزوم پرداختن به آن با توجه به عنوان تحقيق در اين مقوله ضروري خواهد بود .

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود از لینک زیر

 دانلود پایان نامه:بررسی حقوقی جرم جعل مادی  در قانون مجازات 1392

Categories: دسته اصلی

Related Posts

دسته اصلی

اجاره خوردرو-ماشین عروس-اجاره اتوبوس دربستی-اجاره ون- تاکسی فرودگاه

اجاره بنز s500 اجاره بنز اس 500 اجاره خودرو تشریفاتی ,اجاره خودرو شیک , مدل بالا , vip ,اجاره روزانه با راننده ,اجاره روزانه بدون راننده ,ماشین عروس با راننده ,ماشین عروس بدون راننده ویژه Read more…

دسته اصلی

چارتر لحظه آخری

بلیط لحظه آخری به شرایطی می گن که آژانسای مسافرتی زمان قانونی توان پرکردن ظرفیت هواپیما رو نداشته و به دنبال جبران اون با به کار گیری بلیطای ارزون تر هستن. این بلیطا واسه کسائی Read more…

دسته اصلی

پیچ و رولپلاک با طناب

آیا می دانید تا به امروز استفاده از پیچ و رولپلاک با طناب برای محکم کردن سنگ نما از بهترین روش های محکم سازی به شمار می آید؟ تعجب نکنید! استفاده از پیچ و رولپلاک Read more…