دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه : بررسی رابطه بین شایستگی های رهبری روسای شعب و عملکرد تجهیز منابع وصول مطالبات بانک کشاورزی استان سیستان و بلوچستان

 

می‌دهند و چه اقشاری از جامعه نسبت به بانک وفادارترند و چرا؟ نقاط ضعف در بازاریابی بانکی چیست؟ برای جذب مشتریانی که فاقد هرگونه وفاداری نسبت به بانک هستند چه سیاست‌هایی را باید اتخاذ کرد؟ انگیزه‎‌های موجود در مراجعه به بانک کدامند و هر یک از آن‌ها چه درصدی را به خود اختصاص می‌دهند؟

2-3-8- عوامل و شرایط فیزیکی

به طور کلی این عوامل، جزء عوامل فیزیکی و قابل مشاهده و لمس می­باشد که شامل موارد زیر می‌گردد و در ادامه هر یک از این عوامل توضیح داده می‌شوند:

  • محل استقرار شعب
  • تعداد شعب بانک
  • طراحی و زیبایی فضای داخلی و خارجی بانک
  • امکانات فیزیکی شعب بانک

2-3-8-1- محل استقرار شعب بانک

حتماً شما هم فروشگاه­ها و رستوران­هاي کوچک و بزرگ زيادي را مي­شناسيد که موقعيت مکاني شان، موفقيت چشمگيري برايشان به ارمغان آورده است. اما آيا اين موضوع درباره بانک­ها نيز صادق است؟ موضوع يافتن مکان مناسب برای بانک، در رديف برنامه­هاي مهم و اساسي قرار دارد.

با توجه به افزایش و شدت رقابت، ارائه‌ی خدمات در مکان و محل‌های مورد نظر مشتریان عاملی تعیین‌کننده درجذب و نگهداری مشتریان است. به همین دلیل امروزه بانک‌ها و دیگر سازمان­های خدماتی به ایجاد شعب در مناطق مختلف پرداخته‌اند تا ضمن ارائه‌ی خدماتی بهتر، حوزه وسیع تری را تحت پوشش قرار دهند (روستا و همکاران،1386،ص40).

منطقی و مناسبی را بین توسعه فیزیکی و توسعه مجازی خود فراهم کند تا در رقابت­های آینده که قطعاً تعداد شعب شاخص مهمی در آنها نیست موفق­تر عمل کند (خضرا، ۱۳۸۵).

 

 

 

 دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه

بررسی رابطه بین شایستگی های رهبری روسای شعب و عملکرد تجهیز منابع وصول مطالبات بانک کشاورزی استان سیستان و بلوچستان

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه

بررسی رابطه بین شایستگی های رهبری روسای شعب و عملکرد تجهیز منابع وصول مطالبات بانک کشاورزی استان سیستان و بلوچستان

 برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود از لینک زیر

پایان نامه ارشد مدیریت مالی: بررسی رابطه بین شایستگی های رهبری روسای شعب و عملکرد تجهیز منابع / وصول مطالبات بانک کشاورزی

دسته‌ها: دسته اصلی