دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :   بررسی عوامل موثر بر تبلیغات شفاهی مثبت در بیمه پاسارگاد

 

تعيين كننده تعهد رابطه اي است. نشان داده شده است كه تعهد رابطه مستقيمي با تمايلات مطلوب از جمله تكرار خريد، توصيه ها به ديگران و حساس ناپذير بودن نسبت به قيمت دارد گيسكنس و استينكمپ[1]) ۱۹۹۵ (نيز به طور خلاصه اعتماد را به عنوان حدي كه يك شركت معتقد است كه شريك مبادلاتي اش خوش انديش و امين است، بيان كردند. داني و كنون[2])­ ۱۹۹۷) تأكيد كردند كه اعتماد، اعتبار و خيرخواهي درك شده است. بر مبناي تعاريف بالا، واضح است كه اعتماد يك مشخصه انساني است كه مبتني بر ارزيابي صفات شخصيتي چو[3]،(۲۰۰۹) ­انگيزه ها و رفتار ديگري است. سانزو[4] و همکاران (۲۰۰۳) اعتماد را يك مفهوم چند بعدي مي­دانند كه داراي ابعاد رفتاري، احساسي و­ ادراكي است­(­صمدي و همكاران، 1388، ص 203).

در دنياي مملو از پيچيدگي و تغيير و تحول امروز، سطح رقابت سازماني همواره در حال افزايش است. بديهي است كه در عرصه رقابت جهاني سازمان هايي موفق تر عمل خواهند كرد كه بتوانند ساز و كارهايي مثبت را در رقابت پيش روي خود بهتر به منصه ظهور برسانند (حسینی واحمدی نژاد، 1387، ص 15).

به عبارتي ديگر سازمان هايي خواهند توانست از پالاينده گزينش سخت محيطي عبور كنند كه از هر گونه ناخالصي بري بوده و بتوانند اعتماد و رضايت خاطر عوامل تعيين كننده و استراتژيك محيطي را جلب كنند. در اين ميان توجه به سازمان هاي اعتماد آفرين از اهميت زيادي برخوردار مي باشد. در اين گونه سازمان ها بقا را در كسب اعتماد و اطمينان عوامل استراتژيك محيطي مي دانند و هر يك از افراد در برابر كسب و حفظ اعتماد محيطي مسئوليت تضامني دارند، به عبارت ديگر هر يك از افراد خود را مستقيماً عامل ايجاد يا سلب اعتماد سازماني در محيط رقابتي مي دانند چرا كه به اين باور كليدي رسيد هاند كه اعتماد محيطي است كه بقاي رشد و پوياي فرداي آنها را تضمين مي كند. آنچه كه افراد در اين گونه سازمان ها وادار به تلاش در راه اعتمادسازي مي كند همانا اين احساس است كه خود را عضوي واقعي از سازمان مي دانند و موفقيت يا شكست سازمان در راه دستيابي به اهدافش را موفقيت يا شكست خود مي دانند، در اين گونه سازمان ها همواره ساز و كارهاي مؤثر براي اعتمادسازي تشويق می شوند (حسینی واحمدی نژاد، 1387، ص 15).

2-7) تعریف رضایت مندی مشتری

[1] -Geyskens and Steenkamp

[2] -Doney and Cannon

[3] -Chu

[4] -Sanzo

 
 
 
 

 دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه

 ( فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط 50 صفحه  با فرمت ورد ) :

بررسی عوامل موثر بر تبلیغات شفاهی مثبت در بیمه پاسارگاد

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه

 ( فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط 50 صفحه  با    فرمتPDF ) :

بررسی عوامل موثر بر تبلیغات شفاهی مثبت در بیمه پاسارگاد

 برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود از لینک زیر

دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد بررسی عوامل مؤثر بر تبلیغات شفاهی مثبت در نمایندگی‌های بیمه پاسارگاد استان گیلان

دسته‌ها: دسته اصلی