دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :   بررسی عوامل موثر بر تبلیغات شفاهی مثبت در بیمه پاسارگاد

 

 گرفتن بازار محصول كمك نمي كند. اين خواسته ها «ناگفتني» يا «تلويحي» هستند. به طور مثال، ويژگي محافظت از بافت و الياف پارچه در پودر، جزء الزامات اساسي مي باشد يعني وجود آن در محصول از ديدگاه مشتري حتمي و غيرقابل اغماض است و عدم وجود آن موجبات عدم رضايت مشتري را فراهم مي آورد (طاهری کیا، 1389، ص 70).

  1. الزامات عملكردي[1]( تک بعدی )

دسته دوم خصوصيات كيفي، الزامات عملكردي محصول است كه عدم برآورده ساختن آنها موجب نارضايتي مشتريان مي شود و در مقابل برآورده ساختن كامل و مناسب آنها رضايت و خشنودي مشتري را به دنبال خواهد داشت. از نظر قابليت شناسايي و تشخيص اين الزامات در مقايسه با دو نوع ديگر خصوصيات كيفي بسيار ساده ومعمولي تر مي باشد، زيرا اكثر مشخصات (كالا / خدمات) كه درتبليغات تجاري، روزنامه ها، وسايل ارتباط جمعي مطرح مي شود از اين دسته اند (طاهری کیا، 1389، ص 70).

شرکت هاي رقیب روزبه روز به یکدیگر شبیه تر می شوند؛ و دیگر به سختی می توان مشتري را با ارائه خدمتی کاملاً نو در بلندمدت شگفت زده کرد؛ زیرا نوآورانه ترین خدمات به سرعت از سوي رقبا تقلید شده و به بازار عرضه می گردند (روننقی و فیضی، 1390، ص 37).

امروزه، عصر وفاداري مشتري، وفاداري کارکنان، وفاداري مدیریت، وفاداري به جامعه و اصول، آرمان ها و اعتقادات است. تحقیقات بسیاري نشان داده اند که رضایت مندي، کلید نهایی موفقیت و سودآوري نیست. در حقیقت مفاهیم بازاریابی هم که تا دیروز بر این مهم تأکید می ورزید، دیگر آن را به رسمیت نمی شناسد، بلکه امروزه تنها مشتریانی که احساس تعلق خاطر نسبت به سازمان دارند براي سازمان به عنوان سرمایه هایی سودآور و طولانی مدت به شمار می روند اندیشمندان مختلف، تعاریف متعددي از وفاداري ارائه کرده اند. این موضوع با توجه به مفهوم چندبعدي و پیچیده وفاداري قابل قبول است. معروف ترین تعریف از وفاداري به تعریف یاکوبی و کینر[2] در سال 1973 برمی گردد. آنها وفاداري را به عنوان یک تعصب به مارك و پاسخ رفتاري در طی زمان تعریف می کنند که در آن فرد یک مارك خاص را نسبت به سایر مارك ها ترجیح داده و به صورت یک تعهد روانی در مورد آن تصمیم می گیرد (جعفری نیا و همکاران، 1391، ص 38).

از دیدگاه ریچارد اولیور­(1999­)­، وفاداري به یک تعهد قوي براي خرید مجدد یک محصول یا یک خدمت برتر در آینده اطلاق می شود، به صورتی که همان مارك یا محصول علی رغم تاثیرات و تلاش هاي بازاریابی بالقوه رقبا، خریداري گردد. وفاداري، عامل مهمی در هر نوع از تصمیم گیري مدیریتی و تحلیل[1] . Performance Qualiy

[2]– Jacoby & Kyner

 
 
 
 

 دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه

 ( فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط 50 صفحه  با فرمت ورد ) :

بررسی عوامل موثر بر تبلیغات شفاهی مثبت در بیمه پاسارگاد

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه

 ( فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط 50 صفحه  با    فرمتPDF ) :

بررسی عوامل موثر بر تبلیغات شفاهی مثبت در بیمه پاسارگاد

 برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود از لینک زیر

دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد بررسی عوامل مؤثر بر تبلیغات شفاهی مثبت در نمایندگی‌های بیمه پاسارگاد استان گیلان

دسته‌ها: دسته اصلی