دانلود پایان نامه

سئو و بهینه سازی چیست ؟

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که می توان آن را به این صورت نیز تعریف نمود : سئو ( بهينه‌سازي موتور جستجو ) به معناي فريب و يا دستکاري موتور‌هاي جستجو با روش‌هاي غير اخلاقي نيست. آن‌ها براي کمک کردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا، ايجاد شده‌ اند. سئو و بهینه سازی را مي‌توان مجموعه‌اي از روش‌ها براي تغيير استراتژيک وب سايت‌ها دانست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي‌پردازد.
سئو و بهینه سازی فرآيند ساده‌اي نيست که به راحتي پياده‌سازي شود زيرا نيازمند دانش زياد، علم پيش زمينه‌اي و صبر است. موتور‌هاي جستجو با تغيير مداوم الگوريتم‌هاي رتبه‌بندي خود غير قابل پيش‌بيني هستند؛ بنابراين وظيفه مهندسين سئو و بهینه سازی بروز نگه داشتن اطلاعات خود در اين زمينه است. سئو و بهینه سازی سایت یکی از فعالیت هایی است که توسط سئوکار انجام می شود.
الگوريتم رتبه‌ بندي گوگل داراي بيش از ۲۰۰ معيار جهت رتبه ‌بندي يک سايت است. از اين رو مهندسين سئو مي ‌بايست مهم ‌ترين اين معيار‌ها را جهت پياده ‌سازي موفق سئو بدانند.

سئو و بهینه سازی

سئو و بهینه سازی

اهداف سئو و بهینه سازی چیست ؟

هدف سئو و بهینه سازی کمک به وب سايت‌ها در بدست آوردن محل بالا در نتايج جستجوي طبيعي و افزايش ارتباط بين صفحات و کلمات کليدي وارد شده توسط کاربران است. نمايش دادن بيشترين صفحات مرتبط با پرس‌و‌جوي جستجوي وارد شده داراي مزاياي زيادي هم براي کاربر و هم براي موتور جستجو است که در آن کاربر بيشترين نتايج مرتبط جستجو شده را پيدا مي‌کند و موتور جستجو قابل اعتماد مي‌شود چرا که الگوريتم آن بيشترين صفحات مرتبط را نشان مي‌دهد.
بعد از اينکه سئوبراي بهبود رتبه‌بندي سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي کار خود را شروع کرد، اين فرآيند نيازمند دانش و زمان براي پياده‌سازي روش‌هاي خود شد. زمان، بزرگ‌ترين سرمايه‌گذاري اوليه براي بهينه شدن سايت و يا يک صفحه است.
بسته به اينکه چگونه کلمات کليدي رقابتي در بهينه سازي مورد استفاده قرار مي‌گيرند، سئو هفته ‌ها يا ماه‌ ها طول مي‌کشد تا به نتيجه برسد. اگر چه ممکن است نتايج بهينه ‌سازي جستجو به سرعت ديده نشود، ولي در دراز مدت مزاياي سئو باعث افزايش رتبه‌بندي سايت و افزايش بازديدکنندگان است. براي وب سايت ‌ها خيلي مهم است که در صفحه اول نتايج جستجو گوگل به خصوص جزو سه تا نتيجه طبيعي اول که ۵۸٫۴ درصد کليک ‌ها را شامل مي‌شود، قرار گيرند.

اهداف سئو را می توان به صورت زیر خلاصه نمود:

۱ – در بازدید وب سایت تاثیر بسزایی دارد

۲ – باعث ایجاد برند می شود

۳ – باعث افزایش ترافیک سایت خواهد شد

۴ – باعث شده وب سایت در صفحه نتایج موتور جستجو از رتبه بهتری برخوردار شد

۵ – باعث افزایش فروش محصولات خواهد شد

۶ – بهترین ابزار برای تبلیغات است

آموزش سئو

سئو و بهینه سازی

سایتی نو در مورد سئو به چه شکلی عمل می کند ؟

متخصصین تیم سایتی نو با فعالیت در زمینه سئو و بهینه سازی، آنالیز سئو، آنالیز امنیت سایت، خدمات سئو و پشتیبانی امید دارد تا شما را در این امر مهم یاری رساند. همکاران ما در این بخش با ارائه نمونه کارهای قدتمند مرتبط با این مبحث راهکارهای تضمینی همراه با بیشترین بازدهی را برای شما در نظر خواهند گرفت. بخش تخصصی سئوی ما با دانشی بی مثال و همکارانی دلسوز همواره سعی بر این دارند تا پس از طراحی سایت و تولید محتوای مناسب برای شما، در جنگی بزرگ بر سر تصاحب صفحه نخست گوگل نفر اول بوده و نهایتا پیروز میدان نبرد گردد! اعتماد شما به ما نشانه سطح کیفیت قدرتمند ما در زمینه ارائه خدمات مربوط به سایت می باشد.

چرا باید از سئو یا بهینه سازی سایت استفاده کرد؟
اهمیت سئو یا بهینه سازی کردن سایت از آنجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده میکنند.و اهمیت بهینه سازی جایی به اوج خود میرسد که اکثر مردم فقط به صفحه‌ی اول نتایج جستجو نگاه میکنند. بنابراین برای داشتن ترافیک بالا از طرف موتورهای جستجو، این مسئله الزامی است که سایت شما در صفحه‌ی اول نتایج جستجو قرار گیرد.
  اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو پیدا میکنند، از اینرو بهینه سازی (سئو) مناسب کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است.
  علاوه براین موتورهای جستجو همان چیزی را در اختیار کاربران قرار میدهند که آنها بدنبالش هستند به همین دلیل در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت و این امر ارزش سئو را دوچندان خواهد کرد.
  کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارند، تجربه نشان داده است که جذب بازدیدکننده زیاد از طریق گوگل میتواند موفقیت هر شرکتی را تضمین کند، بازدید بدست آمده از روش سئو بر هر نوع تبلیغ برتری داشته و هزینه کمتری را نیز به شما تحمیل خواهد کرد.
  هر وب سایتی که به سوی تجارت و بازرگانی حرکت میکند، باید صفحات وب خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کند. هدف نهایی یک وب سایت جلب کاربران اینترنتی میباشد، و مطالعات نشان داده است که پهنه عظیمی از کابران اینترنتی وب سایت ها را در موتورهای جستجو پیدا کرده اند.

برتری شبکه آتی وب در بهینه سازی وب سایت چیست؟
آتی وب شبکه تخصصی توسعه و طراحی وب برآن است تا با کیفیت‌ترین و تخصصی ترین خدمات بهینه سازی را به طیف گسترده مشتریان خویش ارائه دهد. یکبار همکاری با ما کافیست تا برای همیشه به انتخاب خویش افتخار کنید اما برای کمک به شما در اینکه چرا باید پروژه بهینه سازی خود را به ما بسپارید ، برخی از امتیازات آتی وب را برمی‌شماریم :
  استفاده از نرم افزارهای آنالیزور معتبر و دارای لایسنس
  گزارشات معتبر و مستمر ماهانه از روند پیشرفت بهینه سازی
  وجود واحد R&D (تحقیق و توسعه) جهت ردیابی و بازخوانی الگوریتم های موتور های جستجو
  نیروی انسانی زبده و متخصص جهت سئو Off Page و مدیریت محتوا و شبکه های اجتماعی

بهینه سازی سایت باعث می شود برند و وب سایت شما اعتبار بیشتری نسبت به رقبا کسب کند، برای مثال شما با سرچ کلمات بهینه سازی سایت ، بهینه سازی وب ، بهینه سازی وب سایت ، سئو وب سایت و .. به سایت mrsz رسیده اید
در صورتی که این وب سایت پاسخ نیاز شما را بدهد وب سایت دیگری چک نخواهید کرد.
اغلب مردم با سرچ کلمه کلیدی خاصی وب سایت های صفحه اول گوگل را چک می کنند حال اگر شما کلمات کلیدی کسب و کار خود را شناسایی کرده اید  با بهینه سازی سایت خود روی آن کلمه به صفحه یک گوگل رسیده اید می توانید به نسب به رقبای خود سهم بیشتری از بازار کار خود را بگیرید.