دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :

 بررسی حقوقی جرم جعل مادی  در قانون مجازات 1392

دوازدهم : تكنولوژي نقطه هوشمند

يكي از جديدترين ابزارهاي تكنولوژي اطلاعات ، تكنولوژي نقطه هوشمند است . ويژگي اصلي اين تكنولوژي ، كوچك بودن و قابل نصب بودن بر هر چيزي مي‌باشد .

قابليت تكنولوژي نقطه هوشمند

مهمترين قابليت هاي نقطه هوشمند به چهار دسته تقسيم مي‌شوند :

  • شناسايي : از اين وسيله مي‌توان در شناسايي محصولات و توليدات استفاده نموده و از تقلب و تخلفات احتمالي جلوگيري كرد و استفاده از آن يكي از موثرترين راه ها براي خنثي كردن طرح هاي جعل و سوء استفاده مي‌باشد .
  • قابليت ردگيري : اطلاعات هر محصولي و هر سندي در نقطه هوشمند حفاظت مي‌شود و خدمات ارائه شده براي دارنده آن مدارك را مي‌توان در نقطه هوشمند درج نمود .
  • مديريت داده : با استفاده از نرم افزار هاي كاربردي ، مي‌توان دسترسي به اطلاعات و حافظه نقطه هوشمند را كاملاً مشخص نمود و از استفاده افراد غير مسئول جلوگيري كرد .
  • ايمني : با استفاده از كدهاي انتخابي ، مي‌توان اطلاعات مندرج در نقطه هوشمند را كاملاً مشخص نموده و از دسترسي افراد ديگر محافظت نمود .

سيزدهم : تكنولوژي هولوگرام

    يكي از روش هايي كه اخيراً متداول شده است ، استفاده از هولوگرام جهت ايمن سازي و بالا بردن ضريب اطمينان اسناد مهم مي‌باشد. هيچ يك از ابزارهاي آشكار كه براي ايمن سازي اسناد استفاده مي‌گردند به اندازه هولوگرام مطمئن و قابل استناد نيستند و قابليت آن در ايمني اغلب اسناد ، شناسايي محصولات اصلي از تقلبي و غيره به اثبات رسيده است .

نظر به اينكه تهيه و ساخت هولوگرام كاري پيچيده و مستلزم تجهيزات پيشرفته و گران است ، امكان جعل آن بسيار محدود خواهد بود و در صورتي كه از روش پرس داغ براي نصب هولوگرام روي كارت استفاده شود ، امكان جدا كردن برچسب هولوگرام غير ممكن مي‌باشد .

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود از لینک زیر

 دانلود پایان نامه:بررسی حقوقی جرم جعل مادی  در قانون مجازات 1392

دسته‌ها: دسته اصلی