دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :

 بررسی حقوقی جرم جعل مادی  در قانون مجازات 1392

دوازدهم : تكنولوژي نقطه هوشمند

يكي از جديدترين ابزارهاي تكنولوژي اطلاعات ، تكنولوژي نقطه هوشمند است . ويژگي اصلي اين تكنولوژي ، كوچك بودن و قابل نصب بودن بر هر چيزي مي‌باشد .

قابليت تكنولوژي نقطه هوشمند

مهمترين قابليت هاي نقطه هوشمند به چهار دسته تقسيم مي‌شوند :

  • شناسايي : از اين وسيله مي‌توان در شناسايي محصولات و توليدات استفاده نموده و از تقلب و تخلفات احتمالي جلوگيري كرد و استفاده از آن يكي از موثرترين راه ها براي خنثي كردن طرح هاي جعل و سوء استفاده مي‌باشد .
  • قابليت ردگيري : اطلاعات هر محصولي و هر سندي در نقطه هوشمند حفاظت مي‌شود و خدمات ارائه شده براي دارنده آن مدارك را مي‌توان در نقطه هوشمند درج نمود .
  • مديريت داده : با استفاده از نرم افزار هاي كاربردي ، مي‌توان دسترسي به اطلاعات و حافظه نقطه هوشمند را كاملاً مشخص نمود و از استفاده افراد غير مسئول جلوگيري كرد .
  • ايمني : با استفاده از كدهاي انتخابي ، مي‌توان اطلاعات مندرج در نقطه هوشمند را كاملاً مشخص نموده و از دسترسي افراد ديگر محافظت نمود .

سيزدهم : تكنولوژي هولوگرام

    يكي از روش هايي كه اخيراً متداول شده است ، استفاده از هولوگرام جهت ايمن سازي و بالا بردن ضريب اطمينان اسناد مهم مي‌باشد. هيچ يك از ابزارهاي آشكار كه براي ايمن سازي اسناد استفاده مي‌گردند به اندازه هولوگرام مطمئن و قابل استناد نيستند و قابليت آن در ايمني اغلب اسناد ، شناسايي محصولات اصلي از تقلبي و غيره به اثبات رسيده است .

نظر به اينكه تهيه و ساخت هولوگرام كاري پيچيده و مستلزم تجهيزات پيشرفته و گران است ، امكان جعل آن بسيار محدود خواهد بود و در صورتي كه از روش پرس داغ براي نصب هولوگرام روي كارت استفاده شود ، امكان جدا كردن برچسب هولوگرام غير ممكن مي‌باشد .

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود از لینک زیر

 دانلود پایان نامه:بررسی حقوقی جرم جعل مادی  در قانون مجازات 1392

Categories: دسته اصلی

Related Posts

دسته اصلی

اجاره خوردرو-ماشین عروس-اجاره اتوبوس دربستی-اجاره ون- تاکسی فرودگاه

اجاره بنز s500 اجاره بنز اس 500 اجاره خودرو تشریفاتی ,اجاره خودرو شیک , مدل بالا , vip ,اجاره روزانه با راننده ,اجاره روزانه بدون راننده ,ماشین عروس با راننده ,ماشین عروس بدون راننده ویژه Read more…

دسته اصلی

چارتر لحظه آخری

بلیط لحظه آخری به شرایطی می گن که آژانسای مسافرتی زمان قانونی توان پرکردن ظرفیت هواپیما رو نداشته و به دنبال جبران اون با به کار گیری بلیطای ارزون تر هستن. این بلیطا واسه کسائی Read more…

دسته اصلی

پیچ و رولپلاک با طناب

آیا می دانید تا به امروز استفاده از پیچ و رولپلاک با طناب برای محکم کردن سنگ نما از بهترین روش های محکم سازی به شمار می آید؟ تعجب نکنید! استفاده از پیچ و رولپلاک Read more…