دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :   بررسی عوامل موثر بر تبلیغات شفاهی مثبت در بیمه پاسارگاد

 
  • برنامه بازاریابی مستمر: در اجرای این برنامه، شرکت ها به خریدارانی که به طور مستمر یا به آنهایی که مبالغی کلان خریداری می نمایند، پاداش هایی اعطا می کنند.
  • برنامه بازاریابی باشگاهی: در زمان کنونی بسیاری از شرکت ها برای تقویت رابطه خود با مشتریان، برنامه عضویت باشگاهی را به اجرا در می آورند. گاهی عضویت و یا » گروه های صمیمی یا خویشاوندان « در این باشگاه ها به کسانی که آمادگی پرداخت مبالغ اندکی به عنوان حق عضویت را دارند، محدود می شود (قاضی زاده و همکاران، 1389، ص 411).

2-3-3) تاکتیک های بازاریابی رابطه ای

والف و دیگران[1](2001) اظهار داشتند كه تفاوت مدت زمان ارتباط مشتريان با يك شركت، در نتيجه تعداد دفعات مصرف، تجربه محصولات متفاوت و سطوح متفاوت رضايت و وفاداري ناشي از انواع تاكتيك هاي بازاريابي رابطه اي، است.

بازاريابان از تاكتيك ها ي متفاوتي براي جذب و ايجاد وفاداري در مشتريان استفاده مي كنند كه بر اساس مطالعات و يافته هاي تحقيق در جدول 2-2 به برخي از تاكتيك هاي بازاريابي رابطه اي اشاره شده است (حقیقی و همکاران، 1391:75).

جدول 2-2) تاكتيك ها ي بازاريابي موثر بر كيفيت ارتباط (حقیقی و همکاران، 1391).

2-3-6) بازاریابی رابطه مند در صنعت بیمه

ایجاد، توسعه و حفظ مراودات موفقیت آمیز نقش مهمی در فروش انواع بیمه، خصوصاً بیمه عمر ایفا می کند. بکارگیری اصول بازاریابی رابطه مند در صنعت بیمه یک پدیده خیلی جدید و تازه است. شرکت های بیمه استفاده از روش های بازاریابی رابطه مند را به دلیل تغییرات اجباری که در محیط کسب و کار آنها اتفاق افتاده است، مورد بررسی و ارزیابی مجدد قرار داده اند. تحقیقات تجربی در تعدادی از شرکت های بیمه آمریکایی مشخص کرده است که آن شرکت هایی موفق به جذب و حفظ مشتریان شده اند که بازار محور بوده اند. یافته های ساسر و ریچ هلد[2] در باب حفظ مشتری در پروژه تحقیقاتی بین اندکو[3] نشان می دهد که پنج درصد افزایش در نرخ حفظ مشتریان، “ارزش مادام العمر مشتری “[4] را بین 35 تا 95 درصد[1]– Wulf et al

[2]– Sasser & Richheld

[3]– Bain & Co

[4]– ifetime Customer Value

 
 
 
 

 دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه

 ( فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط 50 صفحه  با فرمت ورد ) :

بررسی عوامل موثر بر تبلیغات شفاهی مثبت در بیمه پاسارگاد

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه

 ( فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط 50 صفحه  با    فرمتPDF ) :

بررسی عوامل موثر بر تبلیغات شفاهی مثبت در بیمه پاسارگاد

 برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود از لینک زیر

دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد بررسی عوامل مؤثر بر تبلیغات شفاهی مثبت در نمایندگی‌های بیمه پاسارگاد استان گیلان

دسته‌ها: دسته اصلی