دانلود پایان نامه

   دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :

شناخت علل و عوامل گرایش دانش آموزان به شاخه های فنی هنرستان های فنی و حرفه ای

مدارس كشور معمولاً از اهداف مختلفي بر خوردار ند، كه يكي از اهداف  موضوع آماده سازي  دانش آْموزان  براي كار بعد از فارغ التحصيل شدن مي باشد . در دبيرستان هاي  آمريكا هميشه به منزله وسيله جهت آماده سازي افراد براي كار محسوب شده اند . اغلب كار فرمايان  انتظار دارند كه تعليم و تربيت فرد او را در زمينه مهارت هاي  مربوط ارتباط و تبادل نظر ، عادات مطلوب  كار و احساس مسووليت آماده سازد . در حالي كه افرادي كه  به دانشگاه  مي روند پيوسته رو به تزايد است .

اغلب  دانش آموزان به تحصيلات  رسمي خود ،بعد از كلاس دوازدهم يا قبل از آن ، خاتمه مي دهند . اين دسته از محصلين  طالبي آمادگي براي كاري هستند ، كه در آمدي ثابت  داشته و امنيت  آنها را تا حدي تاءمين  نمايد . اين ها به دنبال مشاغلي هستند كه نيازمند مهارت هايي است كه در خلال سال هاي تحصيلي خود كسب كرده اند . كار زمان كارگراني را مي خواهند كه ماهر ، قابل اعتماد و دقيق ووقت شناس بوده ، بتوانند با همكاران و سر پرستان خود كنار آيند و علاقمند به منافع شركت باشند .(بروس ،1369 )

هر جامعه اي  براي  رشد و شكوفايي افراد خود برنامه هايي را متناسب با وضع موجود در زمينه هاي مختلف ارائه مي دهد ، تا زمينه ترقي و

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود از لینک زیر

دانلود پایان نامه:شناخت علل و عوامل گرایش دانش آموزان به شاخه های فنی هنرستان های فنی و حرفه ای

دسته‌ها: دسته اصلی