دانلود پایان نامه

  دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :

مقایسه میزان افسردگی در نوجوانان و جوانان فقیر و غنی

 

سه ميليون بيكار را در كشور بوجود آورده و موجب توسعه و گسترش بيماريهاي رواني، ارتشاء و فساد و بالا رفتن ميزان جرايم و پر شدن زندانها شده است.

جاي نگراني بسيار است كه در حال حاضر بيش از 600 كودك با مادران خود در زندان به سر مي‌برند و در آنجا بزرگ مي‌شوند و مقامات زندانها نتوانستند تاكنون چاره‌اي براي نجات اين كودكان پيدا كنند. در ميان اين كودكان بيشترين آمار بيماري‌هاي روحي از جمله اضطراب، فوبي، و افسردگي وجود دارد.

فقر و نداري ناشي از كاهش قدرت خريد مردم سبب مي‌شود كه توجه آنان به محيط زيست كم شود يا اصلا توجهي ننمايند و علاقه‌اي از خود براي ارتباطات اجتماعي نشان ندهند.

شخصيت‌هاي ضداجتماعي كه عمدتا در نواحي فقير زندگي مي‌كنند عامل بروز مشكلات و مسايل اجتماعي مي‌شوند. واقعيت اين است كه تلاش براي زندگي بهتر و كسب آرامش و آسايش بيشتر هدف اصلي هر انسان عاقل است و به همين خاطر، علم اقتصاد و صحبتهاي اقتصادي بيشتر از ساير مباحث روز مورد استقبال مردم قرار مي‌گيرد. در حقيقت، ايشان به علم اقتصاد به عنوان عامل آينده‌ساز فرداهايشان مي‌نگرند. براين اساس، از منظر نگاه توده مردم، نرخ رشد اقتصادي، تورم – نرخ ارز و نشانه‌هايي است كه شايد بتوان با كمك آنها چشم اندازي از آينده را تجسم كرد. حال آنكه اين شاخصها نه معياري از وضعيت زندگي مردم، كه تنها پندارهايي را به دست مي‌دهند. با اين همه، در مكانها و محافل مختلف 

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود از لینک زیر

دانلود پایان نامه:مقایسه میزان افسردگی در نوجوانان و جوانان فقیر و غنی