دانلود پایان نامه

   دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :

راههای ایجاد علاقه به پوشش اسلامی

من احساس می کردم فعالیتهای تحقیقی بر روی آنها اثرگذار نبوده است نیز حدود پوشش را رعایت کرده بودند.

4-3- ارزشیابی یافته های جدید و تعیین اعتبار

4-3-1: نظرخواهی از مسئولین و بعضی از همکاران

برای اینکه یافته های جدید مورد ارزیابی قرار گیرند پرسشی با مضمون « به نظر شما در پایان سال تحصیلی تغییری در پوشش دانش آموزان سال اول ایجاد شده است؟ » در اختیار مسئولین  و همکاران محترم که در ابتدای پژوهش از آنان نظرخواهی شده بود قرار گرفت .

1- مدیر محترم مدرسه اینگونه پاسخ داده اند که « پوشش تعدادی از دانش آموزان تا حدودی تغییرات مثبت ایجاد شده است ولی این تغییر در مورد تمام دانش آموزان محسوس نبود.

 

عین پاسخ

2- معاون محترم مدرسه : بله در بعضی از دانش آموزان با قوت تمام دیده شده که این جای بسی خوشحالی است و امیدوارم روزی فرا رسد که تمام دانش آموزان نمای کامل حجاب را بفهمند و رعایت کنند و در ضمن بتوانند به خانواده های خود نیز منتقل نمایند . قبلاً از همکاری صمیمانه سرکار خانم درفش که در این زمینه ما را یاری فرمودند سپاسگزاریم .

علی پور

 

3- عین پاسخ دبیر فیزیک جناب آقای رئوفیان :

صد البته پوشش و حجاب دانش آموزان نسبت به ابتدای سال تحصیلی خیلی بهتر شده و گاهاً ملاحظه می شود که در کلاس , خودشان همدیگر را ارشاد می کنند و تذکر لازم را به هم می دهند و این بسیار رضایت بخش و عالی است .

از تمام کسانیکه در این امر مهم نقش داشته اند بسیار تشکر می کنم مخصوصاً از دبیر محترم دین و زندگی که ……… شناخت لازم را به دانش آموزان ارائه می دهند .

رئوفیان

 

4-پاسخ مشاور محترم مدرسه :

بجز تعداد شاید 4 یا 5 نفر بقیه تغییری نداشتند . البته در محیط آموزشگاه , اما در موقعیتی مثل اردو مشاهده می کردم که بجز همین تعداد ذکر شده بقیه در حضور نامحرم چندان توجهی نشان نمی دهند .

 

5- پاسخ دبیر ورزش :

با توجه به اینکه با یک کلاس , درس داشته ام چند نفر در این کلاس تحت تأثیر قرار گرفته اند و تا حدودی در حجاب خود تجدید نظر کرده اند, از جمله مژده عربی . البته در این کلاس اکثراً از حجاب معقولی برخوردار هستند .

 

6- نظر محقق ( پاسخ دبیر دین و زندگی )

در دوره تحقیق 6/11/84 الی 15/2/85 ( تقریباً دو ماه و نیم هدف بالا بردن سطح شناخت آگاهی و همچنین معرفی پوشش در حد واجبات اسلامی بود و تفهیم این مطلب که احکام دین به نفع انسان است و انجام آن سخت و غیر ممکن نیست . طبیعی است که تغییر رفتار همانند تغییر نوع تفکر و اندیشه نیست تا با چند جلسه سخرانی 

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود از لینک زیر

دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد راههای ایجاد علاقه به پوشش اسلامی

دسته‌ها: دسته اصلی