دانلود پایان نامه

 دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :

تآثیر هشت هفته تمرینات ویژه نظامی به همراه تمرینات مقاومتی بر عملکرد جسمانی پرسنل نیروی انتظامی

-5 پیشنهادهای منتج از تحقیق:

برای پیشرفت­های همه جانبه در فاکتورهای آمادگی جسمانی و حرکتی بهتر است تمرینات ترکیبی جایگزین تمرینات ورزشی جاری در مراکز آموزشی و محل های خدمتی پرسنل شود.

برای بهبود اندازه­های ابعاد بدنی و متناسب شدن ترکیب بدن بهتر است تمرینات ترکیبی جایگزین تمرینات ورزشی جاری در محل های خدمتی پرسنل و مراکز آموزشی شود.

پیشنهاد می­شود زمانی با هدف ارتقای سطح آمادگی جسمانی پرسنل کادر و وظیفه مستقل از ورزش صبحگاهی در بعد از ظهرها در برنامه‌ی سین آموزشی سایر یگان های خدمتی ناجا و مراکز آموزشی تدوین گردد.

6-5-پیشنهادهایی برای تحقیقات آینده

پیشنهاد می­شود تحقیقات مشابهی روی پرسنل کادر و وظیفه‌ی مراکز آموزشی و یگان های ویژه ناجا انجام شود و نتایج آن­ها با یکدیگر و با این تحقیق مقایسه شود.

پیشنهاد می­شود تحقیقات مشابهی روی پرسنل کادر و وظیفه با نمایه­ توده­ی بدنی­های و آمادگی­های یکسان و هم­چنین کنترل رژیم غذایی بر اساس کالری دریافتی روزانه و مواد غذایی مورد نیاز انجام شود و نتایج آن­ها با یکدیگر و با این تحقیق مقایسه شود.

پیشنهاد می­شود با تحقیق گسترده و جامعی روی آمادگی، ابعاد بدنی و سلامت جسمانی پرسنل کادر و وظیفه در سطح کشور انجام شود و برای متغیرهای فوق نورم­های استانداری تهیه گردد.

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود از لینک زیر

 پایان نامه با موضوع:تآثیر هشت هفته تمرینات ویژه نظامی به همراه تمرینات مقاومتی بر عملکرد جسمانی پرسنل نیروی انتظامی

Categories: دسته اصلی

Related Posts

دسته اصلی

اجاره خوردرو-ماشین عروس-اجاره اتوبوس دربستی-اجاره ون- تاکسی فرودگاه

اجاره بنز s500 اجاره بنز اس 500 اجاره خودرو تشریفاتی ,اجاره خودرو شیک , مدل بالا , vip ,اجاره روزانه با راننده ,اجاره روزانه بدون راننده ,ماشین عروس با راننده ,ماشین عروس بدون راننده ویژه Read more…

دسته اصلی

چارتر لحظه آخری

بلیط لحظه آخری به شرایطی می گن که آژانسای مسافرتی زمان قانونی توان پرکردن ظرفیت هواپیما رو نداشته و به دنبال جبران اون با به کار گیری بلیطای ارزون تر هستن. این بلیطا واسه کسائی Read more…

دسته اصلی

پیچ و رولپلاک با طناب

آیا می دانید تا به امروز استفاده از پیچ و رولپلاک با طناب برای محکم کردن سنگ نما از بهترین روش های محکم سازی به شمار می آید؟ تعجب نکنید! استفاده از پیچ و رولپلاک Read more…