دانلود پایان نامه

 دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :

تآثیر هشت هفته تمرینات ویژه نظامی به همراه تمرینات مقاومتی بر عملکرد جسمانی پرسنل نیروی انتظامی

-5 پیشنهادهای منتج از تحقیق:

برای پیشرفت­های همه جانبه در فاکتورهای آمادگی جسمانی و حرکتی بهتر است تمرینات ترکیبی جایگزین تمرینات ورزشی جاری در مراکز آموزشی و محل های خدمتی پرسنل شود.

برای بهبود اندازه­های ابعاد بدنی و متناسب شدن ترکیب بدن بهتر است تمرینات ترکیبی جایگزین تمرینات ورزشی جاری در محل های خدمتی پرسنل و مراکز آموزشی شود.

پیشنهاد می­شود زمانی با هدف ارتقای سطح آمادگی جسمانی پرسنل کادر و وظیفه مستقل از ورزش صبحگاهی در بعد از ظهرها در برنامه‌ی سین آموزشی سایر یگان های خدمتی ناجا و مراکز آموزشی تدوین گردد.

6-5-پیشنهادهایی برای تحقیقات آینده

پیشنهاد می­شود تحقیقات مشابهی روی پرسنل کادر و وظیفه‌ی مراکز آموزشی و یگان های ویژه ناجا انجام شود و نتایج آن­ها با یکدیگر و با این تحقیق مقایسه شود.

پیشنهاد می­شود تحقیقات مشابهی روی پرسنل کادر و وظیفه با نمایه­ توده­ی بدنی­های و آمادگی­های یکسان و هم­چنین کنترل رژیم غذایی بر اساس کالری دریافتی روزانه و مواد غذایی مورد نیاز انجام شود و نتایج آن­ها با یکدیگر و با این تحقیق مقایسه شود.

پیشنهاد می­شود با تحقیق گسترده و جامعی روی آمادگی، ابعاد بدنی و سلامت جسمانی پرسنل کادر و وظیفه در سطح کشور انجام شود و برای متغیرهای فوق نورم­های استانداری تهیه گردد.

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود از لینک زیر

 پایان نامه با موضوع:تآثیر هشت هفته تمرینات ویژه نظامی به همراه تمرینات مقاومتی بر عملکرد جسمانی پرسنل نیروی انتظامی

دسته‌ها: دسته اصلی