دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :

تآثیر هشت هفته تمرینات ویژه نظامی به همراه تمرینات مقاومتی بر عملکرد جسمانی پرسنل نیروی انتظامی

-5 پیشنهادهای منتج از تحقیق:

برای پیشرفت­های همه جانبه در فاکتورهای آمادگی جسمانی و حرکتی بهتر است تمرینات ترکیبی جایگزین تمرینات ورزشی جاری در مراکز آموزشی و محل های خدمتی پرسنل شود.

برای بهبود اندازه­های ابعاد بدنی و متناسب شدن ترکیب بدن بهتر است تمرینات ترکیبی جایگزین تمرینات ورزشی جاری در محل های خدمتی پرسنل و مراکز آموزشی شود.

پیشنهاد می­شود زمانی با هدف ارتقای سطح آمادگی جسمانی پرسنل کادر و وظیفه مستقل از ورزش صبحگاهی در بعد از ظهرها در برنامه‌ی سین آموزشی سایر یگان های خدمتی ناجا و مراکز آموزشی تدوین گردد.

6-5-پیشنهادهایی برای تحقیقات آینده

پیشنهاد می­شود تحقیقات مشابهی روی پرسنل کادر و وظیفه‌ی مراکز آموزشی و یگان های ویژه ناجا انجام شود و نتایج آن­ها با یکدیگر و با این تحقیق مقایسه شود.

پیشنهاد می­شود تحقیقات مشابهی روی پرسنل کادر و وظیفه با نمایه­ توده­ی بدنی­های و آمادگی­های یکسان و هم­چنین کنترل رژیم غذایی بر اساس کالری دریافتی روزانه و مواد غذایی مورد نیاز انجام شود و نتایج آن­ها با یکدیگر و با این تحقیق مقایسه شود.

پیشنهاد می­شود با تحقیق گسترده و جامعی روی آمادگی، ابعاد بدنی و سلامت جسمانی پرسنل کادر و وظیفه در سطح کشور انجام شود و برای متغیرهای فوق نورم­های استانداری تهیه گردد.

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود از لینک زیر

 پایان نامه با موضوع:تآثیر هشت هفته تمرینات ویژه نظامی به همراه تمرینات مقاومتی بر عملکرد جسمانی پرسنل نیروی انتظامی

Categories: دسته اصلی

Related Posts

دسته اصلی

دریافت وام بین المللی و انتقال سرمایه به خارج از ایران

بانک وسترن یونیون در سال ۱۸۵۱ تأسیس شد. این شرکت ارائه‌دهندهٔ خدمات مالی و ارتباطی است و مقر اصلی آن در مریدین، کلرادوایالات متحده قرار دارد.وسترن یونیون خدمات متنوعی از جمله انتقال وجه فرد به Read more…

دسته اصلی

 آموزش رایگان طراحی گرافیکی در سایت ایزی دیزاین

آشنایی با سایت ایزی دیزاین ایزی دیزاین با نام لاتین Ezdesign برگفته از دو کلمه Ez (easy) + Design می باشد و مرجعی است که علاوه بر آموزش رایگان نرم افزار های گرافیکی از مانند Read more…

دسته اصلی

مزایای ورزش یوگا

یوگا ورزشی است که باعث افزایش کیفیت زندگی می‌شود و فواید زیادی به همراه دارد. این ورزش هم بر روی سلامت بدن و هم سلامت ذهن کار می‌کند. دادن یک عنوان خاص به یوگا مشکل Read more…