دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :   بررسی پیامدهای مثبت سایبرلوفینگ در دانشگاه‌های شهرستان بابل

 

شدن با شغل و تعهد سازمانی و بعد از آن رابطه‏ی فعالیت سایبرلوفینگ (کسب اطلاعات) با رضایت شغلی، تمایل به ترک خدمت و…، سپس رابطه‏‏ی رفتارهای سایبرلوفینگ (انحرافی) با رضایت شغلی، عجین شدن با شغل و تعهد سازمانی بررسی  و سنجیده خواهد شد.

 

آیا بین رفتار سایبرلوفینگ بازیابی و عجین شدن با شغل رابطه وجود دارد؟

آیا بین رفتار سایبرلوفینگ بازیابی و تعهد سازمانی رابطه وجود دارد؟

 

3-6)روش گردآوری اطلاعات

مهمترين روشهاي گردآوري اطلاعات در اين تحقيق بدين شرح است :

3-6-1)مطالعات کتابخانه‌اي

در اين قسمت جهت گردآوري اطلاعات در زمينه مباني نظري و ادبيات تحقيق موضوع، از منابع کتابخانه‌اي،     مقالات، کتابهاي مورد نياز استفاده شده است.

3-6-2)تحقيقات ميداني

در اين قسمت به منظور جمع‌آوري داده‌ها و اطلاعات براي تجزيه و تحليل از سه نوع پرسشنامه استفاده گرديده است. در ادامه به توصیف پرسشنامه­ های استفاده شده در این تحقیق می پردازیم.

 

تهیه ابزار سنجش یکی از مراحل مهم انجام تحقیق است. در اینجا رعایت اصول کلی طراحی پرسشنامه حائز اهمیت است. در پرسشنامه سوالات هر چند متغیر باید جداگانه در نظر گرفته شوند. سوالات طیف گونه و مستقیم و نیز سوالات زمینه اي یا خصیصه اي باید مشخص شوند. بر حسب نوع سوالات، گزینه ها یا پاسخهاي بسته و باز مشخص شوند. ترتیب سوالات با دقت بررسی شود. مقدمه اعتماد برانگیز و نیز گویا تهیه شود. پرسش ها مشخص شود و لحن سوالات بر اساس اینکه آیا مصاحبه توسط پرسشگر صورت میگیرد یا اینکه پاسخگو راساً جواب میدهد، طراحی شود. دقت در مسائل جانبی مانند کدگذاري، انتخاب قلم ها، طراحی صفحات و نحوه حروف چینی نیز ملاحظات اساسی در این مرحله بشمار میآیند. سوالات پرسشنامه نظرسنجی باید روشن، شفاف و واضح باشد.

ابزار تحقیق در این پروژه به صورت پرسشنامه طراحی شده است. در این پرسشنامه سعی شده است که نظرات ارزشمند استاد راهنما و مشاور را در رابطه با معیارها و شاخص هاي تعیین شده جویا شده تا شاخصهاي نهایی مشخص گردند.

اطلاعات مندرج در این پرسشنامه، از طریق بررسی پرسشنامه هاي سایر محققین شاخص ها در رابطه با رفتار ها و فعالیت‌های سایبر لوفینگ و همچنین پیامد‌های سایبرلوفیگ که شامل(رضایت شغلی، عجین شدن با شغل، تعهد سازمانی)می‌باشد، تهیه گردیده است.

 
 
 

 دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه

 ( فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط 50 صفحه  با فرمت ورد ) :

بررسی پیامدهای مثبت سایبرلوفینگ در دانشگاه‌های شهرستان بابل

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه

 ( فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط 50 صفحه  با    فرمتPDF ) :

بررسی پیامدهای مثبت سایبرلوفینگ در دانشگاه‌های شهرستان بابل

 برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود از لینک زیر

بررسی پیامدهای مثبت سایبرلوفینگ در دانشگاه‌های شهرستان بابل

دسته‌ها: دسته اصلی