دانلود پایان نامه

 

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه : طراحی تیم پاسخگویی به رخدادهای امنیتی مالی

 

 • صدور هشدار: این سرویس پس از بروز یک رخداد ارائه شده و اطلاعات لازم در خصوص راهکار مقابله و برخورد با رخداد را در اختیار سایرین قرار می دهد.
 • پاسخ به رخدادها: سرویس پاسخ به رخدادها شامل دریافت، اولویت بندی، واکنش به درخواست ها و گزارشات و بالاخره تحلیل رخدادها و وقایع امنیتی می­باشد.
 • تحلیل رخدادهای امنیتی: تحلیل رخدادهای امنیتی شامل بررسی دقیق همه منابع اطلاعاتی و مدارک مرتبط با آن رخداد می­باشد. هدف از انجام این عمل تشخیص میزان و محل آسیب دیدگی ناشی از رخداد، علل و عوامل شکل گیری رخداد و اتخاذ سازوکار برخورد با آن می باشد.
 • واکنش به رخداد در سایت: در این سرویس، گروه با حضور در محل وقوع رخداد، خدمات لازم را ارایه می کند. به عبارت دیگر به جای واکنش از طریق تلفن یا پست الکترونیکی با مراجعه حضوری به مراکز وقوع رخداد خدمات لازم را ارایه می دهند.
 • پشتیبانی واکنش به رخداد: در این سرویس به جای حضور در محل وقوع آسیب کارشناسان از طریق تلفن، پست الکترونیکی یا ارایه مستندات لازم جهت برخورد با رخداد پیش آمده راهنمایی خواهند شد.
 • ارزیابی امنیت: این سرویس شامل بازنگری و تحلیل عمیق زیرساخت امنیتی یک سازمان بر اساس نیازمندی ها و استانداردهای موجود است.
  • بازنگری در زیرساخت امنیتی: در این سرویس پیکربندی تمامی نرم افزارها و سخت افزارها، مسیریاب ها، دیواره های آتش، سرویس دهنده ها و کامپیوترهای کاربران و کلیه تجهیزات بر اساس سیاست های امنیتی سازمان و استانداردهای مربوطه بازنگری می شود.
  • پویش نقاط آسیب پذیر: شبکه و عناصر آن اعم از سیاست های کاربران و سرویس دهنده ها و دیگر تجهیزات مورد پویش قرار گرفته و نقاط آسیب پذیر آن ها مشخص می شود.
  • آزمون نفوذ پذیری: با مدیران شبکه، سیستم ها و کارمندان مصاحبه شده و فعالیت های امنیتی آن ها مورد ارزیابی قرار گرفته و تعیین می شود که این فعالیت ها تا چه اندازه بر اساس سیاست های امنیتی سازمان و تا چه حد مطابق استانداردهای امنیتی می باشد.
 • پیکربندی و پشتیبانی ابرارها، زیرساخت ها و سرویس های امنیتی: استانداردها و راهنمایی های لازم جهت پیکربندی امن ابرارها، برنامه های کاربردی و بطور کلی عناصر موجود در زیرساخت شبکه و سیستم های مراکز حوزه ارتباطی گروه واکنش رخداد امنیت را ارایه می کند. انجام عملیات پیکربندی ابزارها و سیستم های امنیتی نظیر سیستم تشخیص نفوذ، دیواره آتش، شبکه اختصاصی مجازی، ابزارهای پویش گر آسیب پذیری در شبکه نیز از دیگر فعالیت های قابل انجام توسط این سرویس می باشد.

 

روی لینک زیر کلیک نکنید برای دیدن جزییات این پایان نامه به لینک انتهای صفحه مراجعه نمایید روی لینک زیر کلیک نکنید برای دیدن جزییات این پایان نامه به لینک انتهای صفحه مراجعه نمایید

پایان نامه ارشد – طراحی تیم پاسخگویی به رخدادهای امنیتی مالی – سایت ارشدها – سایت ارشدها 

 
 

روی لینک زیر کلیک نکنید برای دیدن جزییات این پایان نامه به لینک انتهای صفحه مراجعه نمایید روی لینک زیر کلیک نکنید برای دیدن جزییات این پایان نامه به لینک انتهای صفحه مراجعه نمایید

پایان نامه ارشد – طراحی تیم پاسخگویی به رخدادهای امنیتی مالی – سایت ارشدها – سایت ارشدها

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک زیر

 

پایان نامه ارشد فناوری اطلاعات و مدیریت: طراحی تیم پاسخگویی به رخدادهای امنیتی مالی

Categories: دسته اصلی

Related Posts

دسته اصلی

اجاره خوردرو-ماشین عروس-اجاره اتوبوس دربستی-اجاره ون- تاکسی فرودگاه

اجاره بنز s500 اجاره بنز اس 500 اجاره خودرو تشریفاتی ,اجاره خودرو شیک , مدل بالا , vip ,اجاره روزانه با راننده ,اجاره روزانه بدون راننده ,ماشین عروس با راننده ,ماشین عروس بدون راننده ویژه Read more…

دسته اصلی

چارتر لحظه آخری

بلیط لحظه آخری به شرایطی می گن که آژانسای مسافرتی زمان قانونی توان پرکردن ظرفیت هواپیما رو نداشته و به دنبال جبران اون با به کار گیری بلیطای ارزون تر هستن. این بلیطا واسه کسائی Read more…

دسته اصلی

پیچ و رولپلاک با طناب

آیا می دانید تا به امروز استفاده از پیچ و رولپلاک با طناب برای محکم کردن سنگ نما از بهترین روش های محکم سازی به شمار می آید؟ تعجب نکنید! استفاده از پیچ و رولپلاک Read more…