دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :   بررسی عوامل موثر بر تبلیغات شفاهی مثبت در بیمه پاسارگاد

 

بنابراین، ایجاد ارزش برای مشتریان امری ضروری است زیرا سطح بیشتر رضایت و ارزش مشتری، سازمان را به سمت سطح های بالاتر وفاداری مشتریان و در نتیجه وضعیت رقابتی قوی تر و سهم بیشتر بازار هدایت می کند (سعید نیا و بهادران، 1387، ص 61).

 

 

 

2-5-3) ارزش ادراک شده در صنعت بیمه

در مطالعات اکتشافی پیرامون ارزش ادراک شده مصرف کنندگان صورت گرفت پاسخ ها به چهار گروه تقسیم شد:

  • ارزش، قیمت پایین است؛

يا توقعي كه يك فرد يا گروه در قبال حرف، گفته ها و نوشته هاي كتبي و شفاهي فرد يا گروه ديگرمي تواند داشته باشد و به آن اتكا كند” تعريف مي كند (پیر کوهی و همکاران، 1385، ص 10). توماس و اسچيندلر بر اساس تحقيقات خود اركان كليدي اعتماد را شامل پنچ عامل صداقت، شايستگي، ثبات، وفاداري و صداقت مي دانند.(Zarandi & Abedi Jafari,2009,p34)­اعتماد به عنوان يك عامل كليدي در افزايش اثربخشي سازماني و مزيت رقابتي در رقابت براي استعدادهاي انساني، رضايتمندي مشتري، ثبات درازمدت و شهرت اعضاي سازماني معرفي شده است. اعتماد مخصوصاً براي سازمان هاي رقابت كننده در بازار جهاني كه در آن عدم اطمينان و ريسك به علت فرهنگ، ارزش ها و اهداف شركا ممكن است متفاوت باشد، مهم مي باشد. در بازاريابي رابطه مند نيز اعتماد به عنوان يكي از ابعاد رابطه تجاري تعريف شده است. در واقع موفقيت يك رابطه تا حدود زيادي به ميزان اعتمادي كه بين مشتري و فراهم كننده خدمات وجود دارد، بستگي دارد. اعتماد براي هر دو طرف رابطه مهم است. يكي از اهداف شركت ها براي ايجاد روابط بلندمدت، كسب اعتماد مشتري است. فقط در يك رابطه مبتني بر اعتماد است كه اطلاعات بين خريدار و فروشنده به طور صحيح و آزادانه مبادله مي شود. شركت هاي حرفه اي و موفق در جهت منافع مشتري عمل مي كنند و اين امر موجب جلب اعتماد مشتريان مي شود (Wiley, 2004,p64).

يافته هاي مورمان و ديگران (1992) نشان مي دهد كه اعتماد به فراهم كنندگان خدمات به طور معناداري بر تعهد مشتري به رابطه تاثير مي گذارد. آچرول (1991) نيز ادعا مي كند كه اعتماد در ميان عوامل اصلي

 
 
 
 

 دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه

 ( فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط 50 صفحه  با فرمت ورد ) :

بررسی عوامل موثر بر تبلیغات شفاهی مثبت در بیمه پاسارگاد

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه

 ( فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط 50 صفحه  با    فرمتPDF ) :

بررسی عوامل موثر بر تبلیغات شفاهی مثبت در بیمه پاسارگاد

 برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود از لینک زیر

دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد بررسی عوامل مؤثر بر تبلیغات شفاهی مثبت در نمایندگی‌های بیمه پاسارگاد استان گیلان