دانلود پایان نامه

 دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :

تآثیر هشت هفته تمرینات ویژه نظامی به همراه تمرینات مقاومتی بر عملکرد جسمانی پرسنل نیروی انتظامی

به طور کلی آموزش سه ماهه سبب افزایش آمادگی حرکتی و استقامت قلبی- تنفسی نیروهای وظیفه شده بود که با توجه به تمرینات قابل توجیه می باشد (رجحانی شیرازی و خجسته، 1381، 41).

(واعظ موسوي  1367، 32) در تحقيقي با بررسي اثر تمرينات جسماني روي استقامت قلبي عروقي بسيجيان در پادگان هاي آموزشي اعلام کرد تمرينات فعلي آمادگي جسماني روي استقامت قلبي عروقي بسيجيان درپادگانهاي آموزشي اعزام به جبهه موثر است اما اين اثر نسبت به مدت دوره آموزشي ناچيز است.وتمرينات آمادگي جسماني روي افراد غير آماده داراي اثرات بيشتري مي باشد.در اين تحقيق محقق برنامه اي براي افزايش استقامت قلبي عروقي بسيجيان ارائه داده است(کرایمر، 2004، 169).

معيني شبستري (1367) تحت عنوان “بدنسازي عمومي براي رزمندگان ” پژوهشي را انجام داده است. اين پژوهش از طرفي به منظور تدوين برنامه اي براي ارتقاء آمادگي جسماني عمومي رزمندگان که در پادگانهاي آموزشي و يگانها و ساير مراکز نظامي قابل اجرا باشد انجام گرديده است. تا بتواند درصدي از ضايعات را که معلول عدم آمادگي جسماني است بر طرف نمايد و در اين زمينه حد لازم افزايش قابليت هاي حرکتي و جسماني به طور نسبي تعيين گردد و سپس بر نامه هاي تقويتي جهت اين قابليت ها ارائه شود (گران و همکاران، 1999، 164).

4-2- تحقیقات خارج کشور

ویلیام جی کرایمر و همکاران در سال 2004، پژوهشی با هدف تعیین اثرات تمرین استقامتی با شدت بالا (ET) و تمرینات مقاومتی (RT) به تنهایی و ترکیب دو نوع تمرین

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود از لینک زیر

 پایان نامه با موضوع:تآثیر هشت هفته تمرینات ویژه نظامی به همراه تمرینات مقاومتی بر عملکرد جسمانی پرسنل نیروی انتظامی

دسته‌ها: دسته اصلی