دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :بررسی جامعه‌شناختی گرایش به ارزش‌های غربی با تکیه بر میزان و نوع استفاده از شبکه‌های اجتماعی اینترنتی (مطالعه موردی جوانان شهر خلخال)

تارنمای خود نشان داد. عنوان بحث این بود که فناوری‌های جدید چکونه سبب تغییر سبک زندگی شما شده است؟ بیشتر شرکت‌کنندگان در بحث، داستان زندگی خود را با توجه به عصر دیجیتال مطرح کرده و به این موضوع پرداختند که اینترنت چگونه موجب تغییر زندگی آنان شده است؟ 200 زن و 200 مرد به‌طور تصادفی از میان کسانی که به این پرسش پاسخ داده بودند، انتخاب شدند تا نظرات آن‌ها تحلیل محتوا شوند. یافته‌ها نشانگر این بود که بیشتر افراد معتقد بودند اینترنت در مسیر زندگی آنان نقش مهمی دارد و از لحاظ دوست‌یابی و مسائل استخدامی و شغلی می‌توانند به آن تکیه کنند. همین امر باعث تغییراتی در شیوه و سبک زندگی آنان شده است (بی بی سی، 2004).

ـ یک تحقیق میدانی از سوی انجمن مدارس ملی آمریکا در سال 2007  با پوشش دادن بیش از 2000 دانش‌آموز 9 تا 17 سال، والدین و مدیران مدارس ایالات متحده نشان داد بخش عمده‌ای که در سایت‌های شبکه اجتماعی توسط دانش‌آموزان به اشتراک گذاشته می‌شود، شامل تبادل دائمی پیام‌های خصوصی، عمومی و نظرهاست که مباحث آموزشی نیز یک موضوع از صحبت‌های متداول است، به‌طوری که 60 درصد دانش‌آموزان مورد تحقیق، از شبکه‌ها برای تبادل موضوعات آموزشی و 50 درصد آنان برای تبادل نظر درباره تکالیف درسی استفاده می‌کنند www.nsba.or).).

ـ پارک و همکارانش، محققان ارتباطات دانشگاه تگزاس، درپژوهشی به بررسی انگیزه‌ها و نیازهای دانشجویانی پرداختند که از بازدیدکنندگان دائمی شبکه فیس‌بوک‌اند. این بررسی که از 9 عضویت و حضور در شبکه‌های اجتماعی اینترنتی با نوع پیام‌ها و عکس‌هایی که توسط اعضا منتشر می‌شود، ارتباط وجود دارد.

ـ دیویس[1] (2012) در مطالعه‌اش «تنش‌های هویتی در عصر شبکه‌های اطلاعاتی؛ دیدگاه‌های جوانان درباره خطرات و فرصت‌های خود بیانگری در تجربه آنلاین»، به چگونگی تأثیر تکنولوژی‌های دیجیتال بر روی مسأله هویت و تصوراتی که جوانان درباره خود بیانگری در تجربه آنلاین دارند، می‌پردازد. او از طریق مصاحبه‌های عمیقی که با 24 جوان 15 تا 25 ساله که به مدت طولانی در زمان مصاحبه با رسانه‌های[1]– Davis.

 

 

 دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه

 بررسی جامعه‌شناختی گرایش به ارزش‌های غربی با تکیه بر میزان و نوع استفاده از شبکه‌های اجتماعی اینترنتی (مطالعه موردی جوانان شهر خلخال)

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه

 

 برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود از لینک زیر

پایان نامه بررسی جامعه‌شناختی گرایش به ارزش‌های غربی با تکیه بر میزان و نوع استفاده از شبکه‌های اجتماعی اینترنتی (مطالعه موردی جوانان شهر خلخال)

دسته‌ها: متفرقه