دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه : پایان نامه ارزیابی کیفیت خدمات همراه بانک از دیدگاه مشتریان بانک صادرات شهر بندرعباس

 

 

كارهاي بانكي خود مانند پرداخت صورتحساب و فعاليتهاي ديگر بانكي را در محل كار يا منزل انجام دهند .

اين خدمات در خارج از ساعاتي كه شعبه ها باز هستند انجام ميشود و هزينه پايين تري نسبت به ابزار هاي ديگر دارد از طرفي سيستم هاي بانكداري خانگي براي بانك ها نيز يك كانال توزيع ارزان محسوب مي شود . (1997 ، frei,kalakota  )

صفحات وب :

ساده ترين شكل بانكداري الكترونيك كه به منظور نمايش اطلاعات  در مورد بانك ومحصولات ساده ترين شكل بانكداري الكترونيك  كه به منظور نمايش اطلاعات در مورد بانك و محصولات خدمات آن مي باشد از طريق شبكه وب جهان گستر است، امروزه تمام بانك هاي عمده و مؤسسات مالي داراي  صفحات وب مي باشند . اين صفحات امكان تعامل مشتريان وبانك را به منظور تبادل اطلاعات فراهم مي كنند، همچنين از وب به عنوان ابزاري براي رسيدگي به شكايات و دريافت پيشنهادات مشتريان و توسعه ارتباطات تعاملي و پيشبرد فروش و توسعه خدماتي مانند پست الكترونيك استفاده مي گردد . وب سايت موفقيت هاي چشمگيري را در ارائه خدمات مالي كسب كردند اصولا اين گونه ماشين ها خدمات متنوعي از قبيل برداشت نقدي پرداخت صورتحساب و … را به مشتريان ارائه مي دهند . دراين فناوري هزينه ارائه خدمات بانكي 75%  كاهش يافته و به سپرده گذاران به صورت 24 ساعته خدمات ارائه مي شود ( پورپرتوي،1382، ص18).

بانكداري تلفني

يكي از متداول ترين الگوهاي بانكداري كه از مدت هاي مديدي مورد استفاده قرار گرفته است، بانكداري تلفني مي باشد به طور كلي 3 نوع سيستم بانكداري تلفني وجود دارد : يك نوع آن به طور اتوماتيك و از طريق سيستم كامپيوتري پاسخ گو است براي استفاده از برخي از اين سيستم ها لازم است مشتري يك شماره خاص را بگويد و سيستم مزبور مجهز به نرم افزاري است كه كلمه مورد نظر را تشخيص مي دهد و دستور مشتري را ايجاد مي كند نوع ديگر بانكداري تلفني مبني بر PC  است كه از يك كامپيوتر شخصي براي ارتباط با سيستم استفاده مي شود يعني شخصي با استفاده ازكامپيوتر خود به سيستم بانك متصل مي شود .

 
 
 

 دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه

 ( فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط 50 صفحه  با فرمت ورد ) :

پایان نامه ارزیابی کیفیت خدمات همراه بانک از دیدگاه مشتریان بانک صادرات شهر بندرعباس

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه

 ( فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط 50 صفحه  با    فرمتPDF ) :

پایان نامه ارزیابی کیفیت خدمات همراه بانک از دیدگاه مشتریان بانک صادرات شهر بندرعباس

 برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود از لینک زیر

دانلود پایان نامه:ارزیابی کیفیت خدمات همراه بانک از دیدگاه مشتریان بانک صادرات شهر بندرعباس با استفاده از مدل E_Recs-Qual و E_S_Qua