دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :   بررسی عوامل موثر بر تبلیغات شفاهی مثبت در بیمه پاسارگاد

 

خدمات خود را بشناسند و از طرفي شركت هاي خدماتي بايد به مطالعه و شناخت بازار و مشتريان خود ادامه دهند. بنابراين هر چه شركت هاي خدماتي دانش خود را پيرامون اداركات مصرف كنندگان خود افزايش دهند، دستاورد بيشتري از تكرار كسب و كار داشته و درآمد زايي بهتري خواهند داشت.

ادراكات مصرف كنندگان از ارزش چهار جنبه را شامل مي شود: (Lee & etal,2011,p189)

  • جنبه هاي وظيفه اي، مثل عملكرد/ كيفيت و قيمت؛
  • جنبه هاي اجتماعي
  • جنبه هاي احساسي يا هيجاني
  • جنبه هاي شناختي

2-5-2) ديدگاه هاي موجود پيرامون اجزاء تشكيل دهنده ارزش ادراك شده

  • ديدگاه هاي اقناعي و عاطفي ارزش ادراك شده؛

ادراك شده مي تواند به صورت بهتري استراتژي هاي بازاريابي، ترفيعي و بخش­بندي بازار را بازگو كند. زيرا ادراكات مصرف كنندگان منبع مناسبي براي توسعه خدمات محسوب مي شوند. با بهره­گيري از معيارهاي توسعه يافته و تعديل شده مفهوم ارزش ادراك شده، خدمات دهندگان اين فرصت را خواهند داشت تا ارزش برنامه ها و محصولات مختلف خود را مورد مقايسه قرار دهند. به علاوه اين امر ظرفيت و توانايي خدمات دهندگان را در شناسايي ابعاد ارزش ادراك شده به عنوان ويژگي هاي مثبت يا منفي محصولات خود بهبود می بخشد. در واقع ارزش ادراك شده بايد در مركز ثقل تلاش هاي بازاريابان در درك رفتار مصرف كننده باشد. بر همين اساس مطالعات صورت گرفته نشان مي دهند كه مفهوم ارزش ادراك شده مي تواند در روشن ساختن تصميمات رفتاري مصر ف كنندگان مثمرثمر باشد. زيرا كه اين مفهوم بخشي از رفتار مصرف كننده است (Hanzaee & Yazd,2010,p250).

بازاريابي خدمات به عنوان روش فرعي و مهم بازاريابي در اواسط دهه 1980 ودر طول دو دهه از زماني كه كيفيت خدمات، ميزان قابل توجهي از تحقيقات را به خود معطوف داشته، شكل گرفته و شناخته شده است. امروزه، مجموعه قابل توجهي از تحقيقات، در خصوص اين كه شركت ها چگونه مي توانند كيفيت خدمات را درك كرده، سنجيده و بهبود بخشند اتفاق نظر عمومي دارند. فعالیت هاي بازاريابي در طول سال ها رشد كرده است. در ابتداي عصر صنعتي، سازمان ها بر توليد يا به عبارتي توسعه تكنولوژي و كارايي توزيع تأكيد داشتند. مفهوم توليد توجه چنداني به تأكيد بر مشتريان نكرده و بر اين اصل مبتني بود كه سازمان ها بايد بر روي توليد كالاها در مقياس بالا تمركز كنند. اين رويكرد در زمان فزوني تقاضا از عرضه

 
 
 
 

 دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه

 ( فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط 50 صفحه  با فرمت ورد ) :

بررسی عوامل موثر بر تبلیغات شفاهی مثبت در بیمه پاسارگاد

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه

 ( فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط 50 صفحه  با    فرمتPDF ) :

بررسی عوامل موثر بر تبلیغات شفاهی مثبت در بیمه پاسارگاد

 برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود از لینک زیر

دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد بررسی عوامل مؤثر بر تبلیغات شفاهی مثبت در نمایندگی‌های بیمه پاسارگاد استان گیلان

دسته‌ها: دسته اصلی