دانلود پایان نامه

 

ناپل:

در هنگام سفر به ناپل، همواره از نقدینگی خود مواظبت نمایید، بخصوص زمانی که محفل خود را با خوردن یک پیتزا جشن گرفته اید!

استراحت در سواحل و دریاچه ها:

دریاچه های زیبای شمال ایتالیا (مانند دریاچه کومو) یکی از بهترین مناطقی هستند که ایتالیایی ها، افراد ثروتمند، و جورج کلونی ها تعطیلات تابستان بدان جا سفر کرده و به استراحت و تفریح می پردازند. بازی در دریاچه ها، بازدید از ویلاهای زیبا، و پیاده روی در روستا ها از جاذبه های توریستی تور ایتالیا در این مناطق به شمار می روند.

گردش در فلورانس:

هیچ توضیح برای علت سفر بدین منطقه وجود ندارد (همه چیز کاملا روشن است). هر چیزی که مردم درباره ی آن می گویند کاملا درست است. غذاهای عالی، موزه های شگفت انگیز، ساختمان های باستانی، خیابان های کوچک، و بستنی های ایتالیایی لذیذ از جمله شگفتی های این منطقه به شمار می رود. در این منطقه، سرو شراب در منطقه ی توسکانی را نیز امتحان نمایید.

 

گردش در مناطق جنوبی ایتالیا:

تاکنون، هیچ گردشگری به مناطق جنوبی ایتالیا سفر نکرده است. اما اگر شما زمان دارید، سری به این مناطق بزنید. بسیاری از میوه ها و سبزیجات ایتالیایی در این مناطق کشت می شوند. سفر به این مکان می تواند دیدگاهی اجمالی برای زندگی روستایی فراهم آورد.

خوردن غذا در سیسیل:

شهرت سیسیل به مافیای آن باز می گردد، اما وجود گانگستر نیز بسیار حائز اهمیت است. این شهر سبک منحصر به فردی از پخت و پز را به خود اختصاص داده است. همچنین، استفاده از سواحل شگفت انگیز در ماه های تابستان و یا سرور نوشیدنیهای محلی در این منطقه می تواند لذت بخش باشد.اطلاعات تور ارزان ایتالیا را دنبال کنید .

استراحت کردن در ساحل آمالفی

کل خط ساحلی در امتداد این نوار خلیج سالرنو (Salerno) جزو میراث یونسکو است و تابستان ها مملو از آدم می شود. اگرچه سواحل کوچک هستند اما اب فیروزه ای و مناظر زیبایش موقع تابش آفتاب، بسیار پرطرفدار می شود. می توانید در شهر قدیم آمالفی، راولو (Ravello) و پوزیتانو (Positano) گردش کنید یا بکراست به کاپری (Capri) بروید. طی ماه های تابستان می توانید با قایق به آنجا بروید. یک روز را صرف گشت و گذار کنید یا چند شب آن جا بمانید و از این جزیره کوچک مدیترانه ای لذت ببرید. سعی کنید با تله کابین به کوه سولارو (Solaro) یا به دیدن غار (Blue Grotto) بروید.

 

۸_ قدم زدن در چینکو تره

چینکو تره به فارسی می شود پنج جزیره و منطقه آن همین طور است. پنج روستای کوچک بر روی صخره در امتداد ساحل ایتالیا قرار دارند این مکان جزو یکی از ۸ تفریح برتر در ایتالیا میباشد. روستاها با مسیری پیاده رو از تپه ها یا با قطار به هم راه دارند. بهترین روش گشتن در این منطقه و دیدنی های خیره کننده آن ها شروع از یک سمت و قدم زدن تا روستای بعدی در طول روز، و بیتوته کردن شبانه در یک مسافرخانه محلی است.

 

در ایتالیا هر روستایی جنب و جوش خودش را دارد اما باید حتما کورونیلیا را ببینید. خانه های سنگی، کوچه های باریک و قطار کوچک از تپه تا ساحل، کل دنیای قدیم هستند. غروب از نوک یک صخره در انتهای روز نفس را در سینه حبس می کند و موسیقی زنده در میدان آن ها در غروب روشی بی نظیر برای آشنایی با محلی هاست.

برای اطلاع بیشتر از تور لحظه آخری ایتالیا به سایت سفر با تو مراجعه کنید

 

دسته‌ها: دسته اصلی