دانلود پایان نامه
دو نوع مبلمان اصلی وجود دارد: مبلمان روکش دار و مبلمان موردی. مبلمان روکش دار به آن دسته از مبلمانی اطلاق می‌شود که در آن یک پوشش نرم برای نشستن وجود دارد و در صورت نیاز در آن فنر می‌گذارند تا قابلیت ارتجاعی آن افزایش پیدا کند و سپس آنرا روکش می‌کنند، مانند مبل‌های نشیمن و کاناپه‌ها که دارای بالشتک هستند.

 

موادی که در مبلمان استفاده میشه نظیر چوب، فوم و جنس پارچه ها در دوام و آسایش اون مبل تاثیرگذارن. برخی از پارچه ها نظیر ابریشم و مخمل باعث میشن تا مبل راحتی ظرافت و شکل ظاهری زیباتری داشته باشه. فراموش نکنید که زیبایی تنها چیزی نیست که شما باید در یک مبل در نظر بگیرین. علاوه بر زیبایی راحتی اون رو هم بسنجین. اطمینان حاصل کنید که تعادل خوبی بین این دو جنبه وجود داشته باشه و یکی رو فدای دیگری نکنید.

 

پارچه مبل باید کشیده باشد. از خرید مبل‌هایی با رویه شل خود داری کنید.

 

 

 

زندگی مدرن و ایده های جدید زندگی در آپارتمان های کوچک همیشه مشکلات مختص به خود را دارد. دیگر شبیه به گذشته شاید نشود از یک سرویس مبل یا یک سرویس تخت و کمد در اتاق خواب به صورت هم‌زمان بهره برد. این روزها سعی بر آن شده است با کوچک کردن وسایل فضا به اندازه کافی برای زندگی در آپارتمان های کوچک فراهم باشد. به عنوان مثال میز و صندلی های که به صورت پکیجی در دسترس است یکی از این گزینه ها به شمار می آید. یا تخت ها جمع شوند یا به عنوان مثال مبل های تختخوابشو نمونه های از این محصولات به شمار می روند. شما به راحتی می توانید با تهیه وسایل کوچک علاوه بر مرتفع کردن نیازهای خود به محیط منزل نیز سر و سامانی بدهید. مبل های تختخوابشو بهترین گزینه برای اتاق کار شما به حساب می آیند. شما می توانید با قرار دادن این سبک از تخت خواب ها در اتاق خواب در هر ساعتی که از کار فارغ می شوید به یک استراحت کوتاه مدت بپردازید. از سوی دیگر شما می توانید از مبل های تختخوابشو در اتاق نشیمن نیز استفاده کنید. با استفاده از مبل های تختخوابشو علاوه بر تماشای تلویزیون می توانید یک استراحت عصرگاهی را نیز تجربه کنید.

 

 

 

مبل با رویه جیر و مخمل یکی از جنس هایی که در صنعت مبلمان طرفداران بسیار زیادی دارد مبل با رویه جیر و مخمل است. پارچه های مخمل از آن دسته از پارچه هایی است که از مد نمی افتد و تنوع در رنگ بندی آن باعث انتخاب بیشتر آن شده است. پارچه های مخمل انواع مختلفی دارند که یکی از آن ها پارچه مخمل نانو است. مزایا مبل مخمل استفاده از پارچه مخمل و جیر در مبلمان باعث می شود دکوراسیونی گرم داشته باشید. می توانید از این جنس برای رویه کوسن ها استفاده کنید. دوام جنس جیر و مخمل بسیار بالا است. معایب مبل مخمل تمیز کردن لکه از روی آن ها بسیار دشوار است. در صورت مناسب نبودن پارچه مبل استفاده شده امکان پرز دهی مبلمان نیز وجود دارد. راهنماي خريد و جدول قيمت مبلمان

 

 

اگر به دنبال خرید مبل  جذاب و زیبا هستید، بهتر است روش‌های سنتی را فراموش کرده و همگام با تکنولوژی قدم بردارید. وب سایت مبل آرا جدیدترین و به روز ترین وسایل چوبی را که شامل مبلمان راحتی، میز ناهارخوری و…می‌باشد ارائه کرده است تادر یک نگاه و با صرف چند دقیقه زمان بتوانید مبلی را انتخاب کنید که از هر نظر باسلیقه، بودجه و نوع دکوراسیون منزلتان هماهنگ است.

برای ورود به سایت روی لینک زیر کلیک کنید :

مبل

https://arasofa.com/

دسته‌ها: دسته اصلی