دانلود پایان نامه

 

، در اینجا وارد کنید.

 

                                    برای دانلود متن کامل پایان نامه ها اینجا کلیک کنید                           

عبارت Sitemap: همانطور که مشاهده می کنید عبارت Sitemap بدون به کار بردن Disallow استفاده شده یعنی روبات ها مجاز به بررسی این صفحه می باشند.

به هیچ عنوان از Disallow برای Sitemap استفاده نکنید چون نقشه سایت حتماً باید مورد بازدید روبات ها قرار بگیرد.در حالیکه با وارد کردن Disallow دسترسی روبات ها به نقشه سایت را محدود می کنیم.

 

 

 

20 – تالارهای گفتگو یا انجمن را چگونه بهینه سازی می کنند ؟

در تالارهای گفتگو هدف اکثر مدیران جذب عضو جدید می باشد. مطمئناً برای شما هم پیش آمده که مطلبی را جستجو کنید و در ادامه وارد انجمن شده باشید اما نتوانید به محتوا دسترسی پیدا کنید و با جمله ( برای مشاهده لینک یا تصاویر باید در سایت ثبت نام کنید ) مواجه شوید. دقیقاً همین موضوع باعث افت سئوی بسیاری از انجمن ها می شود چون در این حالت ممبر جدید به سئوی تالار ترجیح داده می شود. روباتها به عنوان یک میهمان وارد تالار می شوند نه به عنوان یک عضو ثبت نام کرده و همان محتوایی را مشاهده می کنند که کاربر مهمان مشاهده می کند بنابراین به هیچ یک از لینک ها ، تصاویر و محتوا دسترسی نداشته و تنها با صفحه ورود و ثبت نام مواجه می شوند. در این صورت خزنده از ایندکس کامل تصاویر و لینک ها باز می ماند و این نتیجه منفی ای در سئو و بهینه سازی محتوای آن انجمن خواهد داشت. بهینه بودن انجمن بسیار مهم تر از گرفتن عضویت اجباری می باشد. سیاست کاری یک انجمن باید طوری باشد که کاربر به اختیار در سایت عضو شود نه به صورت شرطی و محدودیت.