دانلود پایان نامه

آیا تا بحال با موردی که از صفر تا صد باشد مواجه شده اید؟ صفر یعنی آغاز کار که شروع آن کاملا مشخص می باشد. اما صدِ کار کجاست؟

فست سئو صدِ کار خود را در خدمات صفر تا صد بهینه سازی سایت ، زمانی می داند که به نتیجه ایده آل و قابل قبول خود برسد و تا تکمیل آن همچنان خدمات سئو و بهینه سازی سایت خود را ادامه خواهد داد. این یعنی سئو سایت انحصاری و کارآمد که برای هر یک از وبسایت های کارفرمایان و کسب و کار ها صدق می کند.

صفر تا صد بهینه سازی سایت ، شروع از نقطه صفر تا گرفتن نتیجه نهایی و ایده آل می باشد. مفهوم سئو در بخش آموزش سئو تشریح شده است. صفر تا صد سئو سایت در فست سئو دارای ۳ مرحله کلی و اساسی می باشد.
بهینه سازی ساختار سایت، قالب و استراکچر کلی سایت
سئو On Page
سئو Off Page

مرحله اول کار در بخش بهینه سازی ساختار سایت تشریح شده است. این مرحله در یک زمان مشخصی به اتمام می رسد. اما مراحل ۲ و ۳ همچنان تا حصول نتیجه ایده آل و نهایی، ادامه خواهد داشت.

نخستین مرحله بهینه سازی نرخ تبدیل سایت عبارت است از جذب٬ یعنی کشاندن افراد کاملا جدید به سایت شما و سپس تبدیل آنها به یک بازدیدکننده. از ابزارهای مهم برای جذب می‌توان به انتشار مطالب مرتبط در بلاگ‌ها٬ بهینه‌ سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجو٬ استفاده از شبکه‌های اجتماعی و امثال این موارد اشاره کرد.بعد از جذب بازدیدکننده جدید٬ گام بعدی ایجاد تمایل به خرید کالا یا خدمت شما در بخشی از این بازدیدکننده‌ها است. در اینجا برای ایجاد پل ارتباطی بین دو طرف٬ اقدام به گردآوری اطلاعات تماس آنها کرده و بدین وسیله یک بانک داده مشتمل برای اطلاعات تماس افراد متمایل به خرید خدمت یا کالای خود به وجود می‌آورید. به اطلاعات تماس افراد در بانک داده‌های ما٬ در اصطلاح بازاریابی لید (Lead) و به این فرآیند Lead Generation می‌گویند. شما حداقل به آدرس ایمیل آنها نیاز خواهید داشت.برای اینکه مشتریان چنین اطلاعات ارزشمندی را در اختیار شما قرار دهند، شما باید در عوض آن چیز ارزشمندی را در اختیار آنها قرار دهید. چیزی همانند یک کتاب الکترونیک٬ بررسی‌های موردی اقتصادی٬ بازرگانی و مارکتینگ (White Paper)٬ مجموعه نکات ارزشمند بازرگانی و اساسا هرگونه اطلاعات ارزشمند از نظر مخاطبان (خریداران بالقوه) می‌تواند در اینجا مفید باشد. عناصری از وب‌سایت شما مانند جملات فراخوانی برای اقدام (Call-to-Actions) و همچنین یک صفحه فرود با کیفیت٬ می‌توانند نقش بسیار موثری در تشویق آنها به در اختیار قرار دادن اطلاعات تماس خود داشته باشند.

بعد از این مرحله٬ زمانی که شما یک رهگذر عادی به وب‌سایت خود را تبدیل به یک بازدیدکننده مرتبط کردید و سپس با گرفتن اطلاعات تماس٬ از او یک لید (Lead) ساختید٬ دیگر زمان تبدیل او به یک مشتری است. اینجاست که بنا بر موقعیت٬ ابزارهای دیگری همانند ایمیل مارکتینگ و سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) وارد صحنه می‌شوند تا به فروختن کالا یا خدمات درست به مشتری درست در زمان درست بپردازند. بنابراین در کل این فرآیند٬ شما با ایجاد یک محتوای فوق‌العاده برای کاربران‌تان٬ فارغ از اینکه آنها یک رهگذر اتفاقی٬ یک مشتری بالقوه و یا یک مشتری کنونی باشند٬ آنها را با تجارت خود همراه می‌کنید. صرف اینکه شخصی مشتری تجارت شماست نباید باعث شود شما از او غفلت کنید. نگهداری مشتری کنونی به اندازه بدست آوردن مشتری‌های جدید اهمیت دارد.

تبلیغات

SMO مخفف Social Media Optimization است و به هر گونه فعالیتی گفته می شود که برای افزایش بازدیدکنندگان یک وب سایت یا فراگیر شدن اطلاع رسانی برای یک محصول، خبر یا رخداد انجام می گردد.

SMO یا بهینه سازی برای شبکه های اجتماعی فرآیندی شبیه SEO (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) است با این تفاوت که در SMO به شبکه های اجتماعی توجه بسیاری می شود و از قدرت و گستردگی این شبکه ها برای نشر مطالب مورد نظر و ارجاع کاربران به یک وب سایت کمک گرفته می شود.

کارشناس SMO ممکن است از ابزارهای دارای عملکرد خودکار (ارسال مطالب به صورت خودکار به شبکه های اجتماعی) کمک بگیرد یا به روش های مختلف دیگری مانند ایجاد محتوای گرافیکی و ویدئویی جذاب در بین محتوای متنی، کاربران را به اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی ترغیب کند؛ که همین اشتراک گذاری توسط کاربران باعث می شود کاربران بیشتری به جمع بازدیدکنندگان مطلب مورد نظر، پیوسته و نهایتاً کارشناس SMO به هدف اصلی خود که معرفی به کاربران بیشتر است، برسد.

ثبت دیدگاه، لایک، توئیت مجدد، انتشار در شبکه های اجتماعی دیگر، ارسال در پیام رسان هایی مثل تلگرام و… از جمله روش هایی هستند که در بهینه سازی شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار می گیرد و این روشِ فراگیر کردن موضوعات، می تواند گاهی برای پوشش دادن نقاط ضعف یک شرکت نیز مناسب باشد. به عنوان مثال اگر شرکت شما در یک مورد خاص نقطه ضعف دارد کافی است با هدف قرار دادن کلمه کلیدی مورد نظر و افزایش محتوای مثبت درباره آن کلمه، رتبه مطلب مورد نظر خود را به صدر جدول نتایج جستجو بیاورید.