دانلود پایان نامه

پایان نامه

عنوان پایان نامه : تبیین رفتار مصرف کنندگان حقوقی در حوزه ی خدمات نوین بانکی براساس مدل پذیرش فناوری

اين شيوه نگرش به رفتار مصرف­كننده، وسيع­تر از نگرش سنتي است. در نگرش سنتي رفتار مصرف­كننده، توجهات عمدتا بر خريدار و پيش زمينه هاي بلافصل و نتايج فرايند خريد كالا متمركز بود در نگرش جديد گامي فراتر از اين رفته و به بررسي تاثيرات غيرمستقيم شناخت رفتار مصرف­كننده بر فرايند مصرف و ساير پيامدها و نتايجي كه بيش از خريدار و فروشنده را در بر مي­گيرد مي­پردازد.

اين نمونه چهار واقعيت پنهان در مورد ماهيت دانش ما از رفتار مصرف­كننده را آشكار مي سازند:

اخذ تصميمات موفق بازاريابي توسط سازمان­هاي تجاري و موسسات غيرانتفاعي نيازمند داشتن اطلاعات جامع از رفتار مصرف كنندگان است.

اين مثال­ها همگي بر نياز ما به جمع­آوري اطلاعات در مورد مشتريان خاصي كه در هر تصميم­گيري بازاريابي درگير مي شوند صحه مي گذارند. يك مدير اجرايي ضرورت و اهميت انجام تحقيق در رفتار مصرف كننده را به شرح زير بيان مي­كند:  درك عميق و فهم مناسب خواسته­هاي مشتري در بيان بسيار ساده­تر است تا در عمل.مثالها نشان مي­دهند كه رفتار مصرف­كننده، فرايندي پيچيده و چند بعدي است. مثالها مشخص مي­سازند كه هر فعاليت درستی  از عواملی که خواسته­ها و نیازهای مصرف­کننده را تحت تاثیر قرار میدهد، داشته باشد. در حقیقت اصل تقدم مصرف­کننده شالوده­ای است که رشته بازاریابی بر آن بنا شده است. براساس این مفهوم لازم است مصرف­کننده در مرکز هرگونه فعالیت بازاریابی قرارگیرد. همان  گونه که پیتر دراکر بیان می کند: بازاریابی همان کاری است که نتیجه نهایی آن از دیدگاه مشتری مشاهده می شود. (موون و مینور, 1388, ص. 19)

فهم نظریه­ها و مفاهیم رفتار مصرف­کننده، برای مدیران بازاریابی و سیاست­گذاران عمومی حیاتی است. به ویژه

روی لینک زیر کلیک نکنید برای دیدن جزییات این پایان نامه به لینک انتهای صفحه مراجعه نمایید

(فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط 50 صفحه با فرمت ورد):

تبیین رفتار مصرف کنندگان حقوقی در حوزه ی خدمات نوین بانکی براساس مدل پذیرش فناوری

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک زیر

پایان نامه کارشناسی ارشد تبیین رفتار مصرف کنندگان حقوقی در حوزه ی خدمات نوین بانکی براساس مدل پذیرش فناوری

دسته‌ها: دسته اصلی