دانلود پایان نامه

پایان نامه

عنوان پایان نامه : بررسی نقش رسانه های الکترونیکی در جذب گردشگران داخلی

مجلات اينترنتي

اين ابزار اطلاعات را بصورت يک طرفه از ناشر بسوي افراد ارسال مي­کند که بيشتر هدف،
اطلاع­رساني و ترغيب جهت عضويت افراد را دنبال مي­کند ولي مهمترين آنها نشست­هاي اينترنتي مي­باشد که يکي از اجزاي اصلي سايت­هاي تخصصي تجارت و بازاريابي مي­باشند (بوهالیس[1]، 2004) و در حقيقت بصورت فضايي است که اخبار تخصصي نسبت به يک موضوع خاص در آنجا يافت
مي­شود.

در مورد هر موضوعي در جهان يک مجله الکترونيکي مي­توان پيدا کرد، همه مردم معمولاً حداقل در يک مجله عضو هستند و بطور مرتب اطلاعات دريافت مي­کنند. با جستجو در اينترنت مي­توان مجلاتي را که رايگان هستند و با قيمت­هاي مناسب اقدام به فروش تبليغاتي مي­کند، يافت.

نرم افزارهای کامپیوتری

باتوجه به در دسترس بودن همیشگی این وسیله و عمومیت آن، اولویت تبلیغات الکترونیک با این وسیله است. علاوه بر تبلیغات پیامکی و برگزاری مسابقات مذهبی و سیاحتی. با این روش که عمومی­ترین نوع تبلیغات در تلفن­های همراه است می­توان از طریق نرم افزارهای که قابل نصب بر روی تمامی سیستم عامل­ها هستند، علاوه بر پاسخ به نیاز و آگاهی گردشگران، تبلیغات را نیز انجام داد.

وب سایت­های اینترنتی:

وب سيستم بزرگي از سرويس دهنده­هايي است که انواع اطلاعات را به هر فردي در اينترنت عرضه مي­نمايد. ويژگي اصلي وب که آن را از ساير خدمات جدا مي­سازد، مبتنی بر متن بودن آن است. به اين معني که در اين منابع مي­توان با استفاده از اشاره­گرها از يک منبع يا صفحه به صفحه و منبع ديگر منتقل شود و شامل منابع متني، صوتي، تصويري و گرافيکي و … . مي­باشد و در اصطلاح مبتني بر نظام فرارسانه­اي است (گلستاني، 1385).

گردشگري:

كلتمن مفهوم گردشگري وتوريسم را اين گونه بيان مي­كند: مسافرتي است كوتاه مدت كه از نقطهاي شروع و در نهايت به همان جا ختم مي­شود و در طول مسافرت بر اساس يك برنامه و سفر

فصل دوم

 

مباني نظري

[1]. Buhalis


روی لینک زیر کلیک نکنید برای دیدن جزییات این پایان نامه به لینک انتهای صفحه مراجعه نمایید

(فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط 50 صفحه با فرمت ورد):

بررسی نقش رسانه های الکترونيکی در جذب گردشگران داخلی93

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک زیر

دسته‌ها: دسته اصلی