دانلود پایان نامه

 دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :

تآثیر هشت هفته تمرینات ویژه نظامی به همراه تمرینات مقاومتی بر عملکرد جسمانی پرسنل نیروی انتظامی

بالانس زدن روی دست ها و پاها مانند اجرای حرکتهای دارحلقه- بارفیکس یا پارالل)

البته در بسیاری از منابع فاکتورهای آمادگی جسمانی هفت عدد میباشند که سرعت و سرعت عکس العمل را یک فاکتور محسوب نموده اند ولی این دو باهم تفاوت داشته و تمرینات خاص خود را دارا هستند. یکی ازمهمترین تفاوت این دو را میتوان چنین عنوان کرد که سرعت ارتباط مستقیم با عامل وراثت دارد(وجود تارهای روشن در عضلات) اما سرعت عکس العمل به نوعی اکتسابی بوده و با تمرین بهبود می یابد.

4-2- 2 فعالیت بدنی، آمادگی جسمانی و تندرستی

فعالیت بدنی، آمادگی جسمانی و تندرستی

400 سال پیش از میلاد مسیح، بقراط عقیده داشت که تغذیه به تنهایی نمی­تواند باعث تندرستی انسان شود، بلکه تحرک و ورزش نیز ضروری هستند. او باور داشت که ورزش و غذا، اگرچه کیفیت­های متضادی دارند، اما برای ایجاد تندرستی، با یکدیگر عمل می­کنند.

فعالیت بدنی عادتی می­تواند بر آمادگی جسمانی تأثیر گذارد و با زیاد شدن آمادگی جسمانی نیز مردم تمایل می­یابند تا فعال­تر شوند و در نهایت سبب افزایش تندرستی و سلامت می­شود. روابط بین فعالیت بدنی، آمادگی جسمانی و تندرستی دو­طرفه می­باشد. به نظر می­رسد که از میان اجزای آمادگی جسمانی وابسته به تندرستی و بهداشت، باید به آمادگی هوازی(استقامتی) توجه بیشتری معطوف شود، زیرا آمادگی هوازی با بهداشت قلبی-­ عروقی رابطة تنگاتنگی دارد. چندین مطالعه نشان دادند که افراد فعال کمتر در معرض خطر بیماری­های قلبی و عروقی و دیگر مشکلات تندرستی

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود از لینک زیر

 پایان نامه با موضوع:تآثیر هشت هفته تمرینات ویژه نظامی به همراه تمرینات مقاومتی بر عملکرد جسمانی پرسنل نیروی انتظامی

دسته‌ها: دسته اصلی