دانلود پایان نامه

   دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :

راههای ایجاد علاقه به پوشش اسلامی

با نگاهی کوتاه به نمودار 1 متوجه می شویم که :

اولاً : نیمی از دانش آموزان دبیرستان و پوشش را پذیرفته اند و اگر بخواهیم این موضوع را با میانگین نشان دهیم، میانگین ما عدد 5/2 که 50% جامعه ما را در بر می گیرد .

ثانیاً : 40% دانش آموزان با پوشش الگوهای اسلامی آشنائی دارند که میانگین آن عدد 3/2 می باشد . نزدیک بودن این 2 مورد با همدیگر دلالت بر این مطلب است که اگر بتوانیم دانش آموزان را با رفتار و زندگی معصومین آشنا نمائیم و شناخت آنان را در این زمینه افزایش دهیم در پذیرش پوشش دانش آموزان تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت و هر چه شناخت آنان را با پیشوایان دین عمیق تر کنیم به همان اندازه عقیده آنان به این موضوع عمیق تر و پوشش را بعنوان یک رفتار شایسته و پسندیده می پذیرند و آمادگی عمل به آن را پیدا می کنند.

از 35 نفر یا نیمی از دانش آموزان جامعه آماری که حجاب را می پذیرند 17 نفر آنان با دیدگاه اسلام و قرآن آشنائی دارند ( یعنی نصف پذیرندگان ) حال اگر ما بتوانیم آگاهی فقط نیمی از جامعه 70 نفری را با دیدگاه اسلام افزایش دهیم زمینه پذیرش برای اکثریت قریب به اتفاق دانش آموزان فراهم می شود چرا که فطرت پاک دانش آموزان و عفاف درونی آنان کمک بسیار خوبی برای پذیرش این مسئله بوده و عمیق تر شدن آگاهی در این زمینه پذیرش را چند برابر افزایش می دهد.

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود از لینک زیر

دانلود پایان نامه کارشناسی ارشد راههای ایجاد علاقه به پوشش اسلامی

دسته‌ها: دسته اصلی