دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه : بررسی رابطه بین شایستگی های رهبری روسای شعب و عملکرد تجهیز منابع وصول مطالبات بانک کشاورزی استان سیستان و بلوچستان

  

 

1-1- مقدمه

جوامع در طول زمان تغيير مي­كنند و جايگاه آنها را از يكديگر متمايز مي­سازد. اين فرايند مستمر تاريخ ساز، نشانه­هاي بارزي از شايستگي­هاي رهبری را به همراه دارد! اين شايستگي­ها كدامند؟ چگونه به دست مي­آيند؟ نشانه­هاي آن چيست ؟ امروزه دستيابي به مديران تحول آفرين، دغدغه بزرگ سازمان­ها به شمار مي­رود. مساله آنگاه پيچيده­تر مي­شود كه دريابيم دانشگاه­ها با برنامه­هاي معمول خود، توفيق چنداني در پرورش و عرضه اين مديران برجسته نداشته­اند. پيتر دراكر – كه پدر مديريت نوين ناميده مي­شود – طي مصاحبه­اي با نشريه “هاروارد بيزنس ريويو”  در مورد ويژگي­هاي مديريتي عصر حاضر مي­گويد:”ديگر داشتن تحصيلات به خودي خود مفهومي ندارد، حتي داشتن تحصيلات عاليه در رشته مديريت ، من فكر مي­كنم بايستي جستجو براي يك معيار مشخص عيني را كنار گذاشت و به چيزي كه من آن را شايستگي فردي مي نامم پرداخت”.

همان گونه که مطالعات متعدد در عرصه­هاي مختلف سازمان و مدیریت نشان می­دهد، پس از طراحی و معماري راهبردي منابع انسانی در سازمان­ها، تحصیل اطمینان از وجود مهارتهاي لازم براي اجراي دقیق این چشم انداز راهبردي از اهم امور است و این امر، مستلزم احصاي شایستگی­هاي مورد نیاز سازمان، کارکنان و مدیران است. اهمیت این موضوع، زمانی مضاعف خواهد بود که به دنبال شناسایی شایستگی­هاي متولیان منابع انسانی سازمانی و به ویژه مدیران باشیم؛ چرا که کسانی که می­باید متولی استقرار نظام مدیریت مبتنی بر شایستگی باشند اولاً خود باید داراي شایستگی­هاي لازم باشند و ثانیاً وجود شایستگی­ها در دیگر حوز ه­ها ، کارکنان و مدیران را رصد کنند.(حاجی کریمی،1390)

اقدام بانکها در جمع آوری سپرده ها و به جریان انداختن آن در فعالیتهای اقتصادی سبب انتقال سرمایه از یک گروه غیر فعال (سپرده گذاران) به گروه دیگر که در امر اشتغال فعالیت دارند، می شود و بانکها واسطه و عامل بین این دو گروه هستند. جذب چنین سپرده هایی، نیازمند اتخاذ شیوه و روشهای خاص خود هستند. به تعبیر دیگر عواملی در جذب سپرده ها موثرند که تا حد امکان باید از آنها بهره گرفت.

 
 
 
 

 دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه

 ( فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط 50 صفحه  با فرمت ورد ) :

بررسی رابطه بین شایستگی های رهبری روسای شعب و عملکرد تجهیز منابع وصول مطالبات بانک کشاورزی استان سیستان و بلوچستان

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه

 ( فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط 50 صفحه  با    فرمتPDF ) :

بررسی رابطه بین شایستگی های رهبری روسای شعب و عملکرد تجهیز منابع وصول مطالبات بانک کشاورزی استان سیستان و بلوچستان

 برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود از لینک زیر

پایان نامه ارشد مدیریت مالی: بررسی رابطه بین شایستگی های رهبری روسای شعب و عملکرد تجهیز منابع / وصول مطالبات بانک کشاورزی

دسته‌ها: دسته اصلی