دانلود پایان نامه

 دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :

تآثیر هشت هفته تمرینات ویژه نظامی به همراه تمرینات مقاومتی بر عملکرد جسمانی پرسنل نیروی انتظامی

به­صورت تناوبی انجام می­دادند و این تمرینات از 30 ثانیه فعالیت و 30 ثانیه استراحت تشکیل و در سه نوبت انجام می­شد. گروه دوم تمرینات را به­صورت تداومی انجام می­دادند که از 5/1 دقیقه فعالیت مداوم تشکیل می­شد. در هر جلسه به زمان هر دو روش تمرین اضافه می­گردید. نتایج نشان داد دو برنامه سبب افزایش استقامت عضلات شکم شده اما تمرینات تداومی تاثیر بیشتری داشت.هیچ­کدام از دو برنامه سبب کاهش دور شکم نشد اما موجب کاهش چربی موضعی شکم شدند؛ در این مورد تمرینات تناوبی تأثیر بیشتری داشت.

نبوی و همکاران در سال 1383، تأثیر برنامه­ی تمرینی منتخب فوتبال را بر عوامل آمادگی جسمانی 18 پسر 7 تا 11 ساله، مورد بررسی قرار دادند. نمونه­ها 3 روز در هفته برای مدت 3 هفته در کلاس­های منتخب فوتبال شدکت کردند. تمرینات منتخب شامل گرم کردن، حرکات کشش، نرمشی، اجرای تکنیک، تاکتیک و بازی گروهی فوتبال بود. آن­ها آزمون­های رفت و برگشت، پرش جفت طول، آویزان شدن از بارفیکس با دست خمیده، دوی سرعت، انعطاف پذیری و دوی استقامت را در 3 نوبت ابتدا، بعد از هفته دوم و بعد از هفته سوم اندازه­گیری کردند. نتایج بدست آمده حاکی از آن است که تمرینات منتخب فوتبال تأثیر معنی­داری روی چابکی، استقامت عضلات شکم و انعطاف­پذیری آزمودنی­ها در این گروه سنی دارد.

عنبری و همکاران در سال 1391، مطالعه­ی با هدف بررسی تأثیر هشت هفته الگوی ورزش همگانی بر آمادگی جسمانی و سلامت عمومی کارمندان مردانجام دادند. در این مطالعه 90 نفر کارمند مرد به­طور تصادفی به دو گروه مساوی مداخله

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود از لینک زیر

 پایان نامه با موضوع:تآثیر هشت هفته تمرینات ویژه نظامی به همراه تمرینات مقاومتی بر عملکرد جسمانی پرسنل نیروی انتظامی

دسته‌ها: دسته اصلی