دانلود پایان نامه

   دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :

 بررسی عوامل موثر بر میزان اثربخشی استفاده از سیستم آموزش مجازی دانشگاه آزاد

مدارس خصوصی نیز شرکتهای عمومی هستند که زیرفشار سخت اداره کردن سهامداران یا سرمایه گذاران ويا موجودی کالای بازار می باشند.

5- اعتبار قانونی مدارس خصوصی:

مطابق دو مطالعه که توسط اسلوان جریان داشت نشان داد که رشد دادن دانشجويان  به وسیله نمره دادن  می باشد و آموزش مجازی در ایالات متحده در  سال 2005نمره و رتبه نيز داشته است. آموزش مجازی در سال 2006 اعتبار قانونی پيدا كرده است  و برنامه های آموزش مجازی رشد بالایی را در این سالهاي اخير  داشته است و برنامه های آموزش مجازی مورد  قبول همه واقع شده است همچنین از روش معمول توجه کردن به مدارس برای سودبخشی موافقت کرده بودند. در اندازه های فرصت دهی، نیز برای کیفیت و تمدید کردن آموزش مجازی در ایالات متحده 2002 و 2003 یک گزارش عمومی به وسیله اسلوان منتشر شد که مؤلفان تاکید داشته اند که بیشتر دانشجویان هم زمانی را ترجیح می دهند و موسسه و مؤسساتي که آموزش مجازی را پذیرفته اند روشهاي تحویلی توجه شده بیشتر و گسترده تری را در آینده نزدیک ارائه خواهند داد.

بایر (2006) یادداشت کرده بود که اعتبار بخشی برای دانشجویان خیلی مهم است زیرا آنها می خواهند که اعتمادهای کارفرمایان خود را جلب کنند تا این برنامه هاي  آموزش مجازی را به رسمیت بشناسند.

بنابراین آموزش مجازی برای جامعه سودآور است و دانشجویان آرام موارد باورکردنی و اطمینان را جستجو می کنند هرچند که برخی دانشجویان از جریان یافتن نمرات آموزش مجازی عقب می مانند. هرجا که جزر و مد وجود داشته باشد حقانیت و درستی بیشتری برای برنامه های آموزش مجازی نمایان می شود. اگر یک دانشكده تعهد نامه نداشته باشد اینطور برداشت می شود که از 

برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود از لینک زیر

پایان نامه ارشد : بررسی عوامل موثر بر میزان اثربخشی استفاده از سیستم آموزش مجازی دانشگاه آزاد

دسته‌ها: دسته اصلی