دانلود پایان نامه

دانلود پایان نامه

عنوان پایان نامه :  ارتباط بین اخلاق مدیریتی و سلامت سازمانی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان

 مي­شود كه ما دريابيم توضيح، تحليل و نگرش غالب در هر دوره زماني چيست و كدام عامل بر شكل­گيري فكري محققان رشته تأثير مي­گذارد. در يك سير تاريخي، قرائت حاكم از روابط مدير و كاركنان در سازمان با ارائه نظريه مديريت علمي آغاز شد سپس به شكل تئوريهاي جديد، روندي تكاملي يافت. كاربرد و ترويج اصطلاح سلامت سازماني مبين برتري ذهنيتي است كه از علم روانشناسي مدد گرفته است و سازمان را همچون ارگانيزمي مي­نگرد كه مثل آدميان سيكل و سير متنوعي از تعادل، سلامتي، بيماري و مرگ را طي مي­نمايد. لذا همچون آدمي، سازمانها مي­توانند سالم يا ناسالم باشند (كاكيا، 1388).

سازمان سالم جایی است که افراد با علاقه به محل کارشان می­آیند و به کارکردن در این محل افتخار می­کنند. در حقیقت سلامتی سازمان از لحاظ فیزیکی، روانی، امنیت، تعلق، شایسته­سالاری و ارزش گذاری به دانایی، تخصص، و شخصیت ذی­نفعان و رشد دادن به قابلیت­های آن­ها و انجام وظایف محول شده از سوی فراسیستم­های خود در اثر بخشی رفتار هر سیستمی تأثیر بسزایی دارد (کور­کماز[1]، 2006).

2-3-2. مفهوم سلامت

سازمان عبارتند از هماهنگي معقول تعدادي افراد كه از طريق تقسيم وظايف و برقراري روابط منظم و منطقي، براي تحقق هدف يامنظور مشتركي، بطور مستمر، فعاليت مي‌كنند. سايمون[2] نيز سازمان را اين چنين تعريف نموده است: سازمان عبارتند از سيستم فعل و انفعالات سلوكي و رفتاري اجتماعي يك گروه انساني، كه همگي اعضاء را شركت كنندگان سازماني مي ناميم. هر يك از اعضاء ياگروههاي شركت كننده در قبال آن كه از خود فعاليتي را بروز مي‌دهند منفعتي را دريافت مي‌نمايند. جامعه معاصر ما، جامعه‌اي است سازمان يافته، در سازمانهايي كه  افراد خانواده ما، زندگي مي‌نمايند ولادت مي‌يابيم، توسط سازمانهاي آموزشي از تعليم و تربيت بهره مي بريم،  قسمت اعظم زندگي خود رادر  خدمت به سازمانها صرف[1] Korkmaz

[2] Simon

 
 

 دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه

 ( فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط 50 صفحه  با فرمت ورد ) :

پایان نامه ارتباط بین اخلاق مدیریتی و سلامت سازمانی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان

دانلود  رایگان فایل دموی این پایان نامه

 ( فقط حاوی صفحات فرد و حداکثر فقط 50 صفحه  با    فرمتPDF ) :

پایان نامه ارتباط بین اخلاق مدیریتی و سلامت سازمانی شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان

 برای دیدن جزئیات بیشتر ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

دانلود از لینک زیر

پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت : ارتباط بین اخلاق مدیریتی و سلامت سازمانی شرکت توزیع نیروی برق

دسته‌ها: دسته اصلی