دانلود پایان نامه

ه بهبود وضعیت رتبه ­بندی سایت شما می­ شود.

  • شناسایی کلیدواژه های مربوط سایت اساس شروع سئو میباشد

هر وب سایتی بسته به نوع فعالیت خود به یک سری از کلیدواژه های مربوط جهت دیده شدن بهتر در نتایج جستجو نیاز دارد. ما می توانیم پیشنهاداتی را بر حسب تجربه خود به شما ارائه دهیم که بتواند از آن ها در بهتر شدن نتایج استفاده شود.

سئو و بهینه سازی سایت

وب سایت عبارتی است که اولین بار برای معرفی صفحات تحت وب بیان شد . سئو وب سایت عملا تفاوتی با سئو سایت نداشته و ندارد ولی بخاطر سطح شرایط سرچ از طرف کاربران مجبوریم عبارت سئو وب سایت را در تگ بندی محتوای سایت بیان کنیم.

امروزه شبکه های اجتمایی مانند گوگل پلاس، فیس بوک و توییتر و … توانسته اند نقش مهمی در برند سازی و تبلیغات ایفا کنند به طوری که مشاهده می شود در اکثر سایت هایی که به رشد رتبه خود در گوگل و دیگر سایت های جستجو اهمیت می دهند به طور سازمان دهی شده‌ از این شبکه ها استفاده می کنند.

 بیشینه کردن متون سئو وب

طبق استانداردهای کنسرسیوم جهانی وب حتی تصاویر و فایل های صوتی نیز می توانند شامل متن و توضیحات باشند. حتی نحوه قرار گیری تصاویر بین متون و چینش خود متن ها در کنار یکدیگر باعث شناسایی بهتر از سوی سایت های جستجو می شود. برای موفقیت در سئو وب سایت سعی نمایید مقدار نسبت متن به html را از 15 درصد بیشتر کنید .

بهینه سازی سایت

هر شرکت به وب سابت نیاز دارد. و البته هر سایت نیاز به بیننده , حلقه مفقوده این زنجیره بهینه سازی سایت میباشد . حتی اشخاص حرفه‌ای به وب سایت برای معرفی خود نیاز دارند و در این موضوع شکی نیست. مسئله این است که کدام شرکت برای طراحی و ساختن وب سایت شرکت شما مناسب است و می‌توانید به آن اعتماد کنید.

ما خدمات اینترنتی، بهینه سازی سایت و بازرایابی اینترانتی و تجارت الکترونیک را برای شرکت‌های کوچک و متوسط، اشخاص حقیقی و همچنین ادارات بزرگ تأمین می‌کنیم. نرخ‌های رقابتی و کیفیت خدمات ارائه شده، باعث شده است میهن سئو در زمینه طراحی وب در خاور میانه رشد سریعی داشته باشد.

بهینه سازی سایت : میهن سئو

در میهن سئو ما نیازهای شما را می‌سنجیم و وب سایتی که آن‌ها را به بهترین نحو برآورده می‌کند، می‌سازیم. و بعد از بهینه سازی سایت , سئو سایت آن را تحویل میدهیم. ما یک پنل مدیریتی مناسب برای مدیریت وب سایت در اختیار شما قرار می‌دهیم که بتوانید محتوای مورد نیاز خود را مطابق با میل خود تغییر دهید. تیم با تجربه و مهارت ما با استفاده از پیشرفته‌ترین ابزارها و روش‌ها، استانداردهای جهانی تجربه‌ مناسبی از طراحی وب در اختیار شما قرار خواهند داد.

بهینه سازی ساختار یا طراحی مجدد

 

آیا وب سایت دارید اما از ظاهر آن ناراضی هستید؟ آیا پیدا کردن صفحات در آن به دشواری صورت می‌گیرد؟ آیا بارگذاری آن طول می‌کشد؟ آیا ظاهر آن مطابق با روند مدرن و جریان‌های هنری روز نیست؟

 

                                    برای دانلود متن کامل پایان نامه ها اینجا کلیک کنید                           

طراحی مجدد وب سایت‌ها به آن‌ها حالتی مدرن می‌دهد و ما در این زمینه تخصص و تجربه داریم. به برخی از نمونه‌ کارها و طراحی های ما در این زمینه توجه کنید تا مطمئن انتخاب کنید.

تمام وب سایت‌های ما بر روی یک سرور اختصاصی در آلمان مستقر هستند.

ما بهترین سطح کیفی در خدمت رسانی را با کمترین وقفه برای شما به ارمغان می‌آوریم. در زمینه‌ی میزبانی وب، برای مشتریانی که قرارداد پشتیبانی با ما دارند نرخ‌های ویژه‌ای ارائه می‌کنیم.

بهینه سازی فروشگاه اینترنتی

بیش‌تر وب‌ سایت‌ها چیزی برای فروش دارند. اگر شما چیزی برای فروش در اینترنت دارید، ما می‌توانیم برای شما فروشگاه الکترونیکی طراحی کنیم یا با بهینه سازی سایت فروشگاهی شما و سئو سایت فروشگاهی اینترنتی فروشتان را افزایش دهیم..  که علاوه بر ظاهر زیبا و کاربر پسند و قابلیت استفاده‌ی آسان، امکانات گزارش‌گیری مناسبی در اختیار مدیریت فروشگاه قرار می‌دهد.

 

 

سایت فروشگاهی و تکنیک هایی برای بهینه سازی آن

فروشگاه‌های الکترونیک میهن سئو آدنا قابل اتصال به سامانه‌های پرداخت بر خط شتاب بوده و مشتریان شما قادر خواهند بود پرداخت‌های خود را اینترنتی انجام دهند.

نرخ‌های ما برای راهکارهای تجارت الکترونیک مناسب برای کسب و کار شما، بسیار مناسب بوده و کم‌تر قابل رقابت هستند.

بهینه سازی html سایت

html تقریبا ساختار بیش از 90درصد وبسایتهای فعال در اینترنت را در بر میگیرد و برای اینکه متوجه شوید سایت شما بلحاظ ساختار html بهینه سازی سایت شده است یا نه ابزارهای مختلفی در اینترنت و گاها بعضی نرم افزارهای تحت ویندوز هم وجود دارند که میتوانید از آنها کمک بگیرید . ولی بهترین و استانداردترین راه تست بهینه سازی html سایت را میتوانید با وارد کردن آدرس سایت خودتان در سایت زیر پیدا کنید .

تست ساختار html

بهینه سازی css وب

در ساختار وب سایت ها علاوه بر ساختار اچ تی ام ال توسط ساختار دیگری که کنترلی بوده و برای تعرفی مشخصات گرافیک و.. سایت مورد استفاده قرار میگیرد هم مورد استفاده قرار میگیرد . css ها هم از جمله موارد مهمی هستند که نیاز است در هنگام بهینه سازی صفحات و ساختار سایت حتما چک کنید و با ورود به این سایت css سایتتان را میتوانید چک کنید .

بهینه سازی سرعت وب سایت

سرعت وب سایت از طرق مختلفی میتواند در سرنوشت موفقیت سایت شما در دنیای اینترنت اثر داشته باشد . باز نشدن و دیر باز شدن سایت شما ممکن است باعث زود بستن صفحات سایتتان شود که در نهایتا تاثیر های مخربی در سئو سایت شما خوهد داشت . از این رو توصیه میشود با ورود به سایت زیر سرعت سایتتان را چک کنید .

تست سرعت گوگل

اسکن کلی ساختار سایت