دانلود پایان نامه

>

 • – بهینه سازی (سئو) خارج از صفحه: بهینه سازی خارج صفحه عمدتا به پیوند های پشتیبان اطلاق می شود – پیوند های پشتیبان (بک لینک ها) به معنی برقراری ارتباط (لینک) بین سایت ِدر حال بهینه سازی و سایر سایت های مرتبط میباشد.
 • خدمات SEO :

  خدمات مختلفی برای بهینه سازی موتور جستجو تعریف می شود که هر کدام، در افزایش رتبه و شناخت کمبودهای وب سایت موثر است. بسته به اهداف و نیازهای وب سایت، ترکیب مناسبی از این خدمات باید انتخاب و برنامه ریزی شود.

  تحلیل وب سایت با سئو:

  بهینه سازی موتور جستجو می تواند تحلیل های وسیعی از نظر سطح، جزئیات و پیچیدگی وب سایت ارائه نماید. یک تحلیل ساده و چندصفحه‌ای می‌تواند مشکلاتی چون عنوان‌های جا افتاده و کمبود محتوای سایت را نمایان کند. و تحلیل‌های پیچیده‌تر و وسیع‌تر در مورد وب‌سایت‌ها، می‌تواند تحلیل‌هایی صد صفحه‌ای باشد که کوچک‌ترین نکات تاثیرگذار در رتبه‌یابی وب‌سایت از زیر ذره‌بین می‌گذراند.

  سئو در صفحه:

  پس از تحلیل وب‌سایت، بهینه‌سازی صفحه‌های وب، برای شاناسایی آسان‌تر در موتور جستجو، تکنیک‌هایی هستند که یک بازاریاب آنلاین، برای رفع مشکلاتی که در تحلیل‌های سئو نمایان شده است، به‌کار می‌گیرد.

  سئو در صفحه، در حل مسائل بنیادین یک وب‌سایت، همچون عنوان‌ها، تیترها، محتوا، ساختار محتوا و ساختار ارتباطات داخل سایت، بسیار کارساز خواهد بود.

  همانند تحلیل سئو، سئو در صفحه در سطوح ساده و پیشرفته قابل تعریف است.

   

  در سطوح ساده، یک کمپین سئو در صفحه، می تواند به عنوان یک پروژه کوتاه مدت تعریف شود که در آن بازاریاب آنلاین، با توجه به  تحلیل‌های اولیه‌ای که از تحلیل سئو به دست آورده است، تغییرات لازم را انجام می‌دهد. در این سطح معمولا صفحه خانه و صفحات مهم وب سایت مورد تحلیل قرار می‌گیرد. در سطوح پیشرفته، بازاریاب با توجه به تحلیل‌های پیشرفته سئو، یک کمپین بلند مدت تعریف کرده و با توجه به تحلیل روند پیشرفت، تغییرات را انجام داده و نتایج را ارائه می‌دهد.

  ایجاد پیوند (لینک):

  ایجاد پیوند از خدمات داغ و بحث برانگیز روز، در صنعت بهینه سازی موتور جستجو می باشد. از آنجایی که پیوندهای پشتیبان (بک لینک) از حیاتی‌ترین عناصر بالا رفتن رتبه سایت هستند و در عین حال زمان‌بر و پرهزینه می باشد (با فرض با کیفیت بودن پیوندها)، بسیاری از شرکت‌های خدماتی، این سرویس‌ها را با قیمت‌های پایین برای جذب مشتریان بالقوه پیشنهاد می‌کنند. این گونه پیشنهادها برای ایجاد بک لینک‌های ضعیف شامل پیوند به سایت‌های مرجع با کیفیت پایین، ایجاد محتوای نامناسب و ایجاد اسپم‌ها می‌باشد و رتبه وب‌سایت را، تنها برای زمان کوتاهی بهبود می‌دهد.

  برای ایجاد پیونهای مناسب باید بر روی کیفیت تمرکز کرد، نه کمیت. یک لینک با کیفیت بالا و محتوای درخور و متناسب به اندازه صدها لینک کیفیت پایین و ارزان می‌ارزد.

  روند ایجاد پیوند همیشه بر پایه محتوای با کیفیت (مفید، جالب، سرگرم کننده، آموزشی) بوده است. زیرا اگر محتوای خوبی در وب‌سایت موجود نباشد، قانع کردن مخاطبان برای استفاده از آن بسیار سخت خواهد بود.

  ایجاد محتوا برای سئو:

  در حین ایجاد پیوند، محتوایی که در وب سایت قرار میگیرد نیز باید برای بهینه سازی در جستجو تدوین شود. محتوای مناسب سئو، محتوایی است که در ساختار خود از فرمول‌بندی‌های خاصی پیروی می‌کند که منجر به افزایش رتبه سایت از دید موتورهای جستجو می‌شود. برای رسیدن به این مهم، محتوا چه از لحاظ مفهومی و چه از لحاظ ساختار لغات قرار گرفته در آن باید از کیفیت مناسب برخوردار باشد.

  بهینه‌سازی کدنویسی:

  بهینه‌سازی کدنویسی، از خدماتی است که در بالاترین سطح خدمات سئو قرار دارد. این سرویس که شامل بهبود کد نویسی HTML می شود به دو روش به بهبود رتبه یک وب سایت کمک می‌کند. اولا کدهای HTML را متناسب با زبان ماشین – که موتورهای جستجو از آن استفاده می‌کنند – بهینه می کند. دوما، زمان بارگذاری وب سایت را کاهش می‌دهد.

  در سطوح پیشرفته، بهینه‌سازی کدنویسی علاوه‌بر سرویس‌های بالا شامل سرویس‌های مهم دیگری همچون: تحقیقات کلمات کلیدی، گزارشات تعیین رتبه، گزارشات ترافیکی و … می‌باشد.

  نتایج سئو :

  سئو  می تواند

  سئو نمی تواند

  ایجاد فضای مناسب برای موتورهای جستجو در وب سایت

  ایجاد اشتیاق فراوان برای موتورهای جستجو که رتبه وب سایت را با هر کلمه کلیدی دلخواه افزایش دهند

  افزایش رتبه وب سایت برای کلمات کلیدی که از قبل به خوبی تحلیل شده اند، در بازه های زمانی ماهیانه و سالیانه

  افزایش رتبه وب سایت برای کلمات کلیدی رقابتی در چند هفته

  افزایش رتبه وب سایت با استفاده از یک کمپین سئو با استراتژی مناسب و نیروی اجرایی کارآمد

  افزایش رتبه سایت با استفاده از خدمات ارزان و بی کیفیت

  برجسته نمودن وب سایت با ایجاد محتوای مناسب و ایجاد استراتژی مناسب ایجاد پیوند

  برجسته نمودن وب سایت با استفاده از محتوایی که برادرزاده مدیر عامل نوشته است!

  بهینه سازی ساختار نوشتاری وب سایت و انتخاب محتوای مناسب ایجاد پیوندهای داخلی وب سایت با توجه به کلمات کلیدی

  بهینه سازی محتوای سایت با استفاده بیش از اندازه از کلمات کلیدی و افزایش رتبه سایت با هر کلمه کلیدی دلخواه

  سئو برای چه کسانی است؟

   

   

  وضعیت

  آیا سئو برای من مناسب است؟

  تازه یک وب سایت راه اندازی کرده ام و به ترافیک بالا با هزینه بسیار پایین احتیاج دارم

  خیر. شما باید بر روی استراتژی های با بازده کوتاه مدت سرمایه گذاری کنید

  وب سایت را تازه راه اندازی کرده ام و به اندازه یک سئو شش ماهه بودجه در نظر گرفته ام

  شاید. تا موقعی که به دنبال افزایش رتبه در کلمات کلیدی با رقابت بالا نباشید

  به دنبال انجام سئویی هستو که همان نتایج رقیبانم را به من بدهد

  خیر. انجام همان کارهایی که رقیبان انجام می دهند شما را یک قدم از آنها عقبتر نگاه می دارد. در حالی که نیم نگاهی به کار رقیبان باید داشته باشید، استراتژی های مناسب خودتان را پیش بگیرید

  می دانم که محتوا مهم است، اما وب سایتم را همین گونه که هست می خواهم

   

                                      برای دانلود متن کامل پایان نامه ها اینجا کلیک کنید                           

  خیر. اگر در انجام تغییرات در وب سایت‌تان انعطاف‌پذیری پایین دارید، نمی‌توانید انتظار ارتقا رتبه در وب سایت را داشته باشید. اگر همان کارهایی را که در گذشته انجام می دادید پیگیری کنید، همان نتایج را می گیرید

  تازه یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کرده ام، می خواهم رتبه بالا برای کلمه کلیدی ” فروشگاه اینترنتی” داشته باشم

  خیر. همان گونه که یک فروشگاه داخل کوچه نمی تواند با عرضه همان محصول در داخل بازار رقابت کند، شما هم نمی توانید از سئو انتظار جادو داشته باشید

  دوست من از خدمات یک شرکت سئو استفاده می کند که ماهانه در 500 سایت مرجع، مطرح می شود. من هم همان را می خواهم

  خیر. بهینه سازی موتور جستجو به حجم ربط ندارد. آنچه دوست شما هزینه می کند، سرمایه گذاری بیش از اندازه است. و البته انجام سئو ارزان بدتر از نداشتن سئو است.

  من کفش نمی فروشم، اما کلمه کفش در اینترنت بسیار جستجو می شود. می توانم از این کلمه کلیدی برای افزایش رتبه استفاده کنم؟

  خیر. افرادی که کلمه کفش را جستجو می کنند، به دنبال کفش هستند. بنابراین استفاده از این کلمه برای شما ضد تبلیغ به حساب می آید.