دانلود پایان نامه

اگر می خواهید که کسب و کار اینترنتی شما موفق گردد ،می بایست بازدیدکنندگان زیادی به سایت شما مراجعه کنند!

فهرست شدن سایت شما توسط موتورهای جستجوگر از جمله گوگل ،یاهو و… یکی از راه های مراجعه بازدید کنندگان به وبسایت شما می باشد.

بازدید کننده ها سایت شما رو از کجا پیدا کنند؟

بهینه سازی سایت نقطه شروع دیده شدن وبسایت شماست.

از زمانی که وبسایت شما توسط کارشناسان شرکت طراحی سایت پردو وب ،بهینه سازی میگردد باید آمادگی این را داشته باشید که کاربران آرام آرام به وبسایت شما مراجعه می کنند.

کسب رتبه نخست در صفحات گوگل

Bounce rate چیست؟

حال زمان آن رسیده تا کاربرانی را که تا وبسایت خود کشانده اید در آنجا حفظ کنید و تمام مطالب و محصولات خود را به او معرفی کنید.البته  کیفیت مطالب و اینکه تا چه حد مشتری شما به هدفش در وبسایت شما دست پیدا کرده است، بسیار در ماندگاری در وبسایت شما تأثیرگذار می باشد.پس در نتیجه bounce rate یا نرخ دفع کاربر میزان جلب توجه کاربر توسط وبسایت شمار نشان می دهد.

bounce rate

سایت خود را درگوگل پیدا نمی کنید؟

بهینه سازی وب سایت، بهینه سازی ارتباط وبسایت شما با موتور های جستجو می باشد.

اینکه سایت شما برای موتور های جستجو بهینه گردد به این معنی است که گوگل توانسته است با سایت شما ارتباط برقرار کند و متوجه شود مطالب وبسایت شما در چه حوزه ای میباشد در نتیجه بهتر می تواند به کاربران خود معرفی کند.

اولین قدمی که بعد از طراحی وبسایت شما باید انجام شود.

پس از طراحی وبسایت شما و بارگزاری مطالب مد نظر خود زمان آن میرسد که وبسایت شما برای موتور های جستجو بهینه سازی شود و همان سئوی سایت شما انجان شود.

وبسایتی که در موتورهای جستجو در رتبه های نخست نباشد و سئو(seo) نشده باشد دیر یا زود محکوم به فناست و بار اضافی بر روی شونه های صاحب آن می گردد.

هرچقدر وبسایت از لحاظ محتوا و طراحی باکیفیت و سطح بالا باشد اما برای موتورهای جستجو بهینه سازی نشده باشد ، نتیجه ای نخواهد داشت و مانند مغازه و نمایشگاه شیک و پر از محصولی می باشد که هیچ کس از اسم ورسم آن و آدرس آن خبر ندارد.

معمولا کاربران به وبسایت های که در صفحه اول گوگل هستند بیشتر اعتماد می کنند .

تأثیر لینک و بک لینک بر سئوی سایت شما.(کلیک نمایید)

تأثیر کلمات کلیدی بر کسب رتبه بهتر در نتایج گوگل.(کلیک نمایید)

اینترنت به  عنوان یک ابزار بازاریابی.

متد ها و روش های مختلفی برای بازاریابی و تبلیغات  موجود می باشد، مخصوصا در حوزه های بازاریابی نوین که بخش اعظمی از آن را بازاریابی اینترنتی فرا می گیرد.پس در نتیجه اینترنت فضای خوبی برای معرفی محصولات خود به مشتریان محصول خود می باشد.اینکه محصول شما در صفحه نخست گوگل دیده شود یکی از مهمترین و ساده ترین مسیر هایی است که در بازاریابی اینترنتی  در نظر گرفته شده است و هدفمند بودن این بازاریابی وجه تمایزیست نسبت با سایر روش های بازاریابی اینترنتی.

یکی از الگوریتم های سئو(seo) در گوگل سابقه سایت می باشد.پس برای اینکه بتوانید زود تر در بازار اینترنتی خود رامعرفی کنید نیاز هست که هرچه سریع تر در راستای بهینه کردن سایت خود قدم بردارید.

به طور کلی بیش از 50 درصد کاربران، وبسایت شما را از طریق موتور های جستجو می یابند. امروزه موتور های جستجو مثل گوگل ، بینگ ، یاهو و … سهم بزرگی از بازاریابی را شامل می شوند. در پی این مهم، شرکت های زیادی در دنیا خدمات بهینه سازی برای موتور های جستجو یا سئو را به صورت تخصصی ارائه می دهند.

شرکت پردو مشاور و مجری بهینه سازی و سئو سایت شما جهت کسب رتبه بالا در رده بندی گوگل می باشد.

در حالت عمومی هر چه رتبه سایت شما در موتورهای جستجو بیشتر باشد، بازدیدکنندگان بیشتری وارد سایت شما خواهند شد و در نتیجه با هزینه اولیه اندک، یک راه بازاریابی دائمی و مطمئن خواهید داشت.

متخصصین شرکت پردو با پیاده سازی استانداردها، آنالیز وب سایت شما و رقبایتان و امور تخصصی مربوطه، این فرصت را به شما خواهند داد تا رتبه سایت خود را در موتورهای جستجو افزایش داده و در نتیجه در دنیای وب بیشتر دیده شوید.

منظور از بهینه سازی وبسایت چیست؟

1 – سئو سایت، یا همون قرار گرفتن در رتبه های بالای موتورهای جستجو مثل گوگل

2 – بهینه سازی سرعت بارگزاری (load) سایت

سئو

SEO مخفف عبارت search engine optimization به معنای بهینه سازی برای موتورهای جستجو می باشد. بهینه سازی وب سایت عبارتی ست که توصیف گر روش هایی به منظور بهینه سازی – یا طراحی بهینه از همان اول – یک وب سایت به منظور بهبود رنکینگ آن در موتورهای جستجو می باشد. بهینه سازی وب سایت فرآیندهای بسیاری را شامل می شود. به عنوان نمونه به چند مورد در ادامه اشاره می کنیم:

افزودن عبارات و کلمات کلیدی مرتبط در سایت، افزودن متا تگ ها، تگ های تصاویر و بهینه سازی دیگر کامپوننت های وب سایت تان تا اطمینان حاصل کنید که برای موتورهای جستجو قابل دستیابی است و شانس کلی برای قرارگرفتن وب سایت در نتایج جستجو را افزایش دهید.

سرعت بارگزاری

یکی دیگر از جنبه های بهینه سازی، بهینه سازی سرعت وب سایت زمانی است که در مرورگر وب بارگزاری می شود. این نوع از بهینه سازی عموما شامل ویرایش وب سایت به منظور بهینه کردن اسکریپت ها، کدهای HTML یا CSS برای بارگزاری سریعتر است. همچنین کاهش تعداد کامپوننت هایی مثل عکس ها، اسکریپت ها یا کامپوننت های ویدیویی که نیاز به رندر در سایت دارند.