دانلود پایان نامه

 

اگر به تازگی برای خودتان پیج شخصی راه اندازی کرده اید و در هنگام پست کردن عکس هایی که با تلاش و سخت کوشی آن ها را گرفته اید چیزی جز تعداد اندکی لایک از عده ای فالوور نصیب شما نمی شود و این باعث دلسردی و دپرس شدن شما می شود، در کنار موارد فوق اگر دارای کسب و کاری بوده و از تعداد کم فالوور ها و نشناخته شدن در دنیای اینستاگرام رنج می برید؟! در این مطلب یک سری ای راهکار و ایده برای افزایش فالوور های اینستا گرام را با شما در میان می گذاریم.

یکی از اولین راهکار های افزایش فالوور ها در اینستا گرام استفاده کردن از هشتگ هست، هشتگ باعث می شود پست شما بالا بیاید و افراد بیشتری آن را مشاهده کنند، همچنین افرادی که در حیطه کاری شما کار کرده و یا دارای سلایق شبیه به شما هستند با جستجوی هشتگ مورد نظرشان به پست و در نهایت پیج شما می رسند که باعث افزایش تعداد فالوور های شما می شود.

دومین راهکار مورد نظر لایک تصادفی عکس های فالوور های مورد هدفتان در زمینه کاری یا سلایق شبیه  شما هست، آقای نیل پتل این کار را قبلا انجام داده بود به این صورت که با صد لایک برای هر عکس تصادفی حدود 6.1 فالوور به دست آورده بود.

راهکار سوم، لایک کردن و یا گذاشتن کامنت در پست های پیج افراد دیگر است، این راهکار یکی از آسان ترین راهکارهای افزایش فالوور می باشد که باعث دیده شدن شما و افزایش فالوور هایتان می شود.

راهکار بعدی این است که پیج خود را در دیگر رسانه های اجتماعی خود معرفی کنید و توضیح دهید که اگر افراد پیج شما را فالو کنند دقیقا به چه چیزهایی خواهند رسید؟ مثلا اگر فردی در زمینه گردشگری و توریست دارای تور بوده و دنبال افزایش فالوور های خود می باشد می توانند در وبلاگ ها و کانال های شخصی و یا کمک گرفتن از سایت ها و کانال های دوستان خود پیج خود را معرفی کند و به نوعی به بقیه افراد اطلاع دهد که با فالوو کردن این پیج از اخبار دست اول این تور برای سفر و گردش و لذت بردند از طبیعت و مناطق زیبای داخل و خارج ایران آگاه خواهند شد، این یک مثال از افزایش فالوور با استفاده از شبکه های اجتماعی دیگر و معرفی پیج خود است افراد دیگر همچون آشپزی برای معرفی پیج خود یا طراح دکوراسیون داخلی برای معرفی شرکت خود و…. می توانند از این روش استفاده کنند و فالوور هایشان را افزایش دهند.

راهکار بعدی استفاده کردن از هشتگ های بسیار معروف و از قبل وجود داشته است، شما با استفاده کردن از هشتگ هایی که قبلا بازدید های بسیاری داشته اند در هر پست خود زودتر در قسمت سرچ اینستا گرام بالا آمده و پیدا می شوید که باعث معرفی پیج شما و افزایش فالوور ها می شود، از هشتگ های معروف می توان به #عشق، #روزمادر و… اشاره کرد.

و اما راهکار آخر برای این سری سعی کنید در ساعات مخصوصی عکس های خود را پست کنید تجارب و بررسی ها نشان داده است قرار دادن پست های جدید در ساعت پنج عصر و یا دو صبح بیشتر تعداد لایک را دریافت کرده است، این به این معنا نیست که حتما پست های خود را در این ساعت قرار دهید ولی این ساعات بیشترین بازدید را نسبت به ساعات دیگر دارند که باعث لایک خوردن بیشتر پست هایتان می شود

دسته‌ها: دسته اصلی